Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Ta kawa na Mazurach

Ta kawa na Mazurach

Ta kawa na Mazurach

Strony (2): Wstecz 1 2
Trusia

Senior Member

324
12-28-2007, 08:10 AM #16
Byłam prawie u Was, czyli u mojej kobyłki, w drugi dzień świąt. Niezbyt długo - bo 200 km w jedną stronę, 200 z powrotem zajmuje trochę czasu, ale święta to święta i bliskich się odwiedza!!! Strasznie tam zimno (zimniej niż u nas), kobyłka tak zarosła, że wygląda jak hucuł.

<t>Jeśli twój koń jest zbyt czysty, spędzasz z nim za mało czasu.</t>
Trusia
12-28-2007, 08:10 AM #16

Byłam prawie u Was, czyli u mojej kobyłki, w drugi dzień świąt. Niezbyt długo - bo 200 km w jedną stronę, 200 z powrotem zajmuje trochę czasu, ale święta to święta i bliskich się odwiedza!!! Strasznie tam zimno (zimniej niż u nas), kobyłka tak zarosła, że wygląda jak hucuł.


<t>Jeśli twój koń jest zbyt czysty, spędzasz z nim za mało czasu.</t>

Trusia

Senior Member

324
06-24-2008, 07:20 AM #17
Cejloniara, w sobotę wyruszam z moim chłopcem do mojej dziewczynki na Mazury. Ponieważ to po sąsiedzku, mam nadzieję, że dosiądziesz swego rumaka i nas odwiedzicie.

<t>Jeśli twój koń jest zbyt czysty, spędzasz z nim za mało czasu.</t>
Trusia
06-24-2008, 07:20 AM #17

Cejloniara, w sobotę wyruszam z moim chłopcem do mojej dziewczynki na Mazury. Ponieważ to po sąsiedzku, mam nadzieję, że dosiądziesz swego rumaka i nas odwiedzicie.


<t>Jeśli twój koń jest zbyt czysty, spędzasz z nim za mało czasu.</t>

Cejloniara

Posting Freak

1,108
06-25-2008, 07:36 AM #18
Trusiaczku, ja w piatek wyjezdzam na weekend na zjazd absolwentow szkoły liderów pod wawe, co roku jezdze. A ile Ty tam bedziesz? odezwij sie do mnie, na priv wysylam nr telefoniku!!! :-)

<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>
Cejloniara
06-25-2008, 07:36 AM #18

Trusiaczku, ja w piatek wyjezdzam na weekend na zjazd absolwentow szkoły liderów pod wawe, co roku jezdze. A ile Ty tam bedziesz? odezwij sie do mnie, na priv wysylam nr telefoniku!!! :-)


<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>

Trusia

Senior Member

324
06-25-2008, 01:50 PM #19
całe 3 tygodnie!

<t>Jeśli twój koń jest zbyt czysty, spędzasz z nim za mało czasu.</t>
Trusia
06-25-2008, 01:50 PM #19

całe 3 tygodnie!


<t>Jeśli twój koń jest zbyt czysty, spędzasz z nim za mało czasu.</t>

07-07-2008, 12:13 PM #20
a jest ktoś z okolic Milanówka, Grodziska, Pruszkowa i ogólnie ktoś kto mieszka niedaleko na tyle żeby sie spotkać?? jeśli tak to zapraszam do mnie kawy nie pijam ale zaparzyć umiem Smile

<r>poprzedni nick Kazuria <E>Smile</E></r>
Izabella Dobrosz
07-07-2008, 12:13 PM #20

a jest ktoś z okolic Milanówka, Grodziska, Pruszkowa i ogólnie ktoś kto mieszka niedaleko na tyle żeby sie spotkać?? jeśli tak to zapraszam do mnie kawy nie pijam ale zaparzyć umiem Smile


<r>poprzedni nick Kazuria <E>Smile</E></r>

Lutejaxx

Administrator

2,782
07-08-2008, 07:27 AM #21
Iza do mnie od Ciebie jest 2 godziny jazdy autem. Ale ja nie mam jak zostawić koni, więc zapraszam do siebie.

Zresztą wszystkich , którzy mają na to ochotę! Big Grin

<t></t>
Lutejaxx
07-08-2008, 07:27 AM #21

Iza do mnie od Ciebie jest 2 godziny jazdy autem. Ale ja nie mam jak zostawić koni, więc zapraszam do siebie.

Zresztą wszystkich , którzy mają na to ochotę! Big Grin


<t></t>

Gaga

Posting Freak

1,127
07-23-2008, 09:06 AM #22
Hm a ja mam dobrą i złą wiadomość... e tam dobrą

Wypożyczę luzaczkę na 5 lat od października b.r. w okolice Olsztyna. Warunek: luzaczka wraca do mnie w wakacje!!! ;-)
A tak bardziej serio - moja luzaczka, najlepsza z najlepszych dostała się na weterynarię do Olsztyna. Chcę jej pomóc w znalezieniu: spania nieakademikowego no i stajni jakiejś, aby mogła sobie konia wyczyścić chociaż (dla niej wielką radością jest po prostu kontakt z końmi... ostantio siedziała na koniu ze 3 tyg temu i ciężko ją w siodło zagonić ;-)). Ponieważ ze Szczecina do Olsztyna szmat drogi a ja nikogo nie znam w tamtych okolicach mam do Was wielką prośbę o pomoc w ... pomocy :-)
dodam, że dziewczyna z gatunku wymierającego: sumienna, myśląca, wesoła :-)
buu już mi jej brakuje Undecided

<t>Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał</t>
Gaga
07-23-2008, 09:06 AM #22

Hm a ja mam dobrą i złą wiadomość... e tam dobrą

Wypożyczę luzaczkę na 5 lat od października b.r. w okolice Olsztyna. Warunek: luzaczka wraca do mnie w wakacje!!! ;-)
A tak bardziej serio - moja luzaczka, najlepsza z najlepszych dostała się na weterynarię do Olsztyna. Chcę jej pomóc w znalezieniu: spania nieakademikowego no i stajni jakiejś, aby mogła sobie konia wyczyścić chociaż (dla niej wielką radością jest po prostu kontakt z końmi... ostantio siedziała na koniu ze 3 tyg temu i ciężko ją w siodło zagonić ;-)). Ponieważ ze Szczecina do Olsztyna szmat drogi a ja nikogo nie znam w tamtych okolicach mam do Was wielką prośbę o pomoc w ... pomocy :-)
dodam, że dziewczyna z gatunku wymierającego: sumienna, myśląca, wesoła :-)
buu już mi jej brakuje Undecided


<t>Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał</t>

Cejloniara

Posting Freak

1,108
07-24-2008, 09:07 AM #23
Nikogo nie masz na Mazurach.. się pfff obraziłam :twisted:

<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>
Cejloniara
07-24-2008, 09:07 AM #23

Nikogo nie masz na Mazurach.. się pfff obraziłam :twisted:


<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>

Gaga

Posting Freak

1,127
07-24-2008, 09:43 AM #24
No co Ty
toć prywatnie się z Tobą kontaktuję... znaczy się nie obrażaj
Aga no co Ty :oops:

<t>Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał</t>
Gaga
07-24-2008, 09:43 AM #24

No co Ty
toć prywatnie się z Tobą kontaktuję... znaczy się nie obrażaj
Aga no co Ty :oops:


<t>Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał</t>

Cejloniara

Posting Freak

1,108
07-24-2008, 09:49 AM #25
Mi się za bardzo spodobała wizja Twojej luzaczki w naszej stajni ;-) Żeby mi teraz jej ktoś nie ukradł!! :-) oczywiście zarty Big Grin

<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>
Cejloniara
07-24-2008, 09:49 AM #25

Mi się za bardzo spodobała wizja Twojej luzaczki w naszej stajni ;-) Żeby mi teraz jej ktoś nie ukradł!! :-) oczywiście zarty Big Grin


<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>

Strony (2): Wstecz 1 2
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości