Hipologia Kategoria Konie chcą nas rozumieć Ogłoszenia użytkowników

Ogłoszenia użytkowników

Ogłoszenia użytkowników

Strony (34): Wstecz 1 9 10 11 12 13 34 Dalej  
Ailusia

Posting Freak

809
10-24-2010, 05:01 PM #151
Wykonuję ilustracje i obrazy o tematyce końskiej (i każdej innej również...). Może to być portret ulubionego zwierzęcia, ilustracja prasowa, książkowa, obraz na indywidualne zamówienie (także malarstwo ścienne).
Rysunek, grafika, akryl, olej, grafika komputerowa (z przygotowaniem do druku lub do internetu). Poniżej najnowsze przykłady – rysunek na papierze akwarelowym. Te prace są obecnie zarezerwowane.

Kontakt: ania@klikerlab.pl

[Obrazek: kon3web.jpg]

[Obrazek: kon1web.jpg]

[Obrazek: kon2web.jpg]

[Obrazek: kon6web.jpg]

<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>
Ailusia
10-24-2010, 05:01 PM #151

Wykonuję ilustracje i obrazy o tematyce końskiej (i każdej innej również...). Może to być portret ulubionego zwierzęcia, ilustracja prasowa, książkowa, obraz na indywidualne zamówienie (także malarstwo ścienne).
Rysunek, grafika, akryl, olej, grafika komputerowa (z przygotowaniem do druku lub do internetu). Poniżej najnowsze przykłady – rysunek na papierze akwarelowym. Te prace są obecnie zarezerwowane.

Kontakt: ania@klikerlab.pl

[Obrazek: kon3web.jpg]

[Obrazek: kon1web.jpg]

[Obrazek: kon2web.jpg]

[Obrazek: kon6web.jpg]


<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>

10-25-2010, 07:38 AM #152
Ciekawe masz prace...musze tak spróbować.
Zapraszam do mnie. Rysuję i maluję na zamówienie. Ostatnio głównie oleje na płótnie.
Wstawiam linka ze starymi pracami- niedługo dodam nowe - te farbami
pozdrawiam serdecznie

http://www.rysuj.blogspot.com

<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>
Dorota Hałaburda
10-25-2010, 07:38 AM #152

Ciekawe masz prace...musze tak spróbować.
Zapraszam do mnie. Rysuję i maluję na zamówienie. Ostatnio głównie oleje na płótnie.
Wstawiam linka ze starymi pracami- niedługo dodam nowe - te farbami
pozdrawiam serdecznie

http://www.rysuj.blogspot.com


<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>

branka

Posting Freak

2,096
10-25-2010, 11:53 AM #153
Ogłoszenie grzecznościowe:

Serdecznie zapraszamy na warsztaty naturalnej pielęgnacji kopyt, które odbędą się 19-21 listopada w Rancho Stokrotka w Jarkowie(woj. dolnośląskie, Kotlina Kłodzka).
Przyjmujemy 10 uczestników (w tym 4 wolnych słuchaczy).

Zajęcia prowadzą: lek. wet. Jakub Gołąb, mgr inż. Małgorzata Gołąb. Cena warsztatów – 250zł (wolni słuchacze 200zł) – obejmuje zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych (2 noclegi). Wyżywienie we własnym zakresie – kuchnia do dyspozycji uczestników. Szczegółowe informacje i zgłoszenia mailowo lub telefonicznie.

PROGRAM WARSZTATÓW:

PIĄTEK (zaczynamy o 18.30)
Wprowadzenie: Dlaczego kujemy konie?

Anatomia i fizjologia kopyta. Kopyto dzikiego konia. Biomechanika kopyta. Rola struktur amortyzujących.

SOBOTA
Żywienie – podstawa zdrowych kopyt. Ewolucyjne przystosowania koni do określonego żywienia. Wpływ żywienia na kopyta. Jak i czym żywić?

Ruch – składnik niezastąpiony. Ile ruchu powinien mieć koń? Wpływ ilości ruchu i podłoża na kopyta. Jak zachęcać do ruchu?

Struganie. Do czego dążymy? Podstawowe zasady i techniki. Ogólny plan strugania. Flara.

Część praktyczna: Pokaz strugania

Poważniejsze problemy. Przerośnięte kopyta. Zawężone kopyta. Położone kąty wsporowe. Choroba linii białej. Ochwat. Syndrom trzeszczkowy. Schorzenia strzałki.

Różne przypadki. Omawianie konkretnych przypadków (również przywiezionych przez uczestników)

NIEDZIELA
Koń kuty – koń do rehabilitacji. Okres przejściowy. Ochrona kopyt

Część praktyczna: Warsztat pracy – narzędzia. Wybór i obchodzenie się z narzędziami. Podstawowe techniki. Struganie (żywy koń, prawidłowe kopyta, 1-2 na uczestnika).


Kontakt: tel. 512 755 677
stokrotka@rancho-stokrotka.com
strona warsztatów: http://konie.rancho-stokrotka.com/

<t></t>
branka
10-25-2010, 11:53 AM #153

Ogłoszenie grzecznościowe:

Serdecznie zapraszamy na warsztaty naturalnej pielęgnacji kopyt, które odbędą się 19-21 listopada w Rancho Stokrotka w Jarkowie(woj. dolnośląskie, Kotlina Kłodzka).
Przyjmujemy 10 uczestników (w tym 4 wolnych słuchaczy).

Zajęcia prowadzą: lek. wet. Jakub Gołąb, mgr inż. Małgorzata Gołąb. Cena warsztatów – 250zł (wolni słuchacze 200zł) – obejmuje zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych (2 noclegi). Wyżywienie we własnym zakresie – kuchnia do dyspozycji uczestników. Szczegółowe informacje i zgłoszenia mailowo lub telefonicznie.

PROGRAM WARSZTATÓW:

PIĄTEK (zaczynamy o 18.30)
Wprowadzenie: Dlaczego kujemy konie?

Anatomia i fizjologia kopyta. Kopyto dzikiego konia. Biomechanika kopyta. Rola struktur amortyzujących.

SOBOTA
Żywienie – podstawa zdrowych kopyt. Ewolucyjne przystosowania koni do określonego żywienia. Wpływ żywienia na kopyta. Jak i czym żywić?

Ruch – składnik niezastąpiony. Ile ruchu powinien mieć koń? Wpływ ilości ruchu i podłoża na kopyta. Jak zachęcać do ruchu?

Struganie. Do czego dążymy? Podstawowe zasady i techniki. Ogólny plan strugania. Flara.

Część praktyczna: Pokaz strugania

Poważniejsze problemy. Przerośnięte kopyta. Zawężone kopyta. Położone kąty wsporowe. Choroba linii białej. Ochwat. Syndrom trzeszczkowy. Schorzenia strzałki.

Różne przypadki. Omawianie konkretnych przypadków (również przywiezionych przez uczestników)

NIEDZIELA
Koń kuty – koń do rehabilitacji. Okres przejściowy. Ochrona kopyt

Część praktyczna: Warsztat pracy – narzędzia. Wybór i obchodzenie się z narzędziami. Podstawowe techniki. Struganie (żywy koń, prawidłowe kopyta, 1-2 na uczestnika).


Kontakt: tel. 512 755 677
stokrotka@rancho-stokrotka.com
strona warsztatów: http://konie.rancho-stokrotka.com/


<t></t>

Martyna

Member

194
11-04-2010, 06:31 PM #154
Mam podkładkę na sprzedaż, taką jak w poniższym linku:

http://www.ihaha....e2130a3150

Kolor czarny z czarnym 8)

Nowa, używana 2 miesiące, niezniszczona. Profil skokowy, ale pasuje pod ujeżdżeniówkę (używałam jej pod Isabellką Winteca) - pasuje pod siodła 17 - 18 (sprawdzane również pod rajdówką na ławkach).

Zainteresowanych zapraszam na priv.

<t></t>
Martyna
11-04-2010, 06:31 PM #154

Mam podkładkę na sprzedaż, taką jak w poniższym linku:

http://www.ihaha....e2130a3150

Kolor czarny z czarnym 8)

Nowa, używana 2 miesiące, niezniszczona. Profil skokowy, ale pasuje pod ujeżdżeniówkę (używałam jej pod Isabellką Winteca) - pasuje pod siodła 17 - 18 (sprawdzane również pod rajdówką na ławkach).

Zainteresowanych zapraszam na priv.


<t></t>

11-04-2010, 09:09 PM #155
Kupię maty do boksu

<t></t>
Iwona Gasparewicz
11-04-2010, 09:09 PM #155

Kupię maty do boksu


<t></t>

11-08-2010, 07:33 PM #156
[Obrazek: matrix.jpg]

Słuchajcie... Ten koń, 5 letni, ujezdzony, spokojny....Jutro idzie na rzeź! Jest do kupienia za 1500 zł... niestety łyka i tka- w boksie.
Mogę przesłac więcej zdjęć...
numer do trenerki która zna "Matrixa"
502157502

Sama się nad nim zastanawiałam, ale ,...jak wiadomo zawsze są Ale...
Koń stoi w miejscowości Szamocin (Wielkopolskie)

Nic więcej o nim nie wiem.....Sad

<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>
Dorota Hałaburda
11-08-2010, 07:33 PM #156

[Obrazek: matrix.jpg]

Słuchajcie... Ten koń, 5 letni, ujezdzony, spokojny....Jutro idzie na rzeź! Jest do kupienia za 1500 zł... niestety łyka i tka- w boksie.
Mogę przesłac więcej zdjęć...
numer do trenerki która zna "Matrixa"
502157502

Sama się nad nim zastanawiałam, ale ,...jak wiadomo zawsze są Ale...
Koń stoi w miejscowości Szamocin (Wielkopolskie)

Nic więcej o nim nie wiem.....Sad


<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>

santi08

Member

118
11-08-2010, 07:51 PM #157
to fantastyczny koń, nikt z nas nie jest idealny to dlaczego koń ma być???
każdy ma prawo do życia :!: pomóżmy :!: :!: :!:

<t>Możesz przekonać konia prawie do wszystkiego, ale nie możesz go do niczego zmusić...</t>
santi08
11-08-2010, 07:51 PM #157

to fantastyczny koń, nikt z nas nie jest idealny to dlaczego koń ma być???
każdy ma prawo do życia :!: pomóżmy :!: :!: :!:


<t>Możesz przekonać konia prawie do wszystkiego, ale nie możesz go do niczego zmusić...</t>

Karolina Jaskulska

Posting Freak

803
11-08-2010, 07:57 PM #158
Szamocin nie oznacza rzeźni, byłam tam kilkakrotnie i rzeź jesli juz to biora grubaski.
tak serio to ten targ tam podupada, coraz mniej kupców, a jak juz są to biorą konie bardziej do siebie... do wozu, do Niemiec, pod siodło....

<t>nie ma trudnych koni, są tylko trudni ludzie...</t>
Karolina Jaskulska
11-08-2010, 07:57 PM #158

Szamocin nie oznacza rzeźni, byłam tam kilkakrotnie i rzeź jesli juz to biora grubaski.
tak serio to ten targ tam podupada, coraz mniej kupców, a jak juz są to biorą konie bardziej do siebie... do wozu, do Niemiec, pod siodło....


<t>nie ma trudnych koni, są tylko trudni ludzie...</t>

santi08

Member

118
11-08-2010, 08:06 PM #159
on jest u HANDLARZA, ktory go odda na rzeź :!:

<t>Możesz przekonać konia prawie do wszystkiego, ale nie możesz go do niczego zmusić...</t>
santi08
11-08-2010, 08:06 PM #159

on jest u HANDLARZA, ktory go odda na rzeź :!:


<t>Możesz przekonać konia prawie do wszystkiego, ale nie możesz go do niczego zmusić...</t>

11-09-2010, 08:44 AM #160
przykre ... chciałabym pomóc każdej biedzie ... niestety finanse mnie ograniczają a prawda jest taka że w świecie handlu koń z narowami ma tylko jedna furtkę... bardzo przykre to jest ... Dorotko pisz koniecznie czy sprzedali konia czy jednak nie ... cena miesa jest dość niska więc moze mu się uda ... daj mi znać jak nie poszedł odezwę się do fundacji nasza szkapa...moze oni pomogą

<t></t>
Magdalena Jankowska
11-09-2010, 08:44 AM #160

przykre ... chciałabym pomóc każdej biedzie ... niestety finanse mnie ograniczają a prawda jest taka że w świecie handlu koń z narowami ma tylko jedna furtkę... bardzo przykre to jest ... Dorotko pisz koniecznie czy sprzedali konia czy jednak nie ... cena miesa jest dość niska więc moze mu się uda ... daj mi znać jak nie poszedł odezwę się do fundacji nasza szkapa...moze oni pomogą


<t></t>

Atos

Junior Member

28
11-09-2010, 01:16 PM #161
podobno Matrix ma juz dom, taka informacje dostala dzisiaj Met

<t></t>
Atos
11-09-2010, 01:16 PM #161

podobno Matrix ma juz dom, taka informacje dostala dzisiaj Met


<t></t>

11-09-2010, 02:04 PM #162
Super wiadomośc Atosiku!!!

<t></t>
Magdalena Jankowska
11-09-2010, 02:04 PM #162

Super wiadomośc Atosiku!!!


<t></t>

11-09-2010, 03:21 PM #163
kiedy dostał nowy dom? Miałam wiadomość, że dzis transport na rzeź... czy ktos go wykupił wczesniej czy dzisiaj?

Bardzo się cieszę!

<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>
Dorota Hałaburda
11-09-2010, 03:21 PM #163

kiedy dostał nowy dom? Miałam wiadomość, że dzis transport na rzeź... czy ktos go wykupił wczesniej czy dzisiaj?

Bardzo się cieszę!


<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>

Atos

Junior Member

28
11-09-2010, 06:08 PM #164
wczoraj o polnocy dziewczyny dzwonily z prosba o pomoc. a dzis rano zadzwonily z dobra wiadomoscia, ze sie znalazla dobra duszka, ktora go przygarnie

<t></t>
Atos
11-09-2010, 06:08 PM #164

wczoraj o polnocy dziewczyny dzwonily z prosba o pomoc. a dzis rano zadzwonily z dobra wiadomoscia, ze sie znalazla dobra duszka, ktora go przygarnie


<t></t>

santi08

Member

118
11-09-2010, 08:26 PM #165
Matrix faktycznie został dzisiaj wykupiony, kupił go jakiś dobry pan Big Grin
pisanie maili do pierwszej w nocy opłaciły się.
Ogłaszam SUKCES NAS WSZYSTKICH :!: :!:
dziekuje Dorotko z pomoc i panu Wochciechowi takze :mrgreen:

<t>Możesz przekonać konia prawie do wszystkiego, ale nie możesz go do niczego zmusić...</t>
santi08
11-09-2010, 08:26 PM #165

Matrix faktycznie został dzisiaj wykupiony, kupił go jakiś dobry pan Big Grin
pisanie maili do pierwszej w nocy opłaciły się.
Ogłaszam SUKCES NAS WSZYSTKICH :!: :!:
dziekuje Dorotko z pomoc i panu Wochciechowi takze :mrgreen:


<t>Możesz przekonać konia prawie do wszystkiego, ale nie możesz go do niczego zmusić...</t>

Strony (34): Wstecz 1 9 10 11 12 13 34 Dalej  
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości