Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Jazda konna a cellulit

Jazda konna a cellulit

Jazda konna a cellulit

Strony (2): Wstecz 1 2
Maria Masaz

Senior Member

465
01-19-2010, 12:16 PM #16
whisperer13 hahahaha... właśnie mi się przypomnieli nasi Niemcy przyjeżdżający na rajdy nad morze... Zawsze trzeciego dnia jest 2 km wyścig po plaży... Konie dają radę, tylko jeźdzcy wymiękają Tongue a mogłoby się wydawać, że to tylko galop Tongue
hm...gdzie po plaży w Polsce można teraz legalnie jeździć ?? Sopot w sezonie odpada, pewnie i Gdańsk/Gdynia tez...., to gdzie: od kwietnia do października ?
pozdrawiam

<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>
Maria Masaz
01-19-2010, 12:16 PM #16

whisperer13 hahahaha... właśnie mi się przypomnieli nasi Niemcy przyjeżdżający na rajdy nad morze... Zawsze trzeciego dnia jest 2 km wyścig po plaży... Konie dają radę, tylko jeźdzcy wymiękają Tongue a mogłoby się wydawać, że to tylko galop Tongue
hm...gdzie po plaży w Polsce można teraz legalnie jeździć ?? Sopot w sezonie odpada, pewnie i Gdańsk/Gdynia tez...., to gdzie: od kwietnia do października ?
pozdrawiam


<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>

01-19-2010, 12:45 PM #17
http://www.polskiekrajobrazy.pl/Artykuly...iarzy.html

<r>tak jak dla psa zupa,<br/>
siodłu należy się pupa <E>Smile</E></r>
Magdalena Macios
01-19-2010, 12:45 PM #17

http://www.polskiekrajobrazy.pl/Artykuly...iarzy.html


<r>tak jak dla psa zupa,<br/>
siodłu należy się pupa <E>Smile</E></r>

01-19-2010, 12:46 PM #18
najlepiej wpisz sobie jazda konna po plazy w google sporo tego wyskoczy Smile)

<r>tak jak dla psa zupa,<br/>
siodłu należy się pupa <E>Smile</E></r>
Magdalena Macios
01-19-2010, 12:46 PM #18

najlepiej wpisz sobie jazda konna po plazy w google sporo tego wyskoczy Smile)


<r>tak jak dla psa zupa,<br/>
siodłu należy się pupa <E>Smile</E></r>

Karolina Jaskulska

Posting Freak

803
01-19-2010, 04:20 PM #19
My mamy obgadane z miejscowymi , że możemy zorganizowac wyścig w gdzinach wczesnorannych tzn zwykle około 4.00-5.00 rano, do godziny 6.00 wszystko musi być posprzątane Smile
Na rajdy jeździmy do Mielenka koło Mielna

<t>nie ma trudnych koni, są tylko trudni ludzie...</t>
Karolina Jaskulska
01-19-2010, 04:20 PM #19

My mamy obgadane z miejscowymi , że możemy zorganizowac wyścig w gdzinach wczesnorannych tzn zwykle około 4.00-5.00 rano, do godziny 6.00 wszystko musi być posprzątane Smile
Na rajdy jeździmy do Mielenka koło Mielna


<t>nie ma trudnych koni, są tylko trudni ludzie...</t>

Klara Naszarkowska

Senior Member

686
01-21-2010, 11:20 PM #20
Pożytek pewien jest, może nie z jazdy konnej, ale z okolic... Zacząć szczotkować własną skórę Smile Nie tylko koniom należy się taka pielęgnacja.
A nawet jeśli nie pomoże (albo nie wystarczająco), bryczesy zakryją wszystko Wink

<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>
Klara Naszarkowska
01-21-2010, 11:20 PM #20

Pożytek pewien jest, może nie z jazdy konnej, ale z okolic... Zacząć szczotkować własną skórę Smile Nie tylko koniom należy się taka pielęgnacja.
A nawet jeśli nie pomoże (albo nie wystarczająco), bryczesy zakryją wszystko Wink


<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>

JoannaDębina

Junior Member

6
01-22-2010, 06:16 PM #21
Po pierwsze zgadzam sie z Tym aby mężczyźni pracowali w stajni, no pożyteczne zajęcie.
po drugie jazda konna nie zwalcza celulitu, pracują mięsnie które sa bardziej widoczne i uda są twaresze dlartego celulit nie jst az tak widoczny ale nie jest zwalczony... Ale my kobiety potrzebujemy celulitu ale tylko podczas ciązy Smile

<t></t>
JoannaDębina
01-22-2010, 06:16 PM #21

Po pierwsze zgadzam sie z Tym aby mężczyźni pracowali w stajni, no pożyteczne zajęcie.
po drugie jazda konna nie zwalcza celulitu, pracują mięsnie które sa bardziej widoczne i uda są twaresze dlartego celulit nie jst az tak widoczny ale nie jest zwalczony... Ale my kobiety potrzebujemy celulitu ale tylko podczas ciązy Smile


<t></t>

Marta

Junior Member

3
02-09-2010, 03:56 PM #22
hmm co do cellutitu to moze i troche pomoze jako, że jazda to w ogóle wysilek fizyczny... :-) ale słyszałam, że jazda konna może prowadzić do żylaków poniewaz łydka jest scisnieta i krew nie krąży tak jak trzeba... o tym to juz zupełnie nie wiem co myśleć...?
a jeśli chodzi o bardziej świadomą jazdę to po paru kursach RWYM próbuje właśnie robić to bardziej świadomie... ;-) a niestety jeżdże baaardzo amatorsko i jeżeli zdarzy mi sie odpuścic i mniej jeździć to potem nie mam po prostu siły siedzieć prawidłowo...ha i najgorsze jest to, że teraz o tym wiem ;-)

<t></t>
Marta
02-09-2010, 03:56 PM #22

hmm co do cellutitu to moze i troche pomoze jako, że jazda to w ogóle wysilek fizyczny... :-) ale słyszałam, że jazda konna może prowadzić do żylaków poniewaz łydka jest scisnieta i krew nie krąży tak jak trzeba... o tym to juz zupełnie nie wiem co myśleć...?
a jeśli chodzi o bardziej świadomą jazdę to po paru kursach RWYM próbuje właśnie robić to bardziej świadomie... ;-) a niestety jeżdże baaardzo amatorsko i jeżeli zdarzy mi sie odpuścic i mniej jeździć to potem nie mam po prostu siły siedzieć prawidłowo...ha i najgorsze jest to, że teraz o tym wiem ;-)


<t></t>

Lutejaxx

Administrator

2,782
02-11-2010, 09:40 PM #23
a co to jest cellulit ??? Moglby mi ktos wyjasnic???? Big Grin

<t></t>
Lutejaxx
02-11-2010, 09:40 PM #23

a co to jest cellulit ??? Moglby mi ktos wyjasnic???? Big Grin


<t></t>

Krystyna Kukawska

Senior Member

514
02-12-2010, 07:34 AM #24
To jest takie coś co się pojawia gdzieś, wtedy kiedy ktoś nie ma innych problemów a chce je mieć.

<r><COLOR color="#008000"><s></s><URL url="http://www.pogotowiedlazwierzat.pl">www.pogotowiedlazwierzat.pl</URL><e></e></COLOR></r>
Krystyna Kukawska
02-12-2010, 07:34 AM #24

To jest takie coś co się pojawia gdzieś, wtedy kiedy ktoś nie ma innych problemów a chce je mieć.


<r><COLOR color="#008000"><s></s><URL url="http://www.pogotowiedlazwierzat.pl">www.pogotowiedlazwierzat.pl</URL><e></e></COLOR></r>

Lutejaxx

Administrator

2,782
02-12-2010, 09:09 AM #25
aaa...no wlasnie, tez tak myslalam... Big Grin

<t></t>
Lutejaxx
02-12-2010, 09:09 AM #25

aaa...no wlasnie, tez tak myslalam... Big Grin


<t></t>

Katoda

Member

170
02-12-2010, 10:34 AM #26
To nie jest problem. O tym rozmawiają kobiety w życiu codziennym, które wcale nie uważają pomarańczowej skórki za problem.
O wszystkim można rozmawiać, dyskutować... To, że wątek powstał nie znaczy, że ktoś ma z tym problem tylko jest ciekawy co jeździectwo ma do cellulitu i jak to wszystko oddziaływuje.

<t></t>
Katoda
02-12-2010, 10:34 AM #26

To nie jest problem. O tym rozmawiają kobiety w życiu codziennym, które wcale nie uważają pomarańczowej skórki za problem.
O wszystkim można rozmawiać, dyskutować... To, że wątek powstał nie znaczy, że ktoś ma z tym problem tylko jest ciekawy co jeździectwo ma do cellulitu i jak to wszystko oddziaływuje.


<t></t>

Lutejaxx

Administrator

2,782
02-12-2010, 10:41 AM #27
Big Grin to znow byly zarty....a mnie jest nawet trroche wstyd , ze nie wiem co to jest tak dokladniej...i co ma wspolnego z konikami?

<t></t>
Lutejaxx
02-12-2010, 10:41 AM #27

Big Grin to znow byly zarty....a mnie jest nawet trroche wstyd , ze nie wiem co to jest tak dokladniej...i co ma wspolnego z konikami?


<t></t>

Krystyna Kukawska

Senior Member

514
02-12-2010, 10:46 AM #28
Nie denerwuj się, Katoda. Nikt nie chce Cię urazić.
Po prostu wypowiadam swoją opinię, dla mnie to na prawdę błaha sprawa. Smile
Dla mnie ważne jest, żeby konie miały co jeść a czy ja mam cellulit czy nie ??? ........ Smile
Ale oczywiście każdy ma prawo...
Trochę uśmiechu na co dzień każdemu się przyda. Smile Smile Smile

<r><COLOR color="#008000"><s></s><URL url="http://www.pogotowiedlazwierzat.pl">www.pogotowiedlazwierzat.pl</URL><e></e></COLOR></r>
Krystyna Kukawska
02-12-2010, 10:46 AM #28

Nie denerwuj się, Katoda. Nikt nie chce Cię urazić.
Po prostu wypowiadam swoją opinię, dla mnie to na prawdę błaha sprawa. Smile
Dla mnie ważne jest, żeby konie miały co jeść a czy ja mam cellulit czy nie ??? ........ Smile
Ale oczywiście każdy ma prawo...
Trochę uśmiechu na co dzień każdemu się przyda. Smile Smile Smile


<r><COLOR color="#008000"><s></s><URL url="http://www.pogotowiedlazwierzat.pl">www.pogotowiedlazwierzat.pl</URL><e></e></COLOR></r>

Katoda

Member

170
02-12-2010, 10:51 AM #29
Nie no Duchowa, zauważyłam, że nie wiesz, ale czego tu się wstydzic ? Smile Cellulit jest to po prostu niedoskonałość skóry, takie jakby wgniecenia(jakbyś sobie dziurkę kciukiem wywierciła he he) w partii ud oraz pupy Smile, odpowiedzialne są hormony, występuje on nie zależnie od tego czy kobieta jest otyła czy też szczupła. To tak w skrócie. Sposoby zwalczania są różne, diety także, ale o tym można poczytać na internecie. A konie mają to do tego, że pozwalają nam nieco złagodzić pomarańczową skórkę poprzez jazdę na ich grzbietach. Grudki tłuszczu się rozbijają i są mniej widoczne. Ot to co konisie nasze kochane mają z CELLULITEM wspólnego Big Grin.

<t></t>
Katoda
02-12-2010, 10:51 AM #29

Nie no Duchowa, zauważyłam, że nie wiesz, ale czego tu się wstydzic ? Smile Cellulit jest to po prostu niedoskonałość skóry, takie jakby wgniecenia(jakbyś sobie dziurkę kciukiem wywierciła he he) w partii ud oraz pupy Smile, odpowiedzialne są hormony, występuje on nie zależnie od tego czy kobieta jest otyła czy też szczupła. To tak w skrócie. Sposoby zwalczania są różne, diety także, ale o tym można poczytać na internecie. A konie mają to do tego, że pozwalają nam nieco złagodzić pomarańczową skórkę poprzez jazdę na ich grzbietach. Grudki tłuszczu się rozbijają i są mniej widoczne. Ot to co konisie nasze kochane mają z CELLULITEM wspólnego Big Grin.


<t></t>

Katoda

Member

170
02-12-2010, 10:53 AM #30
Krystynko nie zdenerwowałam się, ale skoro dla Ciebie to błaha sprawa to możesz przymknąć oko na takie sprawy Smile

<t></t>
Katoda
02-12-2010, 10:53 AM #30

Krystynko nie zdenerwowałam się, ale skoro dla Ciebie to błaha sprawa to możesz przymknąć oko na takie sprawy Smile


<t></t>

Strony (2): Wstecz 1 2
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości