Hipologia Kategoria Chów koni - i wszystko, co z nim związane Nawadnianie kopyt

Nawadnianie kopyt

Nawadnianie kopyt

Strony (5): Wstecz 1 2 3 4 5
branka

Posting Freak

2,096
04-23-2010, 06:02 PM #61
A masz connemary starego typu? Wink One miały bardzo duze problemy z kopytami, dlatego m.in. tę rase zaczęto uszlachetniać, choc oczywiście to tylko jeden z powodów. Dzisiejszy connemara w sportowym typie jest trochę inny, większy, skoczniejszy, ładniejszy. Ale ja się stykałam z tymi starego typu i one trzymane w stajni miały kopytowa masakrę.Zresztą na championatach connemarów sporo się nasłuchałam o tej rasie, jaka była, jaka jest teraz, jakie te konie mają kopyta i dlaczego Wink

<t></t>
branka
04-23-2010, 06:02 PM #61

A masz connemary starego typu? Wink One miały bardzo duze problemy z kopytami, dlatego m.in. tę rase zaczęto uszlachetniać, choc oczywiście to tylko jeden z powodów. Dzisiejszy connemara w sportowym typie jest trochę inny, większy, skoczniejszy, ładniejszy. Ale ja się stykałam z tymi starego typu i one trzymane w stajni miały kopytowa masakrę.Zresztą na championatach connemarów sporo się nasłuchałam o tej rasie, jaka była, jaka jest teraz, jakie te konie mają kopyta i dlaczego Wink


<t></t>

04-23-2010, 06:15 PM #62
tak starego typu.max 14.2 hh
te "nowsze" uszlachetnione,bardziej goracokrwiste zupelnie niczym nie przypominaja connemara sprzed lat...
jeden z naszych ogierow "stary typ"

[Obrazek: BalimorePaprika.jpg]


[Obrazek: pip.gif]

<t>..Od przyjaciół Boże strzeż,z wrogami sobie poradzę..</t>
Magdalena Slusarczyk
04-23-2010, 06:15 PM #62

tak starego typu.max 14.2 hh
te "nowsze" uszlachetnione,bardziej goracokrwiste zupelnie niczym nie przypominaja connemara sprzed lat...
jeden z naszych ogierow "stary typ"

[Obrazek: BalimorePaprika.jpg]


[Obrazek: pip.gif]


<t>..Od przyjaciół Boże strzeż,z wrogami sobie poradzę..</t>

branka

Posting Freak

2,096
04-23-2010, 06:19 PM #63
No widzisz, to ja mam inne doświadczenia. Może to zależy z jakiej linii się wywodzą. I w ogóle kwestii dziedzicznych. A pewnie także tego jak były pielegnowane kopyta gdy te konie były młode.

Zazdroszczę ci tych connemarów, kocham te konie Smile w ogóle jaki ten siwek mlecznobiały Confusedhock:

<t></t>
branka
04-23-2010, 06:19 PM #63

No widzisz, to ja mam inne doświadczenia. Może to zależy z jakiej linii się wywodzą. I w ogóle kwestii dziedzicznych. A pewnie także tego jak były pielegnowane kopyta gdy te konie były młode.

Zazdroszczę ci tych connemarów, kocham te konie Smile w ogóle jaki ten siwek mlecznobiały Confusedhock:


<t></t>

04-23-2010, 07:02 PM #64
Siwulek niestety juz o nas odszedl na wiecznie zielone laki... Sad Mial 14 lat i zlosliwego nieoperacyjnego nowotwora..
Pozostawil po sobie wiele pieknych "mlodziakow",niektore z nich odnosza liczne sukcesy .
Connemara chyba niezbyt w Polsce popularne co ?

<t>..Od przyjaciół Boże strzeż,z wrogami sobie poradzę..</t>
Magdalena Slusarczyk
04-23-2010, 07:02 PM #64

Siwulek niestety juz o nas odszedl na wiecznie zielone laki... Sad Mial 14 lat i zlosliwego nieoperacyjnego nowotwora..
Pozostawil po sobie wiele pieknych "mlodziakow",niektore z nich odnosza liczne sukcesy .
Connemara chyba niezbyt w Polsce popularne co ?


<t>..Od przyjaciół Boże strzeż,z wrogami sobie poradzę..</t>

branka

Posting Freak

2,096
04-23-2010, 07:04 PM #65
No u nas popularne nie są. Dla mnie to świetne konie.
A gdzie macie stajnię? Macie coś na sprzedaż ? Wink Ja z pewnością, jeśli kiedykolwiek będe kupować 2 konia to będzie to connemara(no ewentualnie jakis folblucina po torach, bo folbluty to moja druga miłość).

AA teraz widzę, że jesteś w Irlandii. Bo myślałam że może masz stajnię w Polsce i tu Connemary.

<t></t>
branka
04-23-2010, 07:04 PM #65

No u nas popularne nie są. Dla mnie to świetne konie.
A gdzie macie stajnię? Macie coś na sprzedaż ? Wink Ja z pewnością, jeśli kiedykolwiek będe kupować 2 konia to będzie to connemara(no ewentualnie jakis folblucina po torach, bo folbluty to moja druga miłość).

AA teraz widzę, że jesteś w Irlandii. Bo myślałam że może masz stajnię w Polsce i tu Connemary.


<t></t>

04-23-2010, 07:28 PM #66
Niestety Aniu daleko,bo az w Irlandii.
na sprzedaz mamy i owszem..
Mamy kilka roczniakow Connemara pieknie juz siwiejacych - wszystkie po wspomnianym ogierze Ballymore Paprika ( wielokrotnym zwyciezcy wystaw ,championie 2007 i wiele wiele innych tutulow)
Mamy takze kilka krzyzowek Connemara z Thoroughbred -bardzo zreszta takie krzyzowki tutaj popularne
Napewno bys cos dla siebie znalazla Big Grin ,niestety daleko troche

<t>..Od przyjaciół Boże strzeż,z wrogami sobie poradzę..</t>
Magdalena Slusarczyk
04-23-2010, 07:28 PM #66

Niestety Aniu daleko,bo az w Irlandii.
na sprzedaz mamy i owszem..
Mamy kilka roczniakow Connemara pieknie juz siwiejacych - wszystkie po wspomnianym ogierze Ballymore Paprika ( wielokrotnym zwyciezcy wystaw ,championie 2007 i wiele wiele innych tutulow)
Mamy takze kilka krzyzowek Connemara z Thoroughbred -bardzo zreszta takie krzyzowki tutaj popularne
Napewno bys cos dla siebie znalazla Big Grin ,niestety daleko troche


<t>..Od przyjaciół Boże strzeż,z wrogami sobie poradzę..</t>

branka

Posting Freak

2,096
04-23-2010, 07:37 PM #67
Jakbym miała brać z Irlandii Connemara to tylko jednego - Clyde'a, konia który po Brance jest zdecydowanie nr 2 w moim sercu Wink Niestety nie stać mnie na to.
Ów Clyde i ja:
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-s...0621_n.jpg
Jego akurat uwielbiam za charakter. Niesamowity koń.

Przepraszam za offtop :oops:

<t></t>
branka
04-23-2010, 07:37 PM #67

Jakbym miała brać z Irlandii Connemara to tylko jednego - Clyde'a, konia który po Brance jest zdecydowanie nr 2 w moim sercu Wink Niestety nie stać mnie na to.
Ów Clyde i ja:
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-s...0621_n.jpg
Jego akurat uwielbiam za charakter. Niesamowity koń.

Przepraszam za offtop :oops:


<t></t>

Strony (5): Wstecz 1 2 3 4 5
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości