Hipologia Kategoria Chów koni - i wszystko, co z nim związane Tajemnicza choroba

Tajemnicza choroba

Tajemnicza choroba

Strony (3): Wstecz 1 2 3
Karolina Jaskulska

Posting Freak

803
01-27-2010, 05:31 PM #31
koń ma sie lepiej,
ale nie robiliśmy żadnych badan, bp włascicel nie był skory ,żeby je zrobić...
jednak co się okazało!
Koń między ganaszami miał jakąs ranke i to prawdopodobnie przyczyniło się,że koń chudł .
Teraz koń wygląda lepiej, odzyskuje siły
łupież zniknął, bo te miejsca , w których skóra była podrażniona , smarowałam maścią z siarką, koń pachnie normalnie, kał też nie jest tak rozwolniony, ,więc wszystko idzie ku lepszemu.
Jetem zła na własciciela za te badania, ale niestety ,nie mój koń , kasa też nie moja ;/ No ,ale chociaż zadbał o to ,żeby koń dostawał mesz i pasze , żeby sie "poprawił "

<t>nie ma trudnych koni, są tylko trudni ludzie...</t>
Karolina Jaskulska
01-27-2010, 05:31 PM #31

koń ma sie lepiej,
ale nie robiliśmy żadnych badan, bp włascicel nie był skory ,żeby je zrobić...
jednak co się okazało!
Koń między ganaszami miał jakąs ranke i to prawdopodobnie przyczyniło się,że koń chudł .
Teraz koń wygląda lepiej, odzyskuje siły
łupież zniknął, bo te miejsca , w których skóra była podrażniona , smarowałam maścią z siarką, koń pachnie normalnie, kał też nie jest tak rozwolniony, ,więc wszystko idzie ku lepszemu.
Jetem zła na własciciela za te badania, ale niestety ,nie mój koń , kasa też nie moja ;/ No ,ale chociaż zadbał o to ,żeby koń dostawał mesz i pasze , żeby sie "poprawił "


<t>nie ma trudnych koni, są tylko trudni ludzie...</t>

Stajenny

Member

126
01-28-2010, 11:56 AM #32
Z ostatniego twojego wpisu wiele wskazuje że koń ma zołzy. I koń bezwzględnie wymaga pomocy lekarza weterynarii.A leczenie nie jest aż tak kosztowne.
Są to moje podejrzenia i zaznaczam że nie jestem fachowcem a praktykiem-hodowcą.

<t></t>
Stajenny
01-28-2010, 11:56 AM #32

Z ostatniego twojego wpisu wiele wskazuje że koń ma zołzy. I koń bezwzględnie wymaga pomocy lekarza weterynarii.A leczenie nie jest aż tak kosztowne.
Są to moje podejrzenia i zaznaczam że nie jestem fachowcem a praktykiem-hodowcą.


<t></t>

Strony (3): Wstecz 1 2 3
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości