Hipologia Kategoria Konie chcą nas rozumieć Ogłoszenia użytkowników

Ogłoszenia użytkowników

Ogłoszenia użytkowników

Strony (34): Wstecz 1 23 24 25 26 27 34 Dalej  
frynia

Junior Member

14
02-12-2012, 06:57 PM #361
Towarzystwo Jeździectwa Naturalnego
zaprasza na warsztaty:

„Horsemanship”
28-29.06.2012 stajnia w Wiatowicach, k/Krakowa
oraz
„Praca z krowami”
30.06- .07.2012 stajnia Furioso w Starych Żukowicach k/Tarnowa

trener Alfonso Aguilar

Cena za 1 dzień szkolenia:
- (wpłata do końca kwietnia) uczestnictwo z koniem 250zł, widz 100zł
- (wpłata po 30 kwietnia) uczestnictwo z koniem 300zł, widz 150zł
Uwaga!! przy wpłacie z 4 dni i uczestnictwie w obu szkoleniach zniżka 15%!!!
Istnieje możliwość wykupienia noclegu oraz posiłku dla siebie oraz konia.

Alfonso Aguilar, urodzony w Meksyku, na stałe mieszka w USA a przez kilka miesięcy w roku podróżuje po świecie i prowadzi szkolenia. W siodle od 3 roku życia, wywodzi się z rodziny o długich tradycjach jeździeckich. Ma dyplom weterynarza i może poszczycić się współpracą z takimi sławami jak Tom i Bill Dorrance czy Ray Hunt oraz wykładami na niemieckich, amerykańskich i szwajcarskich uniwersytetach i szkołach jeździectwa. Jest niezwykle uśmiechniętym i cierpliwym nauczycielem a przy tym sprawnym obserwatorem dzięki czemu potrafi pomóc i doradzić dokładnie tam gdzie pojawia się problem.

Czy siedzisz w siodle ujeżdżeniowym, skokowym czy west, kursy Alfonso to przede wszystkim nauka delikatnego a zarazem konsenkwentnego prowadzenia konia. Dzięki jego wskazówkom można zyskać większe wyczucie dając równocześnie koniowi stabline oparcie co buduje obopólne zaufanie.
Vacueros (kowboje meksykańscy) przygotowują swoje konie do wymagającej pracy na rancho w związku z czym muszą one szybko i dokładnie reagować od jak najmniejszych pomocy jeźdzca (w większości od dosiadu i łydek). Ich tradycja jeździecka ma korzenie europejskie – pochodzi od hiszpańskich konkwistadorów.

Więcej informacji na temat szkoleń oraz trenera: zarzad@tjn.sic.pl
tel 602337335 lub 503563750


Uwaga!!!! Miejsca z końmi ograniczone!!! Zostało już tylko 1 miejsce na "Pracę z krowami" i 3 miejsca na "Horsemanship"!
Załączone pliki
.jpg
Alfonso4.jpg
Rozmiar: 142.78 KB / Pobrań: 4,400
frynia
02-12-2012, 06:57 PM #361

Towarzystwo Jeździectwa Naturalnego
zaprasza na warsztaty:

„Horsemanship”
28-29.06.2012 stajnia w Wiatowicach, k/Krakowa
oraz
„Praca z krowami”
30.06- .07.2012 stajnia Furioso w Starych Żukowicach k/Tarnowa

trener Alfonso Aguilar

Cena za 1 dzień szkolenia:
- (wpłata do końca kwietnia) uczestnictwo z koniem 250zł, widz 100zł
- (wpłata po 30 kwietnia) uczestnictwo z koniem 300zł, widz 150zł
Uwaga!! przy wpłacie z 4 dni i uczestnictwie w obu szkoleniach zniżka 15%!!!
Istnieje możliwość wykupienia noclegu oraz posiłku dla siebie oraz konia.

Alfonso Aguilar, urodzony w Meksyku, na stałe mieszka w USA a przez kilka miesięcy w roku podróżuje po świecie i prowadzi szkolenia. W siodle od 3 roku życia, wywodzi się z rodziny o długich tradycjach jeździeckich. Ma dyplom weterynarza i może poszczycić się współpracą z takimi sławami jak Tom i Bill Dorrance czy Ray Hunt oraz wykładami na niemieckich, amerykańskich i szwajcarskich uniwersytetach i szkołach jeździectwa. Jest niezwykle uśmiechniętym i cierpliwym nauczycielem a przy tym sprawnym obserwatorem dzięki czemu potrafi pomóc i doradzić dokładnie tam gdzie pojawia się problem.

Czy siedzisz w siodle ujeżdżeniowym, skokowym czy west, kursy Alfonso to przede wszystkim nauka delikatnego a zarazem konsenkwentnego prowadzenia konia. Dzięki jego wskazówkom można zyskać większe wyczucie dając równocześnie koniowi stabline oparcie co buduje obopólne zaufanie.
Vacueros (kowboje meksykańscy) przygotowują swoje konie do wymagającej pracy na rancho w związku z czym muszą one szybko i dokładnie reagować od jak najmniejszych pomocy jeźdzca (w większości od dosiadu i łydek). Ich tradycja jeździecka ma korzenie europejskie – pochodzi od hiszpańskich konkwistadorów.

Więcej informacji na temat szkoleń oraz trenera: zarzad@tjn.sic.pl
tel 602337335 lub 503563750


Uwaga!!!! Miejsca z końmi ograniczone!!! Zostało już tylko 1 miejsce na "Pracę z krowami" i 3 miejsca na "Horsemanship"!

Załączone pliki
.jpg
Alfonso4.jpg
Rozmiar: 142.78 KB / Pobrań: 4,400

Martuś

Junior Member

29
02-13-2012, 08:46 PM #362
SPRZEDAM SIODŁO
Firma: Daw - Mag
Model: Hubert
Rozmiar siedziska: 17,5"
Rozstaw łęku: M
Jakość skóry: Standard
Kolor: czarny z jasnobrązowym spodem
Stan: bardzo dobry, normalne ślady użytkowania, regularnie pastowane
Możliwość zakupu z osprzętem: popręg neoprenowy 125 cm, puśliska skórzane, strzemiona metalowe
Cena: 1800 zł (do lekkiej negocjacji)

Siodło jest bardzo wygodne, ma miękkie poduszki kolanowe, średnio głębokie siedzisko, dobrze dopasowuje się do końskiego grzbietu. Świetnie nadaje się do jazdy rekreacyjnej oraz amatorskich skoków i ujeżdżenia. Bardzo dobrze zakonserwowane, posłuży jeszcze wiele lat.
Sprzedaję, bo zmieniłam dyscyplinę na western i zbieram na nowy sprzęt Wink

W razie wszelkich pytań proszę o kontakt na maila: martajot@o2.pl bądź pod telefonem: 665 027 387. Możliwość obejrzenia lub wypróbowania w okolicy Gliwic/Zabrza.

<t>Jeździectwo klasyczne to ciągła praca nad koniem,<br/>
jeździectwo naturalne to ciągła praca nad sobą.</t>
Martuś
02-13-2012, 08:46 PM #362

SPRZEDAM SIODŁO
Firma: Daw - Mag
Model: Hubert
Rozmiar siedziska: 17,5"
Rozstaw łęku: M
Jakość skóry: Standard
Kolor: czarny z jasnobrązowym spodem
Stan: bardzo dobry, normalne ślady użytkowania, regularnie pastowane
Możliwość zakupu z osprzętem: popręg neoprenowy 125 cm, puśliska skórzane, strzemiona metalowe
Cena: 1800 zł (do lekkiej negocjacji)

Siodło jest bardzo wygodne, ma miękkie poduszki kolanowe, średnio głębokie siedzisko, dobrze dopasowuje się do końskiego grzbietu. Świetnie nadaje się do jazdy rekreacyjnej oraz amatorskich skoków i ujeżdżenia. Bardzo dobrze zakonserwowane, posłuży jeszcze wiele lat.
Sprzedaję, bo zmieniłam dyscyplinę na western i zbieram na nowy sprzęt Wink

W razie wszelkich pytań proszę o kontakt na maila: martajot@o2.pl bądź pod telefonem: 665 027 387. Możliwość obejrzenia lub wypróbowania w okolicy Gliwic/Zabrza.


<t>Jeździectwo klasyczne to ciągła praca nad koniem,<br/>
jeździectwo naturalne to ciągła praca nad sobą.</t>

Martuś

Junior Member

29
02-13-2012, 08:48 PM #363
Zdjęcia Huberta:
Załączone pliki
.jpg
Obraz 011.jpg
Rozmiar: 71.33 KB / Pobrań: 5,533
.jpg
Obraz 012.jpg
Rozmiar: 89.16 KB / Pobrań: 5,528
.jpg
Obraz 014.jpg
Rozmiar: 91.8 KB / Pobrań: 5,533
.jpg
Obraz 015.jpg
Rozmiar: 102.08 KB / Pobrań: 5,530

<t>Jeździectwo klasyczne to ciągła praca nad koniem,<br/>
jeździectwo naturalne to ciągła praca nad sobą.</t>
Martuś
02-13-2012, 08:48 PM #363

Zdjęcia Huberta:

Załączone pliki
.jpg
Obraz 011.jpg
Rozmiar: 71.33 KB / Pobrań: 5,533
.jpg
Obraz 012.jpg
Rozmiar: 89.16 KB / Pobrań: 5,528
.jpg
Obraz 014.jpg
Rozmiar: 91.8 KB / Pobrań: 5,533
.jpg
Obraz 015.jpg
Rozmiar: 102.08 KB / Pobrań: 5,530

<t>Jeździectwo klasyczne to ciągła praca nad koniem,<br/>
jeździectwo naturalne to ciągła praca nad sobą.</t>

Dagmara Matuszak

Senior Member

719
02-20-2012, 12:01 PM #364
Pilnie sprzedam siodło wszechstronne Zaldi GP Royal Deluxe (cena 2000 zł) oraz siodło ujeżdżeniowe z regulowanym łękiem Mariage SCS (1200 zł). Więcej info:

http://allegro.pl/siodlo-wszechstronne-z...91312.html

http://allegro.pl/siodlo-ujezdzeniowe-ma...91327.html

<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#808080"><s></s>They're dangerous at both ends and crafty in the middle.<br/>
<e>
</e></COLOR><e>
</e></I><e>
</e></SIZE></r>
Dagmara Matuszak
02-20-2012, 12:01 PM #364

Pilnie sprzedam siodło wszechstronne Zaldi GP Royal Deluxe (cena 2000 zł) oraz siodło ujeżdżeniowe z regulowanym łękiem Mariage SCS (1200 zł). Więcej info:

http://allegro.pl/siodlo-wszechstronne-z...91312.html

http://allegro.pl/siodlo-ujezdzeniowe-ma...91327.html


<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#808080"><s></s>They're dangerous at both ends and crafty in the middle.<br/>
<e>
</e></COLOR><e>
</e></I><e>
</e></SIZE></r>

02-20-2012, 12:19 PM #365
Poszukuję pracy (powiedziałabym, że w trybie pilnym i natychmiastowym).

Jestem osobą pełnoletnią. Mam 14-letnie doświadczenie z końmi, zarówno młodymi, jak i starszymi, trudnymi, niezajeżdżonymi itd. Mogłabym lonżować i jeździć rozprężająco na koniach, zajmować się sprzątaniem w stajni, czyszczeniem i wyprowadzaniem koni, innymi nieskomplikowanymi rzeczami - mogę nawet jeździć traktorem po polu xD Kurs instruktorski planuje zrobić w tym roku, nie posiadam odznak jeździeckich, ale to nie oznacza, że nie umiem na ich poziomie jeździć (brązowa i srebrna). Osobiście zajeździłam dwa konie, trzeciego od momentu wsiadania, swojego "naprawiałam" po poprzednim właścicielu.
Wykształcenie Technik Hodowca Koni, prawo jazdy kat.B, podstawowa wiedza na temat chorób i dobrostanu koni oraz ich żywienia i treningu.
Nie wymagam kosmicznej sumy, ale chciałabym pracować za wynagrodzenie + zakwaterowanie moje i mojego konia (tak, bym zdołała wyżyć i mogła jeszcze mieć troszkę sumki dla siebie).

Prosze pisać na maila: ala.szu_szu@wp.pl na gg: 7898007 oraz dzwonić: 609 25 40 25

Najlepiej zachodnia Polska, ale z innych miejsc również proszę o informacje.

<r>"<I><s></s>(...)<br/>
- Nie miałem pojęcia, że konie potrafią mówić - wyznał w końcu.<br/>
- Oczywiście, że potrafią.<br/>
- Nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby mówiły.<br/>
- Może żaden nie miał ci nic do powiedzenia.<e>
</e></I>" <br/>
<COLOR color="#000080"><s></s>Mike Resnick "<I><s></s>Na tropie jednorożca<e></e></I>"<e></e></COLOR></r>
Lady Cassanove
02-20-2012, 12:19 PM #365

Poszukuję pracy (powiedziałabym, że w trybie pilnym i natychmiastowym).

Jestem osobą pełnoletnią. Mam 14-letnie doświadczenie z końmi, zarówno młodymi, jak i starszymi, trudnymi, niezajeżdżonymi itd. Mogłabym lonżować i jeździć rozprężająco na koniach, zajmować się sprzątaniem w stajni, czyszczeniem i wyprowadzaniem koni, innymi nieskomplikowanymi rzeczami - mogę nawet jeździć traktorem po polu xD Kurs instruktorski planuje zrobić w tym roku, nie posiadam odznak jeździeckich, ale to nie oznacza, że nie umiem na ich poziomie jeździć (brązowa i srebrna). Osobiście zajeździłam dwa konie, trzeciego od momentu wsiadania, swojego "naprawiałam" po poprzednim właścicielu.
Wykształcenie Technik Hodowca Koni, prawo jazdy kat.B, podstawowa wiedza na temat chorób i dobrostanu koni oraz ich żywienia i treningu.
Nie wymagam kosmicznej sumy, ale chciałabym pracować za wynagrodzenie + zakwaterowanie moje i mojego konia (tak, bym zdołała wyżyć i mogła jeszcze mieć troszkę sumki dla siebie).

Prosze pisać na maila: ala.szu_szu@wp.pl na gg: 7898007 oraz dzwonić: 609 25 40 25

Najlepiej zachodnia Polska, ale z innych miejsc również proszę o informacje.


<r>"<I><s></s>(...)<br/>
- Nie miałem pojęcia, że konie potrafią mówić - wyznał w końcu.<br/>
- Oczywiście, że potrafią.<br/>
- Nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby mówiły.<br/>
- Może żaden nie miał ci nic do powiedzenia.<e>
</e></I>" <br/>
<COLOR color="#000080"><s></s>Mike Resnick "<I><s></s>Na tropie jednorożca<e></e></I>"<e></e></COLOR></r>

Roxy

Member

177
02-22-2012, 09:21 PM #366
Pilne
Kupię ok 50 kostek siana. Gliwice

<r><COLOR color="#0080FF"><s></s><I><s></s><B><s></s>Konie mówią... po prostu słuchaj..<e></e></B><e></e></I><e></e></COLOR><br/>
<SIZE size="85"><s></s><URL url="http://photoblog.pl/krreska"><s></s>krreska.photoblog.pl <E>Wink</E><e></e></URL><e></e></SIZE></r>
Roxy
02-22-2012, 09:21 PM #366

Pilne
Kupię ok 50 kostek siana. Gliwice


<r><COLOR color="#0080FF"><s></s><I><s></s><B><s></s>Konie mówią... po prostu słuchaj..<e></e></B><e></e></I><e></e></COLOR><br/>
<SIZE size="85"><s></s><URL url="http://photoblog.pl/krreska"><s></s>krreska.photoblog.pl <E>Wink</E><e></e></URL><e></e></SIZE></r>

Bartosz Marchwica

Senior Member

477
02-23-2012, 12:03 PM #367
Mam do sprzedania rzadki egzemplarz "Hipologii" Władysława Hofmana - tom I z 1931 roku. Podtytuł: "Podręcznik dla oficerów kawalerji i artylerji". Po poprawkach introligatorskich.
Jak głosi informacja o nakładzie: odbito 1000 numerowanych egzemplarzy. Mój ma nabity nr 194.
Ewentualne zdjęcia i dalsze informacje na priv.
Cena wywoławcza to 999 zł.

<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>
Bartosz Marchwica
02-23-2012, 12:03 PM #367

Mam do sprzedania rzadki egzemplarz "Hipologii" Władysława Hofmana - tom I z 1931 roku. Podtytuł: "Podręcznik dla oficerów kawalerji i artylerji". Po poprawkach introligatorskich.
Jak głosi informacja o nakładzie: odbito 1000 numerowanych egzemplarzy. Mój ma nabity nr 194.
Ewentualne zdjęcia i dalsze informacje na priv.
Cena wywoławcza to 999 zł.


<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>

Roxy

Member

177
02-26-2012, 06:23 PM #368
Jest na forum jakaś dobra duszyczka, która miałaby wypożyczyć przyczepę na 1,5 konia? w rozsądnej cenie.
Gliwice i okolice
(zależy mi na wypożyczeniu, aby konia na spokojnie przyzwyczaić, ponieważ nie chciałabym żeby mój koń znalazł się po transporcie w takiej traumie jak przy pierwszym transporcie Sad )

<r><COLOR color="#0080FF"><s></s><I><s></s><B><s></s>Konie mówią... po prostu słuchaj..<e></e></B><e></e></I><e></e></COLOR><br/>
<SIZE size="85"><s></s><URL url="http://photoblog.pl/krreska"><s></s>krreska.photoblog.pl <E>Wink</E><e></e></URL><e></e></SIZE></r>
Roxy
02-26-2012, 06:23 PM #368

Jest na forum jakaś dobra duszyczka, która miałaby wypożyczyć przyczepę na 1,5 konia? w rozsądnej cenie.
Gliwice i okolice
(zależy mi na wypożyczeniu, aby konia na spokojnie przyzwyczaić, ponieważ nie chciałabym żeby mój koń znalazł się po transporcie w takiej traumie jak przy pierwszym transporcie Sad )


<r><COLOR color="#0080FF"><s></s><I><s></s><B><s></s>Konie mówią... po prostu słuchaj..<e></e></B><e></e></I><e></e></COLOR><br/>
<SIZE size="85"><s></s><URL url="http://photoblog.pl/krreska"><s></s>krreska.photoblog.pl <E>Wink</E><e></e></URL><e></e></SIZE></r>

frynia

Junior Member

14
02-27-2012, 10:36 AM #369
Poszukuję osoby która w najbliższym czasie będzie przewoziła konia na trasie Kraków - Warszawa lub zbliżonej, celem podziału kosztów. Mam do przywiezienia konia spod Warszawy za Kraków. Tel 602 88 68 33.

<t></t>
frynia
02-27-2012, 10:36 AM #369

Poszukuję osoby która w najbliższym czasie będzie przewoziła konia na trasie Kraków - Warszawa lub zbliżonej, celem podziału kosztów. Mam do przywiezienia konia spod Warszawy za Kraków. Tel 602 88 68 33.


<t></t>

kamilanna

Junior Member

10
02-29-2012, 12:07 AM #370
Rozważam sprzedaż/wymianę siodła Bierman Riding model Mozart, wymiary 17,5", rozstaw łęku 32.
Siodło jest świetne, stan idealny (ręcznie szyte). Praktycznie niedostępne w Polsce.
Niestety przestaje pasować na konia.

Jestem otwarta na propozycje negocjacji Smile
Załączone pliki
Miniatury
       

<t></t>
kamilanna
02-29-2012, 12:07 AM #370

Rozważam sprzedaż/wymianę siodła Bierman Riding model Mozart, wymiary 17,5", rozstaw łęku 32.
Siodło jest świetne, stan idealny (ręcznie szyte). Praktycznie niedostępne w Polsce.
Niestety przestaje pasować na konia.

Jestem otwarta na propozycje negocjacji Smile

Załączone pliki
Miniatury
       

<t></t>

Karolina Jaskulska

Posting Freak

803
02-29-2012, 01:32 PM #371
szukam siodła isabell werth 17- 17,5 w rozsądnej cenie Smile

<t>nie ma trudnych koni, są tylko trudni ludzie...</t>
Karolina Jaskulska
02-29-2012, 01:32 PM #371

szukam siodła isabell werth 17- 17,5 w rozsądnej cenie Smile


<t>nie ma trudnych koni, są tylko trudni ludzie...</t>

Gaga

Posting Freak

1,127
03-05-2012, 10:23 AM #372
Na sprzedaż siodło Prestige VENEZIA 18"/29
Jest to eleganckie siodło wszechstronne o profilu skokowym, o wysokich parametrach jakościowych, posiada staranne obszycia chroniące nici przed nadmiernym zużyciem a impregnowana, mocna skóra pozwala na użytkowanie siodła w każdych warunkach. Jest również wyposażone w spore, anatomicznie uformowane poduszki kolanowe umożliwiające pewny i bezpieczny dosiad. POLECAM. Cena 3 000 zł do negocjacji.
[Obrazek: 4800.jpg] [Obrazek: 4801.jpg]

<t>Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał</t>
Gaga
03-05-2012, 10:23 AM #372

Na sprzedaż siodło Prestige VENEZIA 18"/29
Jest to eleganckie siodło wszechstronne o profilu skokowym, o wysokich parametrach jakościowych, posiada staranne obszycia chroniące nici przed nadmiernym zużyciem a impregnowana, mocna skóra pozwala na użytkowanie siodła w każdych warunkach. Jest również wyposażone w spore, anatomicznie uformowane poduszki kolanowe umożliwiające pewny i bezpieczny dosiad. POLECAM. Cena 3 000 zł do negocjacji.
[Obrazek: 4800.jpg] [Obrazek: 4801.jpg]


<t>Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał</t>

Edyta

Junior Member

8
03-08-2012, 03:48 PM #373
Witam,
Kameralny Ośrodek jeździecki weźmie w dzierżawę 1-3 klacze lub wałachy do rekreacji dla początkującej młodzieży, na okres 1 czerwca - 6 września.
Poszukujemy koni doświadczonych w pracy pod siodłem, bezpiecznych w obejściu, absolutnie zdrowych i tolerancyjnych w stosunku do innych koni na wybiegu.

Zakres pracy-

- 3,4 godziny dziennie poza godzinami największych upałów, z kilku godzinną przerwą między jazdami na zalesionym wybiegu;
- jazdy na maneżu oraz w terenie;
- naturalne metody jazdy , a więc nie ma u nas miejsca na kopanie łydkami, wypychanie biodrami i inne powszechne sposoby narowienia koni;
- maneż jest zraszany w trakcie każdej jazdy, aby się nie kurzyło.

Wymagania-

- podawanie wszystkich 4 nóg bez problemu;
- brak chęci gryzienia i kopania w boksie przy czyszczeniu i siodłaniu;
- zrównoważenie, brak płochliwości i ponoszenia;
- tolerancja dla innych koni.

Zapewniamy-

- pełne wyżywienie w postaci posiłków z jęczmienia, owsa, wysłodków buraczanych, otrębów i witamin;
- siano do woli (wybieg 24 godziny na dobę);
- codziennie świeża zielonka;
- w razie konieczności opieka weterynaryjna i kowalska.

Jesteśmy otwarci na propozycję stosownej umowy użyczenia koni oraz na stałą współpracę sezonową! Kwota dzierżawy do ustalenia Smile

Oferty wraz ze zdjęciem i opisem prosimy kierować na adres magda@skret.eu . Mile widziane filmiki z jazd pod dziećmi Smile

Nasz Ośrodek znajduje się w Borach Tucholskich,- 60km od Bydgoszczy,
20km od Tucholi i Świecia

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ GALERIĄ http://www.skret.eu W CELU ZOBRAZOWANIA WARUNKÓW W NASZEJ STAJNI Smile
Pozdrawiamy i liczymy na odzew Smile

<r>Zawiej - The Horse I was Born For<br/>
<URL url="http://www.facebook.com/pages/Chojnice-Poland/Zawiej-orar/164838996903012"><LINK_TEXT text="http://www.facebook.com/pages/Chojnice- ... 8996903012">http://www.facebook.com/pages/Chojnice-Poland/Zawiej-orar/164838996903012</LINK_TEXT></URL></r>
Edyta
03-08-2012, 03:48 PM #373

Witam,
Kameralny Ośrodek jeździecki weźmie w dzierżawę 1-3 klacze lub wałachy do rekreacji dla początkującej młodzieży, na okres 1 czerwca - 6 września.
Poszukujemy koni doświadczonych w pracy pod siodłem, bezpiecznych w obejściu, absolutnie zdrowych i tolerancyjnych w stosunku do innych koni na wybiegu.

Zakres pracy-

- 3,4 godziny dziennie poza godzinami największych upałów, z kilku godzinną przerwą między jazdami na zalesionym wybiegu;
- jazdy na maneżu oraz w terenie;
- naturalne metody jazdy , a więc nie ma u nas miejsca na kopanie łydkami, wypychanie biodrami i inne powszechne sposoby narowienia koni;
- maneż jest zraszany w trakcie każdej jazdy, aby się nie kurzyło.

Wymagania-

- podawanie wszystkich 4 nóg bez problemu;
- brak chęci gryzienia i kopania w boksie przy czyszczeniu i siodłaniu;
- zrównoważenie, brak płochliwości i ponoszenia;
- tolerancja dla innych koni.

Zapewniamy-

- pełne wyżywienie w postaci posiłków z jęczmienia, owsa, wysłodków buraczanych, otrębów i witamin;
- siano do woli (wybieg 24 godziny na dobę);
- codziennie świeża zielonka;
- w razie konieczności opieka weterynaryjna i kowalska.

Jesteśmy otwarci na propozycję stosownej umowy użyczenia koni oraz na stałą współpracę sezonową! Kwota dzierżawy do ustalenia Smile

Oferty wraz ze zdjęciem i opisem prosimy kierować na adres magda@skret.eu . Mile widziane filmiki z jazd pod dziećmi Smile

Nasz Ośrodek znajduje się w Borach Tucholskich,- 60km od Bydgoszczy,
20km od Tucholi i Świecia

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ GALERIĄ http://www.skret.eu W CELU ZOBRAZOWANIA WARUNKÓW W NASZEJ STAJNI Smile
Pozdrawiamy i liczymy na odzew Smile


<r>Zawiej - The Horse I was Born For<br/>
<URL url="http://www.facebook.com/pages/Chojnice-Poland/Zawiej-orar/164838996903012"><LINK_TEXT text="http://www.facebook.com/pages/Chojnice- ... 8996903012">http://www.facebook.com/pages/Chojnice-Poland/Zawiej-orar/164838996903012</LINK_TEXT></URL></r>

Bartosz Marchwica

Senior Member

477
03-08-2012, 06:03 PM #374
Wypożyczalnia koni... chyba jestem z innej bajki...

<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>
Bartosz Marchwica
03-08-2012, 06:03 PM #374

Wypożyczalnia koni... chyba jestem z innej bajki...


<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>

Edyta

Junior Member

8
03-08-2012, 06:23 PM #375
Bartosz Marchwica Wypożyczalnia koni... chyba jestem z innej bajki...
Masz rację - ze złego doboru słów wyszło "ciekawe" faux pas. Już sprecyzowałam, dzięki za zwrócenie uwagi. Nie udzielam się za często na forum i zapomniałam jak dokładnie i dosłownie bywają czytane posty użytkowników.
Bo sama dzierżawa koni na ustalony okres to dość powszechne "działanie" Smile
Pozdrawiam naturalnie Smile

<r>Zawiej - The Horse I was Born For<br/>
<URL url="http://www.facebook.com/pages/Chojnice-Poland/Zawiej-orar/164838996903012"><LINK_TEXT text="http://www.facebook.com/pages/Chojnice- ... 8996903012">http://www.facebook.com/pages/Chojnice-Poland/Zawiej-orar/164838996903012</LINK_TEXT></URL></r>
Edyta
03-08-2012, 06:23 PM #375

Bartosz Marchwica Wypożyczalnia koni... chyba jestem z innej bajki...
Masz rację - ze złego doboru słów wyszło "ciekawe" faux pas. Już sprecyzowałam, dzięki za zwrócenie uwagi. Nie udzielam się za często na forum i zapomniałam jak dokładnie i dosłownie bywają czytane posty użytkowników.
Bo sama dzierżawa koni na ustalony okres to dość powszechne "działanie" Smile
Pozdrawiam naturalnie Smile


<r>Zawiej - The Horse I was Born For<br/>
<URL url="http://www.facebook.com/pages/Chojnice-Poland/Zawiej-orar/164838996903012"><LINK_TEXT text="http://www.facebook.com/pages/Chojnice- ... 8996903012">http://www.facebook.com/pages/Chojnice-Poland/Zawiej-orar/164838996903012</LINK_TEXT></URL></r>

Strony (34): Wstecz 1 23 24 25 26 27 34 Dalej  
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości