Hipologia Kategoria Chów koni - i wszystko, co z nim związane Stajnie koło Gliwic

Stajnie koło Gliwic

Stajnie koło Gliwic

Martuś

Junior Member

29
08-30-2010, 06:28 PM #1
Witam Smile

Jestem z Gliwic i szukam stajni dla swojej kobyłki. Zależy mi głównie na tym, żeby konie były codziennie wypuszczane na padoki, żeby była ujeżdżalnia (a najchętniej również hala) i miła atmosfera Smile Zajmuję się też troszkę naturalem, więc szukam stajni, gdzie jest on akceptowany, o co naprawdę trudno w niektórych stajniach... Jeśli coś słyszeliście albo macie jakieś stajnie do polecenia to byłabym bardzo wdzięczna. Nie zależy mi na żadnym dużym sporcie, wolę ciszę i spokój, jakieś ładne tereny...
Pozdrawiam Big Grin

<t>Jeździectwo klasyczne to ciągła praca nad koniem,<br/>
jeździectwo naturalne to ciągła praca nad sobą.</t>
Martuś
08-30-2010, 06:28 PM #1

Witam Smile

Jestem z Gliwic i szukam stajni dla swojej kobyłki. Zależy mi głównie na tym, żeby konie były codziennie wypuszczane na padoki, żeby była ujeżdżalnia (a najchętniej również hala) i miła atmosfera Smile Zajmuję się też troszkę naturalem, więc szukam stajni, gdzie jest on akceptowany, o co naprawdę trudno w niektórych stajniach... Jeśli coś słyszeliście albo macie jakieś stajnie do polecenia to byłabym bardzo wdzięczna. Nie zależy mi na żadnym dużym sporcie, wolę ciszę i spokój, jakieś ładne tereny...
Pozdrawiam Big Grin


<t>Jeździectwo klasyczne to ciągła praca nad koniem,<br/>
jeździectwo naturalne to ciągła praca nad sobą.</t>

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości