Hipologia Kategoria Konie chcą nas rozumieć Walki koni! [petycja - sprzeciw]

Walki koni! [petycja - sprzeciw]

Walki koni! [petycja - sprzeciw]

Strony (2): Wstecz 1 2
Lutejaxx

Administrator

2,782
01-04-2010, 03:42 PM #16
....a co do walk koni, to ja sie czuje kiepsko, ze chce TYLKO wyrazic sprzeciw... Sad

<t></t>
Lutejaxx
01-04-2010, 03:42 PM #16

....a co do walk koni, to ja sie czuje kiepsko, ze chce TYLKO wyrazic sprzeciw... Sad


<t></t>

Piotr Sabiniarz

Member

102
01-04-2010, 03:49 PM #17
Dzięki za link, ja również podpisałem. Czasami zastanawiam się nad człowiekiem :oops: , który odkłada skrzypce i do ręki bierze nóż ... .

<t></t>
Piotr Sabiniarz
01-04-2010, 03:49 PM #17

Dzięki za link, ja również podpisałem. Czasami zastanawiam się nad człowiekiem :oops: , który odkłada skrzypce i do ręki bierze nóż ... .


<t></t>

Lutejaxx

Administrator

2,782
01-04-2010, 04:31 PM #18
i to jest ladne Piotrze - taka refleksja....

<t></t>
Lutejaxx
01-04-2010, 04:31 PM #18

i to jest ladne Piotrze - taka refleksja....


<t></t>

Karolina Jaskulska

Posting Freak

803
01-04-2010, 04:33 PM #19
esh... ;/

ja też wolę obcować ze zwierzętami ,niż ludźmi....
Mam tylko jedną przyjaciółkę ,której ufam tak do końca, reszta moich przyjaciół porusza się na 4 łapkach już ... Tongue

<t>nie ma trudnych koni, są tylko trudni ludzie...</t>
Karolina Jaskulska
01-04-2010, 04:33 PM #19

esh... ;/

ja też wolę obcować ze zwierzętami ,niż ludźmi....
Mam tylko jedną przyjaciółkę ,której ufam tak do końca, reszta moich przyjaciół porusza się na 4 łapkach już ... Tongue


<t>nie ma trudnych koni, są tylko trudni ludzie...</t>

Lutejaxx

Administrator

2,782
01-04-2010, 04:42 PM #20
a ja nikomu nie ufam, swoim konikom tez nie ufam w kazdej sytuacji , ale to mi w niczym nie przeszkadza. Bo co z tego, ze ktos .....albo i kon mnie zawiedzie??? Ja siebie tez zawodzę. Nie oczejuje od innych wiernosci az po grob hahaha ...ludzie maja prawo zawodzic, bo i dlaczego nie????Zwierzeta - tez.
Kurde, ale dlaczego ciagniemy ten poboczy temat tutaj???Moja wina!

Powiem tak: rozumienie to nie przyzwalanie na to, zeby ktos zabijał, ranił, przysparzal cierpien....wyrazam raz jeszcze swoj sprzeciw!!!I takiego drania co to wymyslil sama bym chetnie zadusila! Zdjec co prawda nie obejrzalam, boje sie...

<t></t>
Lutejaxx
01-04-2010, 04:42 PM #20

a ja nikomu nie ufam, swoim konikom tez nie ufam w kazdej sytuacji , ale to mi w niczym nie przeszkadza. Bo co z tego, ze ktos .....albo i kon mnie zawiedzie??? Ja siebie tez zawodzę. Nie oczejuje od innych wiernosci az po grob hahaha ...ludzie maja prawo zawodzic, bo i dlaczego nie????Zwierzeta - tez.
Kurde, ale dlaczego ciagniemy ten poboczy temat tutaj???Moja wina!

Powiem tak: rozumienie to nie przyzwalanie na to, zeby ktos zabijał, ranił, przysparzal cierpien....wyrazam raz jeszcze swoj sprzeciw!!!I takiego drania co to wymyslil sama bym chetnie zadusila! Zdjec co prawda nie obejrzalam, boje sie...


<t></t>

AnnaRadomańczykMoroz

Senior Member

299
01-04-2010, 05:06 PM #21
Mam taka koszulke na ktorej widnieje napis "Im wiecej poznaje ludzi, tym bardziej kocham mojego kota" i szczerze powiedziawszy, podpisuje sie pod tym w 100% :|

Zdjec tez nie obejrzalam, jakby nic to nie zmieni w moim nastawieniu, a najwyzej bedzie rosla we mnie nienawisc, a to szkodzi zdrowiu.

<r>niegdyś <COLOR color="#4000BF"><s></s>Pokusa27<e></e></COLOR> <E>Smile</E></r>
AnnaRadomańczykMoroz
01-04-2010, 05:06 PM #21

Mam taka koszulke na ktorej widnieje napis "Im wiecej poznaje ludzi, tym bardziej kocham mojego kota" i szczerze powiedziawszy, podpisuje sie pod tym w 100% :|

Zdjec tez nie obejrzalam, jakby nic to nie zmieni w moim nastawieniu, a najwyzej bedzie rosla we mnie nienawisc, a to szkodzi zdrowiu.


<r>niegdyś <COLOR color="#4000BF"><s></s>Pokusa27<e></e></COLOR> <E>Smile</E></r>

Ela Rapta

Member

171
01-04-2010, 06:44 PM #22
Podpisałam.
to jest okropne co ludzie potrafią wymyslić Sad sprasznie mi przykro Sad

<t>Roksa</t>
Ela Rapta
01-04-2010, 06:44 PM #22

Podpisałam.
to jest okropne co ludzie potrafią wymyslić Sad sprasznie mi przykro Sad


<t>Roksa</t>

Strony (2): Wstecz 1 2
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości