Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Hobby nie tylko na konskim grzbiecie

Hobby nie tylko na konskim grzbiecie

Hobby nie tylko na konskim grzbiecie

Strony (2): Wstecz 1 2
11-09-2010, 04:03 PM #16
oczywiście konisie
Zwierzęta ogólnie, weterynaria, lubię stac nad stołem operacyjnym...
Mam konia, dwie kozy, dwie suczki, osiem kotów, szczurka i liska.

Moją pasją jest malowanie obrazów farbami olejnymi, rysowanie pastelami, ołówkiem,
Architektura wnętrz, krajobrazu,
remontowanie , przemeblowywanie, budowanie.

Jazda terenowa - miałam kiedyś UAZa- ogólnie interesuję się motoryzacją- ba nawet trenowałam zmianę opon i wyważanie kółBig Grin, uwielbiam prowadzic- małe i te wielkie autaBig Grin...Top Gear oglądam pasjami

wędkowanie- trolling , spining
nurkowanie ABC
strzelanie z broni krótkiej i długiej- wiatrówki... Miałam kiedyś Gamo i Dianę 54 gwintowaną, teraz pewien model Hatsana
Uwielbiam noże, fascynuja mnie Smile

jestem szperaczem internetowym. Szukam, dociekam informacji na rózne tematy. Kiedy przegladam oferty końskie na allegro...."sprzedaję z bólem serca kochanego, bezproblemowego konia" ..od razu przeczesuje sieć i odnajduję zupełnie inne/prawdziwe prywatne informacje nt sprzedawanego wierzchowcaBig Grin...
Kiedy ktoś prosi o pomoc finansową, wsparcie ...przeczesuję zanim cos wyslę i niezłe kwiatki z tego wychodzą- nawet zgłosiłam conieco na policję- wyłudzaczy dopadłam...Smile

Czytam ksiązki...jestem molikSmile
Fotografia- Nikon D90

Lubię bawic się z córcią...


Mogłabym wymieniacSmile

<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>
Dorota Hałaburda
11-09-2010, 04:03 PM #16

oczywiście konisie
Zwierzęta ogólnie, weterynaria, lubię stac nad stołem operacyjnym...
Mam konia, dwie kozy, dwie suczki, osiem kotów, szczurka i liska.

Moją pasją jest malowanie obrazów farbami olejnymi, rysowanie pastelami, ołówkiem,
Architektura wnętrz, krajobrazu,
remontowanie , przemeblowywanie, budowanie.

Jazda terenowa - miałam kiedyś UAZa- ogólnie interesuję się motoryzacją- ba nawet trenowałam zmianę opon i wyważanie kółBig Grin, uwielbiam prowadzic- małe i te wielkie autaBig Grin...Top Gear oglądam pasjami

wędkowanie- trolling , spining
nurkowanie ABC
strzelanie z broni krótkiej i długiej- wiatrówki... Miałam kiedyś Gamo i Dianę 54 gwintowaną, teraz pewien model Hatsana
Uwielbiam noże, fascynuja mnie Smile

jestem szperaczem internetowym. Szukam, dociekam informacji na rózne tematy. Kiedy przegladam oferty końskie na allegro...."sprzedaję z bólem serca kochanego, bezproblemowego konia" ..od razu przeczesuje sieć i odnajduję zupełnie inne/prawdziwe prywatne informacje nt sprzedawanego wierzchowcaBig Grin...
Kiedy ktoś prosi o pomoc finansową, wsparcie ...przeczesuję zanim cos wyslę i niezłe kwiatki z tego wychodzą- nawet zgłosiłam conieco na policję- wyłudzaczy dopadłam...Smile

Czytam ksiązki...jestem molikSmile
Fotografia- Nikon D90

Lubię bawic się z córcią...


Mogłabym wymieniacSmile


<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>

Strony (2): Wstecz 1 2
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości