Hipologia Kategoria O Forum - porady, porządki, aktualności Chwilowa awaria - przerwanie publikacji portalu hipologia.pl

Chwilowa awaria - przerwanie publikacji portalu hipologia.pl

Chwilowa awaria - przerwanie publikacji portalu hipologia.pl

Strony (5): Wstecz 1 2 3 4 5 Dalej
Cezary Szamreta

Senior Member

272
03-14-2010, 06:21 PM #31
dziękuję za informację, problemy już chyba zdiagnozowane, po weekendzie bierzemy się za naprawy

<t></t>
Cezary Szamreta
03-14-2010, 06:21 PM #31

dziękuję za informację, problemy już chyba zdiagnozowane, po weekendzie bierzemy się za naprawy


<t></t>

Cezary Szamreta

Senior Member

272
03-17-2010, 08:12 PM #32
Szanowni Forumowicze - mam nadzieję, że udało się już wyregulować wszelkie usterki jakie wynikły z przenosin portalu i forum, jesli jednak mój optymizm jest przedwczesny proszę o informacje, pozdrawiam

<t></t>
Cezary Szamreta
03-17-2010, 08:12 PM #32

Szanowni Forumowicze - mam nadzieję, że udało się już wyregulować wszelkie usterki jakie wynikły z przenosin portalu i forum, jesli jednak mój optymizm jest przedwczesny proszę o informacje, pozdrawiam


<t></t>

Karolina Jaskulska

Posting Freak

803
04-08-2010, 05:38 PM #33
jakieś problemy sa z serwerem, czy to ja mam kłopoty?

<t>nie ma trudnych koni, są tylko trudni ludzie...</t>
Karolina Jaskulska
04-08-2010, 05:38 PM #33

jakieś problemy sa z serwerem, czy to ja mam kłopoty?


<t>nie ma trudnych koni, są tylko trudni ludzie...</t>

AnnaRadomańczykMoroz

Senior Member

299
04-08-2010, 06:35 PM #34
Chyba jednak serwer, u mnie też coś ciężko idzie Smile

<r>niegdyś <COLOR color="#4000BF"><s></s>Pokusa27<e></e></COLOR> <E>Smile</E></r>
AnnaRadomańczykMoroz
04-08-2010, 06:35 PM #34

Chyba jednak serwer, u mnie też coś ciężko idzie Smile


<r>niegdyś <COLOR color="#4000BF"><s></s>Pokusa27<e></e></COLOR> <E>Smile</E></r>

Bartosz Marchwica

Senior Member

477
04-09-2010, 05:58 AM #35
Myślałem, że to mój komputer.
Oto bowiem, przy otwarciu wielu wątków naraz, nie otwiera ich do końca, lecz się zatrzymuje przy pierwszym wpisie na stronie.
U Was też coś w tym stylu?

<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>
Bartosz Marchwica
04-09-2010, 05:58 AM #35

Myślałem, że to mój komputer.
Oto bowiem, przy otwarciu wielu wątków naraz, nie otwiera ich do końca, lecz się zatrzymuje przy pierwszym wpisie na stronie.
U Was też coś w tym stylu?


<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>

Cezary Szamreta

Senior Member

272
04-09-2010, 07:28 AM #36
tak, też coś takiego zauważyłem, ale sądziłem, że to problem wynikający z korzystania z komórkowego połączenia niekiedy, ale widać, niekoniecznie, po weekendzie będziemy majstrować przy tym, dziękuję za informacje

<t></t>
Cezary Szamreta
04-09-2010, 07:28 AM #36

tak, też coś takiego zauważyłem, ale sądziłem, że to problem wynikający z korzystania z komórkowego połączenia niekiedy, ale widać, niekoniecznie, po weekendzie będziemy majstrować przy tym, dziękuję za informacje


<t></t>

solyo

Member

84
04-09-2010, 09:55 AM #37
Nie działa wyszukiwarka tematyczna. Gdy wstukuję "gruda", pokazują się tylko 2 rekordy, a jest cały wielostronicowy wątek o tym.

<t></t>
solyo
04-09-2010, 09:55 AM #37

Nie działa wyszukiwarka tematyczna. Gdy wstukuję "gruda", pokazują się tylko 2 rekordy, a jest cały wielostronicowy wątek o tym.


<t></t>

Bartosz Marchwica

Senior Member

477
04-16-2010, 05:00 AM #38
Problem z zawieszaniem się strony podczas ściągania nie ustąpił. Pojawił się jeszcze inny objaw: przy kliknięciu dzisiaj "Zobacz nowe posty" otworzyły się jako nowe wszystkie te, które już wczoraj zostały otwarte i przeczytane. Nie wiem, czy to ważne i czy to wina serwera. Jednak wspominam na wszelki wypadek.

<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>
Bartosz Marchwica
04-16-2010, 05:00 AM #38

Problem z zawieszaniem się strony podczas ściągania nie ustąpił. Pojawił się jeszcze inny objaw: przy kliknięciu dzisiaj "Zobacz nowe posty" otworzyły się jako nowe wszystkie te, które już wczoraj zostały otwarte i przeczytane. Nie wiem, czy to ważne i czy to wina serwera. Jednak wspominam na wszelki wypadek.


<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>

Julia z Orla

Posting Freak

1,409
04-16-2010, 06:19 AM #39
Też miałam problem z wyszukiwarką.

<r><SIZE size="85"><s></s><URL url="http://stajniaequila.blogspot.com/"><s></s><COLOR color="#80BF00"><s></s>★Stajnia Equila<e></e></COLOR><e></e></URL><br/>
<URL url="http://equimechana.blogspot.com/"><s></s>EQUIMECHANA - o biomechanice ruchu konia<e></e></URL><br/>
<I><s></s>"The horse already understands the human better than the human will ever understand the horse."<e></e></I> D.Bennet<e>
</e></SIZE></r>
Julia z Orla
04-16-2010, 06:19 AM #39

Też miałam problem z wyszukiwarką.


<r><SIZE size="85"><s></s><URL url="http://stajniaequila.blogspot.com/"><s></s><COLOR color="#80BF00"><s></s>★Stajnia Equila<e></e></COLOR><e></e></URL><br/>
<URL url="http://equimechana.blogspot.com/"><s></s>EQUIMECHANA - o biomechanice ruchu konia<e></e></URL><br/>
<I><s></s>"The horse already understands the human better than the human will ever understand the horse."<e></e></I> D.Bennet<e>
</e></SIZE></r>

Cezary Szamreta

Senior Member

272
04-20-2010, 07:17 PM #40
kolejna wiadomość z serii technicznych - mamy pełną diagnozę stanu rzeczy - okazało się, że problem jest po stronie serwera, który zwyczajnie nie wyrabia z wydajnością.

Oznacza to, że w ciągu 14 dni od dziś musimy przenieść się na nowy serwer, ponieważ nawet obecne (niewystarczające dla nas) działanie serwera przekracza normy, jakie określił operator.

Mam nadzieję, że skończy się szybko i dobrze - przenosimy się na hosting ten sam, co przed awarią, i mimo, że tańszy od obecnego, to jednak działał stabilnie dłuższy czas.

Dokładny termin transferu zapowiem mailingiem, w praktyce będzie to oznaczało 1 dzień, gdy forum będzie zablokowane (tylko do odczytu). prawdopodobnie będzie to najbliższy lub następny poniedziałek, czyli 26 kwietnia lub 3 maja br.

z góry przepraszam, ale czynnik jest obiektywny.

<t></t>
Cezary Szamreta
04-20-2010, 07:17 PM #40

kolejna wiadomość z serii technicznych - mamy pełną diagnozę stanu rzeczy - okazało się, że problem jest po stronie serwera, który zwyczajnie nie wyrabia z wydajnością.

Oznacza to, że w ciągu 14 dni od dziś musimy przenieść się na nowy serwer, ponieważ nawet obecne (niewystarczające dla nas) działanie serwera przekracza normy, jakie określił operator.

Mam nadzieję, że skończy się szybko i dobrze - przenosimy się na hosting ten sam, co przed awarią, i mimo, że tańszy od obecnego, to jednak działał stabilnie dłuższy czas.

Dokładny termin transferu zapowiem mailingiem, w praktyce będzie to oznaczało 1 dzień, gdy forum będzie zablokowane (tylko do odczytu). prawdopodobnie będzie to najbliższy lub następny poniedziałek, czyli 26 kwietnia lub 3 maja br.

z góry przepraszam, ale czynnik jest obiektywny.


<t></t>

Maria Masaz

Senior Member

465
04-20-2010, 07:59 PM #41
aaa no i wszystko jasne Smile , czasami trudno było coś tutaj przeforsować i odczytać Smile - chciałam już winić komp., łączę itp.itd. - hhm... komputera na szczęście nie oddałam na złom Smile

<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>
Maria Masaz
04-20-2010, 07:59 PM #41

aaa no i wszystko jasne Smile , czasami trudno było coś tutaj przeforsować i odczytać Smile - chciałam już winić komp., łączę itp.itd. - hhm... komputera na szczęście nie oddałam na złom Smile


<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>

Karolina Jaskulska

Posting Freak

803
04-25-2010, 07:20 AM #42
czy coś się dzieje ,że nikt nic nie pisze? Sad

<t>nie ma trudnych koni, są tylko trudni ludzie...</t>
Karolina Jaskulska
04-25-2010, 07:20 AM #42

czy coś się dzieje ,że nikt nic nie pisze? Sad


<t>nie ma trudnych koni, są tylko trudni ludzie...</t>

04-29-2010, 06:11 PM #43
Niestety nie moge zalaczac zdjec do postow ;/
Pozdrawiam

<r>tak jak dla psa zupa,<br/>
siodłu należy się pupa <E>Smile</E></r>
Magdalena Macios
04-29-2010, 06:11 PM #43

Niestety nie moge zalaczac zdjec do postow ;/
Pozdrawiam


<r>tak jak dla psa zupa,<br/>
siodłu należy się pupa <E>Smile</E></r>

11-18-2010, 11:21 PM #44
a ja mam pytanie- co się dzieje że nie potrafię otworzyć maila ani odpisać na niego??? do nikogo i od nikogo! pusta strona ukazuje mi się :roll: jakaś awaria ??? h.e.l.p!!!

naprawiło się :roll: :mrgreen:

<r>missing my unicorn....<br/>
<br/>
<COLOR color="#40BF40"><s></s>ZIELONY LISTEK-jestem początkujaca ;p proszę o wyrozumiałość<e></e></COLOR></r>
rozbrykany kucyk
11-18-2010, 11:21 PM #44

a ja mam pytanie- co się dzieje że nie potrafię otworzyć maila ani odpisać na niego??? do nikogo i od nikogo! pusta strona ukazuje mi się :roll: jakaś awaria ??? h.e.l.p!!!

naprawiło się :roll: :mrgreen:


<r>missing my unicorn....<br/>
<br/>
<COLOR color="#40BF40"><s></s>ZIELONY LISTEK-jestem początkujaca ;p proszę o wyrozumiałość<e></e></COLOR></r>

Cezary Szamreta

Senior Member

272
11-19-2010, 09:46 AM #45
za maile nie odpowiadam, to zależy, kto gdzie ma konto pocztowe, pomóc za to mogę w Private Messages (PM), które są w systemie portalu dostępne,
Magda zgłaszała jakiś problem też, ale, żebym wiedział, co i jak - proszę o info bardziej szczegółowe, może nawet ze zrzutem ekranu, żeby zobaczyć, o co chodzi, mój mail cezary@carbomedia.com.pl, (ale jak naprawdę mail nie chodzi to tel 602 484 588

<t></t>
Cezary Szamreta
11-19-2010, 09:46 AM #45

za maile nie odpowiadam, to zależy, kto gdzie ma konto pocztowe, pomóc za to mogę w Private Messages (PM), które są w systemie portalu dostępne,
Magda zgłaszała jakiś problem też, ale, żebym wiedział, co i jak - proszę o info bardziej szczegółowe, może nawet ze zrzutem ekranu, żeby zobaczyć, o co chodzi, mój mail cezary@carbomedia.com.pl, (ale jak naprawdę mail nie chodzi to tel 602 484 588


<t></t>

Strony (5): Wstecz 1 2 3 4 5 Dalej
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 2 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 2 gości