Hipologia Kategoria Chów koni - i wszystko, co z nim związane Ratunku, konie zjadają drewnianą wiate!!!!

Ratunku, konie zjadają drewnianą wiate!!!!

Ratunku, konie zjadają drewnianą wiate!!!!

Strony (2): Wstecz 1 2
Bartosz Marchwica

Senior Member

477
12-17-2009, 07:04 PM #16
O, dobrze wiedzieć, smalczyk na święta będzie jakiś, to trzeba będzie spróbować !

<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>
Bartosz Marchwica
12-17-2009, 07:04 PM #16

O, dobrze wiedzieć, smalczyk na święta będzie jakiś, to trzeba będzie spróbować !


<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>

Joanna Dobrzyńska

Posting Freak

910
01-12-2010, 08:37 AM #17
Bardzo dobra jest żółć wołowa. Obrzydliwie gorzkie. Kupisz w sklepie z wyposażeniem dla plastyków, konserwatorów. W stajni posmarowałam newralgiczne miejsca i mam z głowy. Dobrze się wchłania i nie ubrudzisz się w żaden sposób.

<r>"Zdobądź serce swojego konia, potem dotrzyj do jego umysłu, a wtedy będziesz mógł użyć siły jego według swego zamysłu"<br/>
<br/>
<COLOR color="#400040"><s></s><URL url="http://www.stajniabartodziej.republika.pl">www.stajniabartodziej.republika.pl</URL><e></e></COLOR></r>
Joanna Dobrzyńska
01-12-2010, 08:37 AM #17

Bardzo dobra jest żółć wołowa. Obrzydliwie gorzkie. Kupisz w sklepie z wyposażeniem dla plastyków, konserwatorów. W stajni posmarowałam newralgiczne miejsca i mam z głowy. Dobrze się wchłania i nie ubrudzisz się w żaden sposób.


<r>"Zdobądź serce swojego konia, potem dotrzyj do jego umysłu, a wtedy będziesz mógł użyć siły jego według swego zamysłu"<br/>
<br/>
<COLOR color="#400040"><s></s><URL url="http://www.stajniabartodziej.republika.pl">www.stajniabartodziej.republika.pl</URL><e></e></COLOR></r>

Lutejaxx

Administrator

2,782
01-12-2010, 11:10 AM #18
asio DZIEKI Big Grin

<t></t>
Lutejaxx
01-12-2010, 11:10 AM #18

asio DZIEKI Big Grin


<t></t>

Strony (2): Wstecz 1 2
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości