Hipologia Kategoria Konie chcą nas rozumieć Prawda o grzbietach, języku i kim naprawdę jesteśmy

Prawda o grzbietach, języku i kim naprawdę jesteśmy

Prawda o grzbietach, języku i kim naprawdę jesteśmy

Strony (3): Wstecz 1 2 3
Dionizos

Junior Member

16
04-02-2010, 05:33 PM #31
W marcowych "Arabach" jest także ciekawy artykuł o bólach grzbietu. Chyba temat zrobił się popularny, ale to akurat bardzo dobrze.

<t></t>
Dionizos
04-02-2010, 05:33 PM #31

W marcowych "Arabach" jest także ciekawy artykuł o bólach grzbietu. Chyba temat zrobił się popularny, ale to akurat bardzo dobrze.


<t></t>

Berk

Member

142
04-02-2010, 06:40 PM #32
Artykułu w "Arabach" nie czytałam, natomiast w KiR jest moim zdaniem żenujący - skupia się na pseudonaukowej mechanice, zupełnie pomijając fakt, że to jeźdźcy swoją złą jazdą powodują zwykle choroby grzbietu. Myślę, że po ukazaniu się książki "Gdyby konie mogły krzyczeć" ten temat nigdy już nie może być oderwany od zagadnienia metod treningowych. KiR wkurzają mnie wogóle, rezygnuję z prenumeraty.
Co do popręgu, to znam takiego, co się zabił przez niedociągnięty, a właściwie poluzowany na zakończenie terenu...

<t>Nie pracuj nad koniem, ale nad sobą - Ray Hunt</t>
Berk
04-02-2010, 06:40 PM #32

Artykułu w "Arabach" nie czytałam, natomiast w KiR jest moim zdaniem żenujący - skupia się na pseudonaukowej mechanice, zupełnie pomijając fakt, że to jeźdźcy swoją złą jazdą powodują zwykle choroby grzbietu. Myślę, że po ukazaniu się książki "Gdyby konie mogły krzyczeć" ten temat nigdy już nie może być oderwany od zagadnienia metod treningowych. KiR wkurzają mnie wogóle, rezygnuję z prenumeraty.
Co do popręgu, to znam takiego, co się zabił przez niedociągnięty, a właściwie poluzowany na zakończenie terenu...


<t>Nie pracuj nad koniem, ale nad sobą - Ray Hunt</t>

Strony (3): Wstecz 1 2 3
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości