Hipologia Kategoria Chów koni - i wszystko, co z nim związane Instruktor i fan PNH szuka pencjonatu pod Warszawą :)

Instruktor i fan PNH szuka pencjonatu pod Warszawą :)

Instruktor i fan PNH szuka pencjonatu pod Warszawą :)

Zuza

Junior Member

48
07-22-2010, 10:11 AM #1
Witajcie,
możliwe, ze z przyczyn finansowych będę zmuszona zmienić stajnię, rozglądam się więc pomału za pensjonatem
- w okolicach Warszawy (mam samochód)
- możliwie nie drogi
- warunki socjalne dla ludzi nie są istotne
- potrzebne byłyby 3-4 boksy
* mam uprawnienia instruktorskie (rekreacja ruchowa), ale jednocześnie od kilku lat zgłębiam tajniki pracy naturalnej PNH - może w stajni przydałby się instruktor do prowadzenia jazd (mogę częściowo na własnych koniach) albo osoba do trenowania koni metodami naturalnymi w zamian za częściowe koszty utrzymania koni?

<t></t>
Zuza
07-22-2010, 10:11 AM #1

Witajcie,
możliwe, ze z przyczyn finansowych będę zmuszona zmienić stajnię, rozglądam się więc pomału za pensjonatem
- w okolicach Warszawy (mam samochód)
- możliwie nie drogi
- warunki socjalne dla ludzi nie są istotne
- potrzebne byłyby 3-4 boksy
* mam uprawnienia instruktorskie (rekreacja ruchowa), ale jednocześnie od kilku lat zgłębiam tajniki pracy naturalnej PNH - może w stajni przydałby się instruktor do prowadzenia jazd (mogę częściowo na własnych koniach) albo osoba do trenowania koni metodami naturalnymi w zamian za częściowe koszty utrzymania koni?


<t></t>

07-23-2010, 06:29 PM #2
Sprobuj zadzwonic tu http://anka-rancho.blogspot.com/ podobno wlascicielka jest wielka pasjonatka naturala.

<r>tak jak dla psa zupa,<br/>
siodłu należy się pupa <E>Smile</E></r>
Magdalena Macios
07-23-2010, 06:29 PM #2

Sprobuj zadzwonic tu http://anka-rancho.blogspot.com/ podobno wlascicielka jest wielka pasjonatka naturala.


<r>tak jak dla psa zupa,<br/>
siodłu należy się pupa <E>Smile</E></r>

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości