Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Rozwijajmy portal

Rozwijajmy portal

Rozwijajmy portal

04-05-2010, 03:11 PM #1
Moi Dorodzy pomyslalam sobie ze moglibysmy wspolnymi silami pomoc w tworzeniu portalu hipologia. Do propozycji skusila mnie czeska internetowa telewizjia a raczej krotkie filmiki ktore sa zamieszczone na portalu http://equitv.cz . bardzo fajny mieli pomysl i zaluje ze nie znam czeskiego Smile trzeba przyznac sasiadom ze stworzyli cos naprawde dobrego . Porady z roznych dziedzin nagrane z pomoca kamery np rady kowala http://equitv.cz/staj-pastviny/pece-o-ko...podkovare/ . Na Naszym portalu sa tylko wywiady a milo by bylo zobaczy np weterynarza w "akcji" opowiadajacego o danej przypadlosci pacjeta. Wiem ze problemem pewnie beda braki w sprzecie ale moze udaloby sie to jakos rozwiazac.
Co Wy na to???

<r>tak jak dla psa zupa,<br/>
siodłu należy się pupa <E>Smile</E></r>
Magdalena Macios
04-05-2010, 03:11 PM #1

Moi Dorodzy pomyslalam sobie ze moglibysmy wspolnymi silami pomoc w tworzeniu portalu hipologia. Do propozycji skusila mnie czeska internetowa telewizjia a raczej krotkie filmiki ktore sa zamieszczone na portalu http://equitv.cz . bardzo fajny mieli pomysl i zaluje ze nie znam czeskiego Smile trzeba przyznac sasiadom ze stworzyli cos naprawde dobrego . Porady z roznych dziedzin nagrane z pomoca kamery np rady kowala http://equitv.cz/staj-pastviny/pece-o-ko...podkovare/ . Na Naszym portalu sa tylko wywiady a milo by bylo zobaczy np weterynarza w "akcji" opowiadajacego o danej przypadlosci pacjeta. Wiem ze problemem pewnie beda braki w sprzecie ale moze udaloby sie to jakos rozwiazac.
Co Wy na to???


<r>tak jak dla psa zupa,<br/>
siodłu należy się pupa <E>Smile</E></r>

Katoda

Member

170
04-05-2010, 04:04 PM #2
Super pomysł! Jestem ZA! Tyle, że jeszcze teraz żadnych porad tutaj nie wstawię, ponieważ nie mam na codzień kontaktu z końmi, weterynarzem i kowalem. Ale pomysł świetny Smile

<t></t>
Katoda
04-05-2010, 04:04 PM #2

Super pomysł! Jestem ZA! Tyle, że jeszcze teraz żadnych porad tutaj nie wstawię, ponieważ nie mam na codzień kontaktu z końmi, weterynarzem i kowalem. Ale pomysł świetny Smile


<t></t>

Wojciech Mickunas

Posting Freak

1,126
12-12-2010, 08:53 AM #3
Wracam do bardzo ciekawej propozycji , która niestety pozostała bez reakcji Sad
Odnawiam więc ten wątek , może tym razem zainteresuje on jeszcze kogoś Smile
Apeluję również do wszystkich , którzy mieliby ochotę wesprzeć swą pracą portal :!:
Czekamy na chętnych Smile kontakt na mój PM , lub redakcja hipologia.pl

<t>Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!</t>
Wojciech Mickunas
12-12-2010, 08:53 AM #3

Wracam do bardzo ciekawej propozycji , która niestety pozostała bez reakcji Sad
Odnawiam więc ten wątek , może tym razem zainteresuje on jeszcze kogoś Smile
Apeluję również do wszystkich , którzy mieliby ochotę wesprzeć swą pracą portal :!:
Czekamy na chętnych Smile kontakt na mój PM , lub redakcja hipologia.pl


<t>Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!</t>

Cezary Szamreta

Senior Member

272
12-12-2010, 08:41 PM #4
to ja tylko dopowiem, że kamera hipologiczna jest chętna na mądre nagrania, kogo można Waszym zdaniem zaprosić przed jej obiektyw?

<t></t>
Cezary Szamreta
12-12-2010, 08:41 PM #4

to ja tylko dopowiem, że kamera hipologiczna jest chętna na mądre nagrania, kogo można Waszym zdaniem zaprosić przed jej obiektyw?


<t></t>

Berk

Member

142
12-12-2010, 09:07 PM #5
Może podczas szkoleń organizowanych przez Pro Hipico Bono będzie można sfilmować ciekawe filmiki szkoleniowe?

<t>Nie pracuj nad koniem, ale nad sobą - Ray Hunt</t>
Berk
12-12-2010, 09:07 PM #5

Może podczas szkoleń organizowanych przez Pro Hipico Bono będzie można sfilmować ciekawe filmiki szkoleniowe?


<t>Nie pracuj nad koniem, ale nad sobą - Ray Hunt</t>

12-12-2010, 09:32 PM #6
Zapomniany temat ale fajny ,
No i mam kilka filmików z kursu naturalu z P. Makacewiczem . ale też jestem lekko tempa na technologie więc musiałabym zapytać o radę Cezarego Smile

<t></t>
Magdalena Jankowska
12-12-2010, 09:32 PM #6

Zapomniany temat ale fajny ,
No i mam kilka filmików z kursu naturalu z P. Makacewiczem . ale też jestem lekko tempa na technologie więc musiałabym zapytać o radę Cezarego Smile


<t></t>

Maria Masaz

Senior Member

465
12-13-2010, 07:15 PM #7
To bardzo fajny pomysł, hm... kamera Confusedhock: - żartuję
to jak by to miało wyglądać, jakieś prace już rozpoczęte są? wet super pomysł
Co do gości można by zacząć od np. hipoterapeuty Wink (nawet nie pytajcie skąd mi takie pomysły wpadają), od tego dlaczego koń używany jest do tego typu prac - wyjaśniając mechanikę ruchów konia np. Smile))

<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>
Maria Masaz
12-13-2010, 07:15 PM #7

To bardzo fajny pomysł, hm... kamera Confusedhock: - żartuję
to jak by to miało wyglądać, jakieś prace już rozpoczęte są? wet super pomysł
Co do gości można by zacząć od np. hipoterapeuty Wink (nawet nie pytajcie skąd mi takie pomysły wpadają), od tego dlaczego koń używany jest do tego typu prac - wyjaśniając mechanikę ruchów konia np. Smile))


<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>

Savannah

Junior Member

20
12-14-2010, 10:08 AM #8
Ja bardzo chętnie zobaczyłabym film o naturalnym struganiu kopyt. Mamy na forum naturalnych werkowaczy, może ktoś z nich pokusi się na nakręcenie takiego materiału?

<t></t>
Savannah
12-14-2010, 10:08 AM #8

Ja bardzo chętnie zobaczyłabym film o naturalnym struganiu kopyt. Mamy na forum naturalnych werkowaczy, może ktoś z nich pokusi się na nakręcenie takiego materiału?


<t></t>

Ailusia

Posting Freak

809
12-14-2010, 06:53 PM #9
Savannah Ja bardzo chętnie zobaczyłabym film o naturalnym struganiu kopyt.

O, tego akurat jest sporo Smile wystarczy wpisać w wyszukiwarce youtube "barefoot trimming":

http://www.youtube.com/results?search_qu...mming&aq=f

<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>
Ailusia
12-14-2010, 06:53 PM #9

Savannah Ja bardzo chętnie zobaczyłabym film o naturalnym struganiu kopyt.

O, tego akurat jest sporo Smile wystarczy wpisać w wyszukiwarce youtube "barefoot trimming":

http://www.youtube.com/results?search_qu...mming&aq=f


<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>

Cezary Szamreta

Senior Member

272
12-14-2010, 07:26 PM #10
Mimo to, że jest tego wiele na youtube.com - zaczęliśmy na jesieni realizację kolejnego filmu o struganiu naturalnym, na wiosnę powinno być gotowe, proszę o cierpliwość

<t></t>
Cezary Szamreta
12-14-2010, 07:26 PM #10

Mimo to, że jest tego wiele na youtube.com - zaczęliśmy na jesieni realizację kolejnego filmu o struganiu naturalnym, na wiosnę powinno być gotowe, proszę o cierpliwość


<t></t>

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości