Hipologia Kategoria Chów koni - i wszystko, co z nim związane Znacie ten czaprak ?

Znacie ten czaprak ?

Znacie ten czaprak ?

08-13-2009, 07:58 PM #1
Zastanawiam się nad kupnem pewnego czapraka ale zależałoby mi nad tym by poznać czyjąś opinie na jego temat, czy ktoś może posiada taki właśnie, czy on jest w miare gruby ? bo nie chciałabym takiego cieniutkiego.
Załączone pliki
.jpg
potnik.jpg
Rozmiar: 16.87 KB / Pobrań: 2,149

<r>do niedawna : pasor <E>Wink</E><br/>
<br/>
Bez zwierząt dusza ludzka umarłaby z samotności - przysłowie Indian</r>
Paulina Derezińska
08-13-2009, 07:58 PM #1

Zastanawiam się nad kupnem pewnego czapraka ale zależałoby mi nad tym by poznać czyjąś opinie na jego temat, czy ktoś może posiada taki właśnie, czy on jest w miare gruby ? bo nie chciałabym takiego cieniutkiego.

Załączone pliki
.jpg
potnik.jpg
Rozmiar: 16.87 KB / Pobrań: 2,149

<r>do niedawna : pasor <E>Wink</E><br/>
<br/>
Bez zwierząt dusza ludzka umarłaby z samotności - przysłowie Indian</r>

jasmina

Senior Member

254
08-18-2009, 11:59 AM #2
mam co prawda inny, ale z tej firmy i- nie polecam. źle leźy na grzbiecie, nawet gruby ugina się, "stentegowuje" i po pewnym czasie jest cienki.

<t></t>
jasmina
08-18-2009, 11:59 AM #2

mam co prawda inny, ale z tej firmy i- nie polecam. źle leźy na grzbiecie, nawet gruby ugina się, "stentegowuje" i po pewnym czasie jest cienki.


<t></t>

Rasa

Junior Member

27
08-22-2009, 09:13 AM #3
Ja miałam taki czaprak, ale bez futerka. Był beznadziejny, źle się układał pod siodłem i na chwilę mógł starczyć. Nie jest wcale gruby.

<t>"Więc trzeba i poddanych fantazyje wiedzieć, pierwej konia zrozumieć niźli na nim siedzieć..."</t>
Rasa
08-22-2009, 09:13 AM #3

Ja miałam taki czaprak, ale bez futerka. Był beznadziejny, źle się układał pod siodłem i na chwilę mógł starczyć. Nie jest wcale gruby.


<t>"Więc trzeba i poddanych fantazyje wiedzieć, pierwej konia zrozumieć niźli na nim siedzieć..."</t>

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości