Hipologia Kategoria O Forum - porady, porządki, aktualności PW

PW

PW

Guli

Posting Freak

1,701
12-03-2008, 07:34 AM #1
Mam problem z prywatnymi wiadomościami.

Zapełnił mi się ten folder i nie mogę odebrać następnej.

W panelu zarządzania jest sporo informacji , ale jak dla mnie skomplikowanych. :oops:

Mam komunikat, żeby uwolnić folder - tak zrobiłam.
Część przeniosłam do nowego , sporo usunęłam.
Obecnie mam 86 wiadomości w otrzymanych, a powinno wystarczyć 115 , żebym mogła odebrać następną.
I nadal nie mogę przeczytać jej-i komunikat taki sam : " uwolnij folder"
I co teraz?


Już wiem.
Należy czytać komunikaty :roll: :oops:

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
12-03-2008, 07:34 AM #1

Mam problem z prywatnymi wiadomościami.

Zapełnił mi się ten folder i nie mogę odebrać następnej.

W panelu zarządzania jest sporo informacji , ale jak dla mnie skomplikowanych. :oops:

Mam komunikat, żeby uwolnić folder - tak zrobiłam.
Część przeniosłam do nowego , sporo usunęłam.
Obecnie mam 86 wiadomości w otrzymanych, a powinno wystarczyć 115 , żebym mogła odebrać następną.
I nadal nie mogę przeczytać jej-i komunikat taki sam : " uwolnij folder"
I co teraz?


Już wiem.
Należy czytać komunikaty :roll: :oops:


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

01-22-2010, 12:27 PM #2
Zauważyłam, że dwie wiadomości, które wysłałam(lub nie?) zapisały mi się jako do wysłania, dlaczego tak się dzieje i czy te wiadomości dochodzą do odbiorcy, czy czekają w folderze?

<t>Gdy zajrzymy w glab wspanialego, dzikiego serca konia, musimy zywic nadzieje, ze znajdziemy tam nasze wlasne serce..</t>
Monika Szumert
01-22-2010, 12:27 PM #2

Zauważyłam, że dwie wiadomości, które wysłałam(lub nie?) zapisały mi się jako do wysłania, dlaczego tak się dzieje i czy te wiadomości dochodzą do odbiorcy, czy czekają w folderze?


<t>Gdy zajrzymy w glab wspanialego, dzikiego serca konia, musimy zywic nadzieje, ze znajdziemy tam nasze wlasne serce..</t>

Klara Naszarkowska

Senior Member

686
01-22-2010, 12:45 PM #3
Moniko, jeśli wiadomości są w folderze "do wysłania", to znaczy, że odbiorca jeszcze ich nie przeczytał. Jak przeczyta, przejdą do "wysłanych".

<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>
Klara Naszarkowska
01-22-2010, 12:45 PM #3

Moniko, jeśli wiadomości są w folderze "do wysłania", to znaczy, że odbiorca jeszcze ich nie przeczytał. Jak przeczyta, przejdą do "wysłanych".


<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>

01-22-2010, 10:09 PM #4
Dziękuję!Smile

<t>Gdy zajrzymy w glab wspanialego, dzikiego serca konia, musimy zywic nadzieje, ze znajdziemy tam nasze wlasne serce..</t>
Monika Szumert
01-22-2010, 10:09 PM #4

Dziękuję!Smile


<t>Gdy zajrzymy w glab wspanialego, dzikiego serca konia, musimy zywic nadzieje, ze znajdziemy tam nasze wlasne serce..</t>

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości