Hipologia Kategoria Konie chcą nas rozumieć Skoki bez ogłowia

Skoki bez ogłowia

Skoki bez ogłowia

Strony (2): 1 2 Dalej
Wojciech Mickunas

Posting Freak

1,126
12-13-2008, 02:14 PM #1
Dzisiaj (13.12.2008) na zawodach halowych w Lesznie Daria Kobiernik przejechała konkurs kl. L na 4-ro letnim koniu o imieniu Apriori bez ogłowia tylko ze sznurkiem na szyi. Konia jeździ od pierwszego założenia siodła i pierwszego dosiadu od niespełna roku. Latem wystartowała nim w MPMK w kategorii koni 4 -ro letnich zajmując 2 miejsce ( przegrała 3 dniowe zawody o ułamek punktu ) Przejazd bez ogłowia w Lesznie był rejestrowany . Jak tylko dostanę film , umieszczę go by można było ten przejazd oglądać. Daria napisała w SMS - sie do mnie :"Żadne zwycięztwo w zawodach nie dało mi tyle radości, zadowolenia, spełnienia i dumy !"
Apriori jest synem ogiera Erebus ( po Contender) , który jako 4-ro latek przez rok był u mnie . Był koniem niezwykłym. Dosiadał go później A.Lemański i z pod niego sprzedany został w świat.

<t>Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!</t>
Wojciech Mickunas
12-13-2008, 02:14 PM #1

Dzisiaj (13.12.2008) na zawodach halowych w Lesznie Daria Kobiernik przejechała konkurs kl. L na 4-ro letnim koniu o imieniu Apriori bez ogłowia tylko ze sznurkiem na szyi. Konia jeździ od pierwszego założenia siodła i pierwszego dosiadu od niespełna roku. Latem wystartowała nim w MPMK w kategorii koni 4 -ro letnich zajmując 2 miejsce ( przegrała 3 dniowe zawody o ułamek punktu ) Przejazd bez ogłowia w Lesznie był rejestrowany . Jak tylko dostanę film , umieszczę go by można było ten przejazd oglądać. Daria napisała w SMS - sie do mnie :"Żadne zwycięztwo w zawodach nie dało mi tyle radości, zadowolenia, spełnienia i dumy !"
Apriori jest synem ogiera Erebus ( po Contender) , który jako 4-ro latek przez rok był u mnie . Był koniem niezwykłym. Dosiadał go później A.Lemański i z pod niego sprzedany został w świat.


<t>Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!</t>

Joanna Kowalczyk

Junior Member

4
12-13-2008, 02:45 PM #2
Super wiadomość Big Grin !
Z niecierpliwością czekamy na nagranie z przejazdu Smile .

A zawodniczce serdecznie gratulujemy Big Grin

<t></t>
Joanna Kowalczyk
12-13-2008, 02:45 PM #2

Super wiadomość Big Grin !
Z niecierpliwością czekamy na nagranie z przejazdu Smile .

A zawodniczce serdecznie gratulujemy Big Grin


<t></t>

branka

Posting Freak

2,096
12-13-2008, 06:19 PM #3
Czyli można bez ogłowia jeździć zawody? Big Grin
Super, że to zapoczątkowała, byle tak dalej!Smile

<t></t>
branka
12-13-2008, 06:19 PM #3

Czyli można bez ogłowia jeździć zawody? Big Grin
Super, że to zapoczątkowała, byle tak dalej!Smile


<t></t>

Dagmara Matuszak

Senior Member

719
12-13-2008, 06:33 PM #4
Serdeczne gratulacje dla Darii, też niecierpliwie czekam na film Smile.
On był od początku jeżdżony bezwędzidłowo?

<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#808080"><s></s>They're dangerous at both ends and crafty in the middle.<br/>
<e>
</e></COLOR><e>
</e></I><e>
</e></SIZE></r>
Dagmara Matuszak
12-13-2008, 06:33 PM #4

Serdeczne gratulacje dla Darii, też niecierpliwie czekam na film Smile.
On był od początku jeżdżony bezwędzidłowo?


<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#808080"><s></s>They're dangerous at both ends and crafty in the middle.<br/>
<e>
</e></COLOR><e>
</e></I><e>
</e></SIZE></r>

Wojciech Mickunas

Posting Freak

1,126
12-13-2008, 07:48 PM #5
Koń był jeżdżony od początku tradycyjnie . Ponieważ chował się w warunkach dość "dzikich" był koniem z którym początki nie były łatwe . Do Darii trafił w wieku 3 lat zupełnie bez "kinder sztuby". Bardzo szybko zaakceptował Darię ( innych ludzi nie bardzo do dziś) i szybko się uczył .
Na zawodach w Lesznie Daria za zgodą sędziów pojechała parkur kl. L , ale nie w konkursie tylko jako pokaz .
Uważam że przepisy zezwalające na udział w zawodach bez ogłowia to kwestia czasu.

<t>Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!</t>
Wojciech Mickunas
12-13-2008, 07:48 PM #5

Koń był jeżdżony od początku tradycyjnie . Ponieważ chował się w warunkach dość "dzikich" był koniem z którym początki nie były łatwe . Do Darii trafił w wieku 3 lat zupełnie bez "kinder sztuby". Bardzo szybko zaakceptował Darię ( innych ludzi nie bardzo do dziś) i szybko się uczył .
Na zawodach w Lesznie Daria za zgodą sędziów pojechała parkur kl. L , ale nie w konkursie tylko jako pokaz .
Uważam że przepisy zezwalające na udział w zawodach bez ogłowia to kwestia czasu.


<t>Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!</t>

Ewa Polak

Senior Member

340
12-13-2008, 10:57 PM #6
Gratulacje dla Darii Big Grin
To wielki krok w nadziei że kiedyś może więcej będzie ludzi zważających na dobro koniaSmile Brawo!!
Czekam na film niecierpliwie Big Grin Big Grin

<t></t>
Ewa Polak
12-13-2008, 10:57 PM #6

Gratulacje dla Darii Big Grin
To wielki krok w nadziei że kiedyś może więcej będzie ludzi zważających na dobro koniaSmile Brawo!!
Czekam na film niecierpliwie Big Grin Big Grin


<t></t>

branka

Posting Freak

2,096
12-13-2008, 11:07 PM #7
Już sam pokaz to dużoSmile
Trzeba takich więcej, niech ludzie widzą, ze bez ogłowia się da;]

<t></t>
branka
12-13-2008, 11:07 PM #7

Już sam pokaz to dużoSmile
Trzeba takich więcej, niech ludzie widzą, ze bez ogłowia się da;]


<t></t>

Klara Naszarkowska

Senior Member

686
12-14-2008, 12:20 AM #8
Brawa dla Darii i konia Apriori!
Na film czekamy - a może i zdjęcia?

<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>
Klara Naszarkowska
12-14-2008, 12:20 AM #8

Brawa dla Darii i konia Apriori!
Na film czekamy - a może i zdjęcia?


<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>

Cezary Szamreta

Senior Member

272
12-18-2008, 06:44 PM #9
Oto ten film: http://www.youtube.com/watch?v=hgaXZNIinBc:

<t></t>
branka

Posting Freak

2,096
12-18-2008, 07:41 PM #10
Ładny, płynny przejazd. Tylko gratulować. szczególnie, że młody koń.
Mi chyba tak ładnie nie wychodzi skakanie na sznurkuTongue

<t></t>
branka
12-18-2008, 07:41 PM #10

Ładny, płynny przejazd. Tylko gratulować. szczególnie, że młody koń.
Mi chyba tak ładnie nie wychodzi skakanie na sznurkuTongue


<t></t>

Małgosia Odyniec

Junior Member

27
12-18-2008, 08:05 PM #11
Rewelacja. Ale ja zawsze mówiłam, że Daria ma talent.

<t></t>
Małgosia Odyniec
12-18-2008, 08:05 PM #11

Rewelacja. Ale ja zawsze mówiłam, że Daria ma talent.


<t></t>

Ela Rapta

Member

171
12-18-2008, 08:40 PM #12
Niesamowita dziewczyna Smile

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Moje gratulacje za ten przejazd Big Grin

<t>Roksa</t>
Ela Rapta
12-18-2008, 08:40 PM #12

Niesamowita dziewczyna Smile

Jestem pod ogromnym wrażeniem. Moje gratulacje za ten przejazd Big Grin


<t>Roksa</t>

Cejloniara

Posting Freak

1,108
12-19-2008, 06:17 AM #13
Kto jest za nadaniem Darii Orderu Uśmiechu Koni ?? Smile

<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>
Cejloniara
12-19-2008, 06:17 AM #13

Kto jest za nadaniem Darii Orderu Uśmiechu Koni ?? Smile


<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>

Michalina

Junior Member

23
12-19-2008, 07:38 AM #14
Rewelacja!
Ostatnio coraz częściej zastanawiam się czy na jednym z koni nie zacząć pracować tylko i wyłącznie naturalnie.PrzełomWinkWięcej czasu to trwa zapewne a niestety czas to pieniądz.Narazie jestem zielona w tym temacie ...

<t></t>
Michalina
12-19-2008, 07:38 AM #14

Rewelacja!
Ostatnio coraz częściej zastanawiam się czy na jednym z koni nie zacząć pracować tylko i wyłącznie naturalnie.PrzełomWinkWięcej czasu to trwa zapewne a niestety czas to pieniądz.Narazie jestem zielona w tym temacie ...


<t></t>

Guli

Posting Freak

1,701
12-19-2008, 07:42 AM #15
Naprawdę przyjemnie popatrzeć Smile

Koń tak swobodnie pracuje szyją i skacze lekko , płynnie.

GRATULACJE !

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
12-19-2008, 07:42 AM #15

Naprawdę przyjemnie popatrzeć Smile

Koń tak swobodnie pracuje szyją i skacze lekko , płynnie.

GRATULACJE !


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

Strony (2): 1 2 Dalej
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości