Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Jak sobie radzić z trudnymi ludźmi ?

Jak sobie radzić z trudnymi ludźmi ?

Jak sobie radzić z trudnymi ludźmi ?

Strony (2): Wstecz 1 2
Lutejaxx

Administrator

2,782
06-05-2010, 09:38 PM #16
tylko pod tym?
a ja myślałam, ze pod tą szóstką z plusem też..... :lol:

a tak swoją drogą : mam ochotę dać w mordę pewnemu myśliwemu....Nie wiedziałam, że w lesie też są aż takie układy....normalnie, SZOK!

Ciekawa jestem jak to jest z końmi na prawdę : bo psa zastrzelić można jeżeli biega luzem po lesie -zgodnie z prawem łowieckim. W ten sposób pod hasełkiem tegoż prawa strzela się do dziesiątek niepotrzebnych dla gospodarzy -na ich prośbę -psów; pijąc i bawiąc się potem radośnie. ... Sad zamiast suczki sterylizować, do jasnej.....choinki!!!!!!!!

Jednak pierwszy raz w życiu słyszę , że można też zastrzelić konia! Jako, ze wśród myśliwych jest wielu bardzo wpływowych ludzi to może uda im się wprowadzić jeszcze i takie prawo, że można będzie strzelać do człowieka....bo zbyt swobodnie porusza się po lesie!

wcale się nie zdziwię, jeżeli pewnego dnia zastrzelą mnie...../hehe bo nie zdążę... /

<t></t>
Lutejaxx
06-05-2010, 09:38 PM #16

tylko pod tym?
a ja myślałam, ze pod tą szóstką z plusem też..... :lol:

a tak swoją drogą : mam ochotę dać w mordę pewnemu myśliwemu....Nie wiedziałam, że w lesie też są aż takie układy....normalnie, SZOK!

Ciekawa jestem jak to jest z końmi na prawdę : bo psa zastrzelić można jeżeli biega luzem po lesie -zgodnie z prawem łowieckim. W ten sposób pod hasełkiem tegoż prawa strzela się do dziesiątek niepotrzebnych dla gospodarzy -na ich prośbę -psów; pijąc i bawiąc się potem radośnie. ... Sad zamiast suczki sterylizować, do jasnej.....choinki!!!!!!!!

Jednak pierwszy raz w życiu słyszę , że można też zastrzelić konia! Jako, ze wśród myśliwych jest wielu bardzo wpływowych ludzi to może uda im się wprowadzić jeszcze i takie prawo, że można będzie strzelać do człowieka....bo zbyt swobodnie porusza się po lesie!

wcale się nie zdziwię, jeżeli pewnego dnia zastrzelą mnie...../hehe bo nie zdążę... /


<t></t>

06-07-2010, 06:52 AM #17
każdy kto zabija dla zabawy jest zwyrodnialcem...

<r>poprzedni nick Kazuria <E>Smile</E></r>
Izabella Dobrosz
06-07-2010, 06:52 AM #17

każdy kto zabija dla zabawy jest zwyrodnialcem...


<r>poprzedni nick Kazuria <E>Smile</E></r>

Strony (2): Wstecz 1 2
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości