Hipologia Kategoria Konie chcą nas rozumieć Sport - pilna kwestia formalna

Sport - pilna kwestia formalna

Sport - pilna kwestia formalna

mistrz

Junior Member

2
11-05-2009, 09:24 AM #1
Witajcie

Nie jestem pasjonatem jezdziectwa ani niczego z tym związanego. Jestem tu z innego powodu. Jestem studentem V roku prawa. Jednym z moich przedmiotów jest przedmiot "Sankcje w prawie sportowym". Do jego zaliczenie musze napisać prace zaliczeniową, żeby to zrobić absolutnie konieczne jest abym zapoznał się z aktalnie obowiązującym regulaminem Komisjii Prawa i Dyscypliny (Regulamin postępowania Dyscyplinarnego) PZJ . Jest mi to nieodzowne. Dokumentu tego nie ma ani na stronie PZJ ani na sytronach Związków wojewódzkich. Jeśli ktoś może pomóc w znalezieniu będe bardzo wdzięczny

Jeżeli chcie odesłać mnie do strony PZJ to prosze o dokladni link do dokumentu

Kontak z PZJ (zarówna mailowy jak i telefoniczny) rezulatów nie przyniusł

<t></t>
mistrz
11-05-2009, 09:24 AM #1

Witajcie

Nie jestem pasjonatem jezdziectwa ani niczego z tym związanego. Jestem tu z innego powodu. Jestem studentem V roku prawa. Jednym z moich przedmiotów jest przedmiot "Sankcje w prawie sportowym". Do jego zaliczenie musze napisać prace zaliczeniową, żeby to zrobić absolutnie konieczne jest abym zapoznał się z aktalnie obowiązującym regulaminem Komisjii Prawa i Dyscypliny (Regulamin postępowania Dyscyplinarnego) PZJ . Jest mi to nieodzowne. Dokumentu tego nie ma ani na stronie PZJ ani na sytronach Związków wojewódzkich. Jeśli ktoś może pomóc w znalezieniu będe bardzo wdzięczny

Jeżeli chcie odesłać mnie do strony PZJ to prosze o dokladni link do dokumentu

Kontak z PZJ (zarówna mailowy jak i telefoniczny) rezulatów nie przyniusł


<t></t>

Gaga

Posting Freak

1,127
11-05-2009, 11:11 AM #2
Nie ma takiego regulaminu
Działania Komisji zapeisane są szczegółowo w statucie
http://www.pzj.pl/index.php?module=subje...pageid=132
bodaj od 40 punktu IV rozdziału

<t>Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał</t>
Gaga
11-05-2009, 11:11 AM #2

Nie ma takiego regulaminu
Działania Komisji zapeisane są szczegółowo w statucie
http://www.pzj.pl/index.php?module=subje...pageid=132
bodaj od 40 punktu IV rozdziału


<t>Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał</t>

mistrz

Junior Member

2
11-06-2009, 10:27 AM #3
wydawało mi się że znalazłem wzmiankę o istnieniu takiego dokumentu ale moge sie mylić. A co do podstaw odpowiedzalności dyscyplnarnej Czy jest jakiś jednolity zbór czynów które poddją się odpowiedzalności dyscyplinarnej czy też należy analizować np regulamin każdej dyscypliny ??

<t></t>
mistrz
11-06-2009, 10:27 AM #3

wydawało mi się że znalazłem wzmiankę o istnieniu takiego dokumentu ale moge sie mylić. A co do podstaw odpowiedzalności dyscyplnarnej Czy jest jakiś jednolity zbór czynów które poddją się odpowiedzalności dyscyplinarnej czy też należy analizować np regulamin każdej dyscypliny ??


<t></t>

Gaga

Posting Freak

1,127
11-06-2009, 01:53 PM #4
nie regulamin , a przepisy
w każdych jest o np. okrucieństwie wobec koni - inaczej sprawa wygląda w ujeżdżeniu, inaczej w skokach (w ujeżdżeniu raczej nie ma jak barować ;-))

<t>Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał</t>
Gaga
11-06-2009, 01:53 PM #4

nie regulamin , a przepisy
w każdych jest o np. okrucieństwie wobec koni - inaczej sprawa wygląda w ujeżdżeniu, inaczej w skokach (w ujeżdżeniu raczej nie ma jak barować ;-))


<t>Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał</t>

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości