Hipologia Kategoria Konie chcą nas rozumieć Piękna historia

Piękna historia

Piękna historia

Zuza

Junior Member

48
04-19-2008, 08:06 PM #1
Może już ktoś słyszał o tym kucyku.
Klaczka o imieniu Molly, przetrwała huragan Katrina, pogryziona przez psa wyszła z tego cało, z tym, że ... bez jednej nogi. Teraz ma i nowego właściciela, nową 'nogę' i nowe życie.
Smile

[Obrazek: image001.jpg]

<t></t>
Zuza
04-19-2008, 08:06 PM #1

Może już ktoś słyszał o tym kucyku.
Klaczka o imieniu Molly, przetrwała huragan Katrina, pogryziona przez psa wyszła z tego cało, z tym, że ... bez jednej nogi. Teraz ma i nowego właściciela, nową 'nogę' i nowe życie.
Smile

[Obrazek: image001.jpg]


<t></t>

Krystyna Kukawska

Senior Member

514
04-20-2008, 08:03 AM #2
Niesamowite. Mam psa bez jednej nogi i świetnie sobie radzi ale o koniu bez nogi jeszcze nie słyszałam. Wygląda na zadowoloną z życia ale czy tak jest naprawdę??? Może.

<r><COLOR color="#008000"><s></s><URL url="http://www.pogotowiedlazwierzat.pl">www.pogotowiedlazwierzat.pl</URL><e></e></COLOR></r>
Krystyna Kukawska
04-20-2008, 08:03 AM #2

Niesamowite. Mam psa bez jednej nogi i świetnie sobie radzi ale o koniu bez nogi jeszcze nie słyszałam. Wygląda na zadowoloną z życia ale czy tak jest naprawdę??? Może.


<r><COLOR color="#008000"><s></s><URL url="http://www.pogotowiedlazwierzat.pl">www.pogotowiedlazwierzat.pl</URL><e></e></COLOR></r>

branka

Posting Freak

2,096
04-20-2008, 12:19 PM #3
Ciekawe jak sobie radzi koń z protezą - prawdopodobnie to kwestia przyzwyczajenia i może charakteru konia. Ale myślę, że koń jest wstanie przyzwyczaić się to tego, ze brak mu nogi i jakoś funkcjonować. Swoją drogą kto robi takie protezy?Pierwszy raz o tym słyszę, to pewnie kosztowne bardzo.

<t></t>
branka
04-20-2008, 12:19 PM #3

Ciekawe jak sobie radzi koń z protezą - prawdopodobnie to kwestia przyzwyczajenia i może charakteru konia. Ale myślę, że koń jest wstanie przyzwyczaić się to tego, ze brak mu nogi i jakoś funkcjonować. Swoją drogą kto robi takie protezy?Pierwszy raz o tym słyszę, to pewnie kosztowne bardzo.


<t></t>

Artemor

Member

165
04-24-2008, 06:07 PM #4
Moim zdaniem ten konik napewno jest happy i jaki dzielny na dodatek Smile

<t>"A z tyłu za nim bardzo zmęczony 11sto letni Artemor wychodowany w janowie podlaskim cudownie skaczący dzisiaj "</t>
Artemor
04-24-2008, 06:07 PM #4

Moim zdaniem ten konik napewno jest happy i jaki dzielny na dodatek Smile


<t>"A z tyłu za nim bardzo zmęczony 11sto letni Artemor wychodowany w janowie podlaskim cudownie skaczący dzisiaj "</t>

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości