Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Urodziny naszych koni :)

Urodziny naszych koni :)

Urodziny naszych koni :)

Strony (4): Wstecz 1 2 3 4
branka

Posting Freak

2,096
04-22-2010, 12:15 AM #46
Magda - spory ten źrebak Wink Fajny, lubię łaciate konie.

Wszystkiego naj dla Adiutanta Smile

<t></t>
branka
04-22-2010, 12:15 AM #46

Magda - spory ten źrebak Wink Fajny, lubię łaciate konie.

Wszystkiego naj dla Adiutanta Smile


<t></t>

11-14-2010, 08:14 PM #47
za 10 dni Morwin będzie pełnoletni. Każdego roku spędzam cały dzien tylko z nim, marchewkami, jabłkami , ogólnie smakołykami...ALE
24 listopada robimy z Ciapkiem prezent komuś innemu. Przeznaczamy na to 50 zł. W zeszłym wysłaliśmy do naszej-szkapy, poprzednio zafundowaliśmy kowala potrzebującym konisiom. W tym roku też chcemy zrobic coś dobregoSmile

Zapewne są tu forumowicze którzy zbierają pieniążki dla potrzebujacych Zwierząt. Może podzielimy z Morwinkiem tą małą kwotę...

Ktoś chętny czy mam szukac na własną rękę?

<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>
Dorota Hałaburda
11-14-2010, 08:14 PM #47

za 10 dni Morwin będzie pełnoletni. Każdego roku spędzam cały dzien tylko z nim, marchewkami, jabłkami , ogólnie smakołykami...ALE
24 listopada robimy z Ciapkiem prezent komuś innemu. Przeznaczamy na to 50 zł. W zeszłym wysłaliśmy do naszej-szkapy, poprzednio zafundowaliśmy kowala potrzebującym konisiom. W tym roku też chcemy zrobic coś dobregoSmile

Zapewne są tu forumowicze którzy zbierają pieniążki dla potrzebujacych Zwierząt. Może podzielimy z Morwinkiem tą małą kwotę...

Ktoś chętny czy mam szukac na własną rękę?


<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>

Strony (4): Wstecz 1 2 3 4
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości