Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Co się dzieje ze stroną polskiego PZJ-tu

Co się dzieje ze stroną polskiego PZJ-tu

Co się dzieje ze stroną polskiego PZJ-tu

Maria Masaz

Senior Member

465
04-27-2010, 09:22 PM #1
Właśnie próbowałam się zarejestrować do PZJ - http://pzj.pl/modules/profile/user.php?x...6lid%3D118
wyskoczyło mi tylko okienko rejestracja nowych użytkowników nie jest możliwa, hm...
- dalej czytam hasła wypisane przez PZJ cytuje: "No tak... :/
Znaczy tu miał być taki fajny tekścik o kucykach i w ogóle, ale... jeszcze nie dorósł Sad " - koniec cytatu.
Wiem, że tematyka poświęcona jest sportowi dzieci i młodzieży, ale trochę brzmi to jakby jakieś dziecko pisało w swoim własnym blogu -niepoważnie i trochę lekceważąc bardziej poważnych czytelników (lub jak kto woli, bez poczucia humoru w chwili odczytu).
Czy tak właśnie prowadzony jest Polski Związek Jeździecki, przez dzieci? Nie wydaje mi się, ale co Wy sądzicie o tym i ogólnie o działalności PZJ?
ps przyznam strona jest teraz bardziej czytelna,

<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>
Maria Masaz
04-27-2010, 09:22 PM #1

Właśnie próbowałam się zarejestrować do PZJ - http://pzj.pl/modules/profile/user.php?x...6lid%3D118
wyskoczyło mi tylko okienko rejestracja nowych użytkowników nie jest możliwa, hm...
- dalej czytam hasła wypisane przez PZJ cytuje: "No tak... :/
Znaczy tu miał być taki fajny tekścik o kucykach i w ogóle, ale... jeszcze nie dorósł Sad " - koniec cytatu.
Wiem, że tematyka poświęcona jest sportowi dzieci i młodzieży, ale trochę brzmi to jakby jakieś dziecko pisało w swoim własnym blogu -niepoważnie i trochę lekceważąc bardziej poważnych czytelników (lub jak kto woli, bez poczucia humoru w chwili odczytu).
Czy tak właśnie prowadzony jest Polski Związek Jeździecki, przez dzieci? Nie wydaje mi się, ale co Wy sądzicie o tym i ogólnie o działalności PZJ?
ps przyznam strona jest teraz bardziej czytelna,


<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>

08-27-2010, 09:54 AM #2
ooo.., bardziej czytelna. Jak dla mnie mniej, do tego wyszukiwarkę mają do niczego.

<t></t>
Anna Tomaszewska
08-27-2010, 09:54 AM #2

ooo.., bardziej czytelna. Jak dla mnie mniej, do tego wyszukiwarkę mają do niczego.


<t></t>

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości