Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Jamnik i rower

Jamnik i rower

Jamnik i rower

Guli

Posting Freak

1,701
12-08-2008, 08:05 AM #1
Jest problem z oswojeniem jamnika z rowerem.
Nie innego psa, bo one nie mają problemu z zaakceptowaniem roweru, tylko jamnik Big Grin

Nie wiem czemu akceptuje tylko piesze spacery, lub z końmi.
Przy rowerze zachowuje się inaczej, a nawet uciekł do domu.
Pędził środkiem ulicy , rowerzysta miał problem z dogonieniem go Confusedhock:

Ale jamnik nie potrafi chodzić stępem , on tylko galopuje.
Jeśli towarzystwo ( ludzkie, lub końskie) wlecze się, to on biega góra- dół , do przodu i wraca, czekając na maruderów :roll:

Tymczasem w obawie o jego kondycję :lol: został zakupiony kosz wiklinowy , w którym ma siedzieć( z przodu oczywiście) w czasie dłuższych rowerowych wycieczek.
Kosz wyłożony jego miękkim kocykiem tymczasowo zajmuje kot, bo jamnik oczywiście wzgardził nim ( kosz stoi w domu , żeby się z nim oswoił)
:twisted:


Macie jakiś pomysł , co zrobić ?

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
12-08-2008, 08:05 AM #1

Jest problem z oswojeniem jamnika z rowerem.
Nie innego psa, bo one nie mają problemu z zaakceptowaniem roweru, tylko jamnik Big Grin

Nie wiem czemu akceptuje tylko piesze spacery, lub z końmi.
Przy rowerze zachowuje się inaczej, a nawet uciekł do domu.
Pędził środkiem ulicy , rowerzysta miał problem z dogonieniem go Confusedhock:

Ale jamnik nie potrafi chodzić stępem , on tylko galopuje.
Jeśli towarzystwo ( ludzkie, lub końskie) wlecze się, to on biega góra- dół , do przodu i wraca, czekając na maruderów :roll:

Tymczasem w obawie o jego kondycję :lol: został zakupiony kosz wiklinowy , w którym ma siedzieć( z przodu oczywiście) w czasie dłuższych rowerowych wycieczek.
Kosz wyłożony jego miękkim kocykiem tymczasowo zajmuje kot, bo jamnik oczywiście wzgardził nim ( kosz stoi w domu , żeby się z nim oswoił)
:twisted:


Macie jakiś pomysł , co zrobić ?


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

Ewa Polak

Senior Member

340
12-10-2008, 11:49 PM #2
Może być ciężko jeśli chcesz uzyskać natychmiastowe efekty...
Jamnik chyba sie boi tego ustrojstwa jakim jest rower no i myśli sobie że po co ma jeździć jak może sam pobiegać :mrgreen:
Ja myślę że może spróbuj z klikerem. Wiem ostatnio mam manię klikerową i na wszystko problemy mówię: KLIKER Big Grin
Ale może ktoś inny ma sensowny pomysł.

<t></t>
Ewa Polak
12-10-2008, 11:49 PM #2

Może być ciężko jeśli chcesz uzyskać natychmiastowe efekty...
Jamnik chyba sie boi tego ustrojstwa jakim jest rower no i myśli sobie że po co ma jeździć jak może sam pobiegać :mrgreen:
Ja myślę że może spróbuj z klikerem. Wiem ostatnio mam manię klikerową i na wszystko problemy mówię: KLIKER Big Grin
Ale może ktoś inny ma sensowny pomysł.


<t></t>

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości