Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Transformator w poblizu domu i pastwiska

Transformator w poblizu domu i pastwiska

Transformator w poblizu domu i pastwiska

Strony (7): Wstecz 1 3 4 5 6 7  
Lutejaxx

Administrator

2,782
05-30-2010, 07:20 PM #91
haha, sama jestem pod niezrozumieniem...
ale na szczęście nie było to czarne BMW..i rybki nie dostałam.
A gdyby nawet mocni chłopcy zmienili skórki to..działamy dalej.... Big Grin

/Jerzy to nie ma nic wspolnego z opowiadaniem, nad opowiadaniem trzeba sie napracować! no, w takim sensie o jakim chyba mowisz.../buziaki!

<t></t>
Lutejaxx
05-30-2010, 07:20 PM #91

haha, sama jestem pod niezrozumieniem...
ale na szczęście nie było to czarne BMW..i rybki nie dostałam.
A gdyby nawet mocni chłopcy zmienili skórki to..działamy dalej.... Big Grin

/Jerzy to nie ma nic wspolnego z opowiadaniem, nad opowiadaniem trzeba sie napracować! no, w takim sensie o jakim chyba mowisz.../buziaki!


<t></t>

Maria Masaz

Senior Member

465
05-30-2010, 07:35 PM #92
Metoda na urzędnika - trzymać się z daleka Wink albo przejść do partii anarchicznej (w kupie raźniej)
Rany fajny gość - trzeba było wziąć numer tel :lol:
pozd
powodzenia oczywiście

<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>
Maria Masaz
05-30-2010, 07:35 PM #92

Metoda na urzędnika - trzymać się z daleka Wink albo przejść do partii anarchicznej (w kupie raźniej)
Rany fajny gość - trzeba było wziąć numer tel :lol:
pozd
powodzenia oczywiście


<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>

Lutejaxx

Administrator

2,782
05-30-2010, 07:39 PM #93
no fajny, i do tego przystojny..... 8)
w kupie razniej. No coż , jeżeli ktos kocha tłumy...ale domyslam sie do czego dążysz...ZAPRASZAM!!!

<t></t>
Lutejaxx
05-30-2010, 07:39 PM #93

no fajny, i do tego przystojny..... 8)
w kupie razniej. No coż , jeżeli ktos kocha tłumy...ale domyslam sie do czego dążysz...ZAPRASZAM!!!


<t></t>

Maria Masaz

Senior Member

465
05-30-2010, 07:48 PM #94
anarchistycznej - miało być
dziękuję za zaproszenie
dotychczas wybierałam opcje 1 - pewien prawnik stwierdził, że to jest wyjście
psystojny ...eh .... następnym razem .... Wink

<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>
Maria Masaz
05-30-2010, 07:48 PM #94

anarchistycznej - miało być
dziękuję za zaproszenie
dotychczas wybierałam opcje 1 - pewien prawnik stwierdził, że to jest wyjście
psystojny ...eh .... następnym razem .... Wink


<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>

Lutejaxx

Administrator

2,782
05-30-2010, 08:33 PM #95
hehe, nie bedzie następnego razu,
nie znoszę przystojnych facetow......ktorzy uważają, że życie jest tylko jedno. Big Grin
Mario....dotychczas.....ja też.

/musze cos sprostować, te odleglosci od granic płota do konca nie wiadomo jakie są bo trudno mi to zmierzyc /nie moge wejsc na dziłke sąsiada...i nie chcę, a jeden ze slupow podczas prac budowlanych przesunęli.

Dyrektor PGE twierdzi, ze to jest 80 cm. Jak ja mierzylam odleglosc skrzynki transformatora od słupka metalowego mojej dzialki to bylo 40 cm.../ wiec sama juz nie wiem. Wczoraj tez bylo 40 cm....ale to przeciez pisze sam DYREKTOR!/na dodatek na temat uziemienia mowi zupelnie cos innego niż mowil mi Inspektor..../ogrodzenie nie jest metalicznie połaczone z uziemieniem...kołomyja/
Rachunek za prad płatny w maju- ponad 700 złotych, ale za to potem każdego miesiaca tylko ponad 200....ucieszylam sie bo wygladalo to ZNACZNIE gorzej , musialabym brac kolejny kredyt, zeby poradzic sobie z oplatami/
Big Grin
no ale coz jak to sobie zauważyłam, życie jest jak znarowiony kon, ciągle bryka....A kilka lat RAJU, jaki tu sobie stworzyłam to widocznie i tak za długo dla człowieka...... Sad

<t></t>
Lutejaxx
05-30-2010, 08:33 PM #95

hehe, nie bedzie następnego razu,
nie znoszę przystojnych facetow......ktorzy uważają, że życie jest tylko jedno. Big Grin
Mario....dotychczas.....ja też.

/musze cos sprostować, te odleglosci od granic płota do konca nie wiadomo jakie są bo trudno mi to zmierzyc /nie moge wejsc na dziłke sąsiada...i nie chcę, a jeden ze slupow podczas prac budowlanych przesunęli.

Dyrektor PGE twierdzi, ze to jest 80 cm. Jak ja mierzylam odleglosc skrzynki transformatora od słupka metalowego mojej dzialki to bylo 40 cm.../ wiec sama juz nie wiem. Wczoraj tez bylo 40 cm....ale to przeciez pisze sam DYREKTOR!/na dodatek na temat uziemienia mowi zupelnie cos innego niż mowil mi Inspektor..../ogrodzenie nie jest metalicznie połaczone z uziemieniem...kołomyja/
Rachunek za prad płatny w maju- ponad 700 złotych, ale za to potem każdego miesiaca tylko ponad 200....ucieszylam sie bo wygladalo to ZNACZNIE gorzej , musialabym brac kolejny kredyt, zeby poradzic sobie z oplatami/
Big Grin
no ale coz jak to sobie zauważyłam, życie jest jak znarowiony kon, ciągle bryka....A kilka lat RAJU, jaki tu sobie stworzyłam to widocznie i tak za długo dla człowieka...... Sad


<t></t>

Strony (7): Wstecz 1 3 4 5 6 7  
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości