Hipologia Kategoria Chów koni - i wszystko, co z nim związane Pierwsza pomoc dla konia w terenie.

Pierwsza pomoc dla konia w terenie.

Pierwsza pomoc dla konia w terenie.

Strony (2): Wstecz 1 2
Guli

Posting Freak

1,701
11-28-2007, 09:12 AM #16
Sedna No to ja bym proponowała zaopatrzenie się w sakwy, jeśli ktoś notorycznie uprawia jazdę terenową

Zamiast sakw proponuję czaprak z naszytymi kieszeniami.
Jest na rynku naprawdę spory ich wybór.
Ja mam taki- duże kieszenie są dobrze uszyte, w środku mają ściągacze i rzepy , które zapobiegają wypadaniu przedmiotów, zapinane też są na długie rzepy.
Mam w nich na stałe schowane : scyzoryk "koński" , z kopystką i małym nożykiem do kopyt oraz innymi ostrzami , wodę utlenioną , bandaż .
W takie kieszenie można spokojnie zmieścic i wodę i opaski różnego typu.
Ja chowam jeszcze do nich przed wyjazdem linę ok 4 m , oczywiście zaopatrzoną w karabińczyk

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
11-28-2007, 09:12 AM #16

Sedna No to ja bym proponowała zaopatrzenie się w sakwy, jeśli ktoś notorycznie uprawia jazdę terenową

Zamiast sakw proponuję czaprak z naszytymi kieszeniami.
Jest na rynku naprawdę spory ich wybór.
Ja mam taki- duże kieszenie są dobrze uszyte, w środku mają ściągacze i rzepy , które zapobiegają wypadaniu przedmiotów, zapinane też są na długie rzepy.
Mam w nich na stałe schowane : scyzoryk "koński" , z kopystką i małym nożykiem do kopyt oraz innymi ostrzami , wodę utlenioną , bandaż .
W takie kieszenie można spokojnie zmieścic i wodę i opaski różnego typu.
Ja chowam jeszcze do nich przed wyjazdem linę ok 4 m , oczywiście zaopatrzoną w karabińczyk


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

Strony (2): Wstecz 1 2
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości