Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Parada Horse Show Katowice 2009 [+ traktowanie koni, sport]

Parada Horse Show Katowice 2009 [+ traktowanie koni, sport]

Parada Horse Show Katowice 2009 [+ traktowanie koni, sport]

Strony (4): Wstecz 1 2 3 4
09-03-2010, 06:58 PM #46
szczerze mówiąc bardzo się ciesze że są tu ludzie którzy jeszcze WIDZĄ i potrafią analizować
na innych forach za podobne opinie bylibyście "zjechani" :?
ja powiem tyle że nie znam się na tym, pewno są konie które lubią się ścigać, skakać itd. pewno są jeźdźcy sportowi którzy dobrze traktują konie,,,pewno są...
ale ogólnie ja nie lubię tego sportu. nigdy nie lubiłam i nie wiedziałam dlaczego...nigdy nie było to dla mnie piękne! skoki, wyścigi i inne. nie umiałam na to patrzeć jak byłam mała dziewczynką.teraz już wiem dlaczego;] a przecież wystarczy mieć trochę empatii w sobie...

<r>missing my unicorn....<br/>
<br/>
<COLOR color="#40BF40"><s></s>ZIELONY LISTEK-jestem początkujaca ;p proszę o wyrozumiałość<e></e></COLOR></r>
rozbrykany kucyk
09-03-2010, 06:58 PM #46

szczerze mówiąc bardzo się ciesze że są tu ludzie którzy jeszcze WIDZĄ i potrafią analizować
na innych forach za podobne opinie bylibyście "zjechani" :?
ja powiem tyle że nie znam się na tym, pewno są konie które lubią się ścigać, skakać itd. pewno są jeźdźcy sportowi którzy dobrze traktują konie,,,pewno są...
ale ogólnie ja nie lubię tego sportu. nigdy nie lubiłam i nie wiedziałam dlaczego...nigdy nie było to dla mnie piękne! skoki, wyścigi i inne. nie umiałam na to patrzeć jak byłam mała dziewczynką.teraz już wiem dlaczego;] a przecież wystarczy mieć trochę empatii w sobie...


<r>missing my unicorn....<br/>
<br/>
<COLOR color="#40BF40"><s></s>ZIELONY LISTEK-jestem początkujaca ;p proszę o wyrozumiałość<e></e></COLOR></r>

Strony (4): Wstecz 1 2 3 4
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości