Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Co z tą pogodą ...

Co z tą pogodą ...

Co z tą pogodą ...

Strony (3): Wstecz 1 2 3 Dalej
Guli

Posting Freak

1,701
11-12-2008, 10:41 AM #16
Dalszy ciąg pięknej, słonecznej pogody Big Grin

Ostatniej niedzieli

[Obrazek: nalacejo2.jpg]

toaleta też na łące

[Obrazek: toaletagf2.jpg]

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
11-12-2008, 10:41 AM #16

Dalszy ciąg pięknej, słonecznej pogody Big Grin

Ostatniej niedzieli

[Obrazek: nalacejo2.jpg]

toaleta też na łące

[Obrazek: toaletagf2.jpg]


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

Guli

Posting Freak

1,701
11-18-2008, 08:38 AM #17
I cztery dni później.
Zwiastun zmiany pogody , silnego wiatru niedzielnego , wczorajszego i dzisiejszego zimna.

W samo południe

[Obrazek: zwiastunbw1.jpg]

To chyba już koniec ciepłej jesieni Sad

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
11-18-2008, 08:38 AM #17

I cztery dni później.
Zwiastun zmiany pogody , silnego wiatru niedzielnego , wczorajszego i dzisiejszego zimna.

W samo południe

[Obrazek: zwiastunbw1.jpg]

To chyba już koniec ciepłej jesieni Sad


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

branka

Posting Freak

2,096
11-18-2008, 09:18 PM #18
No, jest okropnie zimno - u was pewnie bardziej jeszcze. Ale mi i tak dziś tyłek odmarzł na Partynicach na tej konferencji MR - brrr. A u nas w stajni wczoraj wieczorem jak am pojechałam było -3 - a to było ok 20 zaraz po skończeniu konferencji - czyli w nocy musiało być jeszcze zimniej - myślę, że w samym mieście jest i tak cieplej, ale u konika na pewno było mroźno - biedny Branek, bo ma trochę za krótkie futerko na taką pogodę, mam nadzieję że bardziej sobie obrośnie Smile

<t></t>
branka
11-18-2008, 09:18 PM #18

No, jest okropnie zimno - u was pewnie bardziej jeszcze. Ale mi i tak dziś tyłek odmarzł na Partynicach na tej konferencji MR - brrr. A u nas w stajni wczoraj wieczorem jak am pojechałam było -3 - a to było ok 20 zaraz po skończeniu konferencji - czyli w nocy musiało być jeszcze zimniej - myślę, że w samym mieście jest i tak cieplej, ale u konika na pewno było mroźno - biedny Branek, bo ma trochę za krótkie futerko na taką pogodę, mam nadzieję że bardziej sobie obrośnie Smile


<t></t>

Guli

Posting Freak

1,701
11-19-2008, 07:14 AM #19
Pogoda zupełnie oszalała Sad
Wczoraj do wieczora ziemia zmarznięta, prognozy z mrozem i opadami śniegu , a rano u mnie + 9 st!!!
Nic dziwnego, ze przy tak ogromnych skokach temperatury, a tak naprawdę cisnienia, mozna mieć okropne samopoczucie.
Zwłaszcza jeśli się jest meteropatą, jak ja Cry

Zrozumiałe, że meterolodzy nie nadążają za zmianami i prognozy są błędne.

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
11-19-2008, 07:14 AM #19

Pogoda zupełnie oszalała Sad
Wczoraj do wieczora ziemia zmarznięta, prognozy z mrozem i opadami śniegu , a rano u mnie + 9 st!!!
Nic dziwnego, ze przy tak ogromnych skokach temperatury, a tak naprawdę cisnienia, mozna mieć okropne samopoczucie.
Zwłaszcza jeśli się jest meteropatą, jak ja Cry

Zrozumiałe, że meterolodzy nie nadążają za zmianami i prognozy są błędne.


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

branka

Posting Freak

2,096
11-19-2008, 11:01 AM #20
U mnie leje, a muszę zaraz wyjść na zajęcia, mam wykłady od 13 do 20, chyba tam zasnę... Też reaguję na zmiany ciśniena :twisted:

<t></t>
branka
11-19-2008, 11:01 AM #20

U mnie leje, a muszę zaraz wyjść na zajęcia, mam wykłady od 13 do 20, chyba tam zasnę... Też reaguję na zmiany ciśniena :twisted:


<t></t>

Guli

Posting Freak

1,701
11-20-2008, 06:06 PM #21
Wieczór jak z horroru.

Własnie przeszła burza 20 listopada!! przy 8 st ciepła. Confusedhock:

Oczywiście z wyciem wiatru i ulewnym deszczem - brrrr

Konie wyczuły chyba wcześniej bo wróciły z pastwiska juz po 15 i zaraz weszły do stajni , wbrew swoim zwyczajom.

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
11-20-2008, 06:06 PM #21

Wieczór jak z horroru.

Własnie przeszła burza 20 listopada!! przy 8 st ciepła. Confusedhock:

Oczywiście z wyciem wiatru i ulewnym deszczem - brrrr

Konie wyczuły chyba wcześniej bo wróciły z pastwiska juz po 15 i zaraz weszły do stajni , wbrew swoim zwyczajom.


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

Dagmara Matuszak

Senior Member

719
11-22-2008, 12:44 PM #22
Pierwszy śnieg!
U Was też tak sypie?

<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#808080"><s></s>They're dangerous at both ends and crafty in the middle.<br/>
<e>
</e></COLOR><e>
</e></I><e>
</e></SIZE></r>
Dagmara Matuszak
11-22-2008, 12:44 PM #22

Pierwszy śnieg!
U Was też tak sypie?


<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#808080"><s></s>They're dangerous at both ends and crafty in the middle.<br/>
<e>
</e></COLOR><e>
</e></I><e>
</e></SIZE></r>

Anna Skalik

Member

211
11-22-2008, 03:23 PM #23
U nas i wieje i miecie ... Confusedhock: ...przyszła zima akurat :roll:

<r><COLOR color="#408040"><s></s>Dioda do usług <e></e></COLOR></r>
Anna Skalik
11-22-2008, 03:23 PM #23

U nas i wieje i miecie ... Confusedhock: ...przyszła zima akurat :roll:


<r><COLOR color="#408040"><s></s>Dioda do usług <e></e></COLOR></r>

Julia z Orla

Posting Freak

1,409
11-22-2008, 04:39 PM #24
Szczecin melduje zamieć śnieżną, grudę plus lód Big Grin Ja się cieszę bo siwe na śniegu się czyści samoistnie.

<r><SIZE size="85"><s></s><URL url="http://stajniaequila.blogspot.com/"><s></s><COLOR color="#80BF00"><s></s>★Stajnia Equila<e></e></COLOR><e></e></URL><br/>
<URL url="http://equimechana.blogspot.com/"><s></s>EQUIMECHANA - o biomechanice ruchu konia<e></e></URL><br/>
<I><s></s>"The horse already understands the human better than the human will ever understand the horse."<e></e></I> D.Bennet<e>
</e></SIZE></r>
Julia z Orla
11-22-2008, 04:39 PM #24

Szczecin melduje zamieć śnieżną, grudę plus lód Big Grin Ja się cieszę bo siwe na śniegu się czyści samoistnie.


<r><SIZE size="85"><s></s><URL url="http://stajniaequila.blogspot.com/"><s></s><COLOR color="#80BF00"><s></s>★Stajnia Equila<e></e></COLOR><e></e></URL><br/>
<URL url="http://equimechana.blogspot.com/"><s></s>EQUIMECHANA - o biomechanice ruchu konia<e></e></URL><br/>
<I><s></s>"The horse already understands the human better than the human will ever understand the horse."<e></e></I> D.Bennet<e>
</e></SIZE></r>

Guli

Posting Freak

1,701
11-22-2008, 06:17 PM #25
Bajkowo Big Grin

[Obrazek: zima1on2.jpg]

Konie rano zdziwiły się brakiem trawy na wybiegu, a że śnieg położył tasmę od pastucha na ziemi, więc pobiegły na łąki szukac trawy

[Obrazek: kaqf3.jpg]

Znalazły blisko ulicy, choc przykrytą śniegim.

A my mieliśmy zajęcie ściągać przymarznięty śnieg z taśmy- jedna ściana 400 m długości .

Sprowadzone z łąk konie patrzyły na nas usmiechając się pod nosem :roll:

Sceneria do jazdy jeż ładna Smile

[Obrazek: kubajk8.jpg]

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
11-22-2008, 06:17 PM #25

Bajkowo Big Grin

[Obrazek: zima1on2.jpg]

Konie rano zdziwiły się brakiem trawy na wybiegu, a że śnieg położył tasmę od pastucha na ziemi, więc pobiegły na łąki szukac trawy

[Obrazek: kaqf3.jpg]

Znalazły blisko ulicy, choc przykrytą śniegim.

A my mieliśmy zajęcie ściągać przymarznięty śnieg z taśmy- jedna ściana 400 m długości .

Sprowadzone z łąk konie patrzyły na nas usmiechając się pod nosem :roll:

Sceneria do jazdy jeż ładna Smile

[Obrazek: kubajk8.jpg]


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

Julia z Orla

Posting Freak

1,409
11-22-2008, 06:48 PM #26
Jakie góóórkiiii :roll:

<r><SIZE size="85"><s></s><URL url="http://stajniaequila.blogspot.com/"><s></s><COLOR color="#80BF00"><s></s>★Stajnia Equila<e></e></COLOR><e></e></URL><br/>
<URL url="http://equimechana.blogspot.com/"><s></s>EQUIMECHANA - o biomechanice ruchu konia<e></e></URL><br/>
<I><s></s>"The horse already understands the human better than the human will ever understand the horse."<e></e></I> D.Bennet<e>
</e></SIZE></r>
Julia z Orla
11-22-2008, 06:48 PM #26

Jakie góóórkiiii :roll:


<r><SIZE size="85"><s></s><URL url="http://stajniaequila.blogspot.com/"><s></s><COLOR color="#80BF00"><s></s>★Stajnia Equila<e></e></COLOR><e></e></URL><br/>
<URL url="http://equimechana.blogspot.com/"><s></s>EQUIMECHANA - o biomechanice ruchu konia<e></e></URL><br/>
<I><s></s>"The horse already understands the human better than the human will ever understand the horse."<e></e></I> D.Bennet<e>
</e></SIZE></r>

Klara Naszarkowska

Senior Member

686
11-22-2008, 07:30 PM #27
U nas poprósza od wczoraj. Ale jest za ciepło (i jednak tego śnieżku za mało), żeby zrobić i u nas takie bajkowe obrazki.

<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>
Klara Naszarkowska
11-22-2008, 07:30 PM #27

U nas poprósza od wczoraj. Ale jest za ciepło (i jednak tego śnieżku za mało), żeby zrobić i u nas takie bajkowe obrazki.


<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>

branka

Posting Freak

2,096
11-23-2008, 12:51 PM #28
Jejku jak pięknie. Czemu ja mieszkam w najcieplejszym mieście PolskiSad Fakt, że śniegu trochę jest, w stajni nawet więcej bo pod miastem jest chłodniej, ale i tak nawet na drzewach nawet sie nie utrzymujeSad Koń jest za to zachwycony nawet ta odrobiną i biega z kitą na grzbiecie cały czas i dmucha w śnieg - hehe, dla koni-mieszczuchów, odrobina śniegu to już zjawisko - i frajda!

<t></t>
branka
11-23-2008, 12:51 PM #28

Jejku jak pięknie. Czemu ja mieszkam w najcieplejszym mieście PolskiSad Fakt, że śniegu trochę jest, w stajni nawet więcej bo pod miastem jest chłodniej, ale i tak nawet na drzewach nawet sie nie utrzymujeSad Koń jest za to zachwycony nawet ta odrobiną i biega z kitą na grzbiecie cały czas i dmucha w śnieg - hehe, dla koni-mieszczuchów, odrobina śniegu to już zjawisko - i frajda!


<t></t>

Guli

Posting Freak

1,701
11-23-2008, 02:01 PM #29
To uroki pierwszego śniegu- jest czysto i biało Smile
[Obrazek: krzewrs0.jpg]

Jeszcze jesienne kolory pod białym puchem
To owoce magnolii- pierwszy je raz widzę, mimo, że mam ja od wielu lat.
Może dlatego, że ponownie kwitła we wrześniu?

[Obrazek: mgub1.jpg]

Faktycznie fajnie przyblizone górki.
One nie są wysokie , ta z prawej ma 250 m n.p.m - i widac zbocze ,po którym wjeżdzamy.

Wybieramy najbardziej stromy podjazd i po wielu takich podjazdach , wjazd mniej stromym choc dłuższym wąwozem , jest naprawdę łatwy dla koni Smile

Dzisiaj juz nie jest tak ładnie- bardzo silny, mroźny wiatr pozwiewał snieg.

Bardzo nieprzyjemna pogoda Sad

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
11-23-2008, 02:01 PM #29

To uroki pierwszego śniegu- jest czysto i biało Smile
[Obrazek: krzewrs0.jpg]

Jeszcze jesienne kolory pod białym puchem
To owoce magnolii- pierwszy je raz widzę, mimo, że mam ja od wielu lat.
Może dlatego, że ponownie kwitła we wrześniu?

[Obrazek: mgub1.jpg]

Faktycznie fajnie przyblizone górki.
One nie są wysokie , ta z prawej ma 250 m n.p.m - i widac zbocze ,po którym wjeżdzamy.

Wybieramy najbardziej stromy podjazd i po wielu takich podjazdach , wjazd mniej stromym choc dłuższym wąwozem , jest naprawdę łatwy dla koni Smile

Dzisiaj juz nie jest tak ładnie- bardzo silny, mroźny wiatr pozwiewał snieg.

Bardzo nieprzyjemna pogoda Sad


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

branka

Posting Freak

2,096
11-23-2008, 04:40 PM #30
Za to u nas zaczęło konkretnie sypać. Zrobiło się naprawdę białoSmile Rano pojadę do konia porobić zdjecia, bo u nas żadko tyle śniegu mamy.
Mój pies przed chwila na spacerze łapał spadające płatki śniegu Smile

<t></t>
branka
11-23-2008, 04:40 PM #30

Za to u nas zaczęło konkretnie sypać. Zrobiło się naprawdę białoSmile Rano pojadę do konia porobić zdjecia, bo u nas żadko tyle śniegu mamy.
Mój pies przed chwila na spacerze łapał spadające płatki śniegu Smile


<t></t>

Strony (3): Wstecz 1 2 3 Dalej
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości