Hipologia Kategoria O Forum - porady, porządki, aktualności Zmiana silnika forum

Zmiana silnika forum

Zmiana silnika forum

Strony (2): 1 2 Dalej
Lutejaxx

Administrator

2,782
03-04-2008, 11:44 AM #1
Witam wszystkich,

chciałbym poinformować, że nosimy się z zamiarem zmiany silnika forum na nowszy model. Zmiana ta planowana jest na piątek (7.03.2008), dlatego w godzinach 10~16:00 proszę nie pisać nic i nie logować się na forum.


p.s.
Jeszcze dwa słowa komentarza. Zmiana silnika oznacza wymianę mechanizmów które obsługują forum, a których nie widać na zewnątrz. One odpowiadają za to że forum działa; wymieniamy na lepsze bardziej nowoczesne. Zmianie ulegnie również delikatnie wygląd, ale podstawowe funkcje zostaną na swoich miejscach. Forum będzie miało nowy adres: hipologia.pl, na starym adresie będzie przekierowanie tak aby nikt się nie zgubił.

Pozdrawiam.
Bartek
Lutejaxx
03-04-2008, 11:44 AM #1

Witam wszystkich,

chciałbym poinformować, że nosimy się z zamiarem zmiany silnika forum na nowszy model. Zmiana ta planowana jest na piątek (7.03.2008), dlatego w godzinach 10~16:00 proszę nie pisać nic i nie logować się na forum.


p.s.
Jeszcze dwa słowa komentarza. Zmiana silnika oznacza wymianę mechanizmów które obsługują forum, a których nie widać na zewnątrz. One odpowiadają za to że forum działa; wymieniamy na lepsze bardziej nowoczesne. Zmianie ulegnie również delikatnie wygląd, ale podstawowe funkcje zostaną na swoich miejscach. Forum będzie miało nowy adres: hipologia.pl, na starym adresie będzie przekierowanie tak aby nikt się nie zgubił.

Pozdrawiam.
Bartek

Klara Naszarkowska

Senior Member

686
03-07-2008, 11:50 AM #2
Jak widzicie, prace nad nową (lepszą!) wersją forum trwają :-)

Do wieczora powinny się zakończyć prace nad stroną techniczną. Teoretycznie wszystko powinno działać prawidłowo, jednak to jeszcze przemiany w toku... Dlatego prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość! Jak już wszystko się ustabilizuje, zaktualizuję wątki informacyjne. No i będzie czas na zadawanie wszystkich pytań :-) Ale wierzę, że wszystko pójdzie gładko.

<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>
Klara Naszarkowska
03-07-2008, 11:50 AM #2

Jak widzicie, prace nad nową (lepszą!) wersją forum trwają :-)

Do wieczora powinny się zakończyć prace nad stroną techniczną. Teoretycznie wszystko powinno działać prawidłowo, jednak to jeszcze przemiany w toku... Dlatego prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość! Jak już wszystko się ustabilizuje, zaktualizuję wątki informacyjne. No i będzie czas na zadawanie wszystkich pytań :-) Ale wierzę, że wszystko pójdzie gładko.


<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>

Lutejaxx

Administrator

2,782
03-07-2008, 05:44 PM #3
Witajcie ponownie,

forum już działa na nowym silniku, wszystko się udało. Mamy też nowy adres (hipologia.pl),
na starym adresie jest mądre przekierowanie (nawet stare linki będą działały) także na pewno nikt nie będzie miał problemów.

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy.
Lutejaxx
03-07-2008, 05:44 PM #3

Witajcie ponownie,

forum już działa na nowym silniku, wszystko się udało. Mamy też nowy adres (hipologia.pl),
na starym adresie jest mądre przekierowanie (nawet stare linki będą działały) także na pewno nikt nie będzie miał problemów.

Pozdrawiam i życzę miłej zabawy.

Lutejaxx

Administrator

2,782
03-07-2008, 08:50 PM #4
Jeszcze jedna informacja, ale bardzo ważna, gdyby ktoś miał problemy z zalogowaniem się na forum, proszę o kontakt ze mną na maila: bartlomiejkoper at hipologia.pl
Lutejaxx
03-07-2008, 08:50 PM #4

Jeszcze jedna informacja, ale bardzo ważna, gdyby ktoś miał problemy z zalogowaniem się na forum, proszę o kontakt ze mną na maila: bartlomiejkoper at hipologia.pl

Ailusia

Posting Freak

809
03-08-2008, 10:45 AM #5
A tak przy okazji... czy tytuł "konie chcą nas zrozumieć", to taki żart? Bo to jakby inaczej brzmi, niż "konie chcą nas rozumieć" Wink

<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>
Ailusia
03-08-2008, 10:45 AM #5

A tak przy okazji... czy tytuł "konie chcą nas zrozumieć", to taki żart? Bo to jakby inaczej brzmi, niż "konie chcą nas rozumieć" Wink


<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>

Gaga

Posting Freak

1,127
03-08-2008, 05:29 PM #6
hm może i jestem ślepa ... ale gdzie można się wylogować?
znaczy nie widzę przycisku "wyloguj"... :-(

<t>Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał</t>
Gaga
03-08-2008, 05:29 PM #6

hm może i jestem ślepa ... ale gdzie można się wylogować?
znaczy nie widzę przycisku "wyloguj"... :-(


<t>Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał</t>

Klara Naszarkowska

Senior Member

686
03-08-2008, 06:19 PM #7
W lewym górnym rogu, pod napisem "Konie chcą nas rozumieć", na zielonej tincie.

<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>
Klara Naszarkowska
03-08-2008, 06:19 PM #7

W lewym górnym rogu, pod napisem "Konie chcą nas rozumieć", na zielonej tincie.


<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>

Guli

Posting Freak

1,701
03-08-2008, 08:04 PM #8
Elegancka szata Smile

Sporo mozliwości w ustawieniu konta .
Nawet Przyjaciele i Wrogowie , choc jeszcze nie widze praktycznego zastosowania Smile

No i udało mi sie wreszcie cos kliknąc i ujawnic się Big Grin

A jakie pliki mozna dołączyc do postu?

p.s.

Co to za [Bot] Google pojawia się co jakis czas?

Na dodatek w kolorze fioletowym?

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
03-08-2008, 08:04 PM #8

Elegancka szata Smile

Sporo mozliwości w ustawieniu konta .
Nawet Przyjaciele i Wrogowie , choc jeszcze nie widze praktycznego zastosowania Smile

No i udało mi sie wreszcie cos kliknąc i ujawnic się Big Grin

A jakie pliki mozna dołączyc do postu?

p.s.

Co to za [Bot] Google pojawia się co jakis czas?

Na dodatek w kolorze fioletowym?


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

Lutejaxx

Administrator

2,782
03-09-2008, 09:28 AM #9
Odnośnie Googlebota - jest to taki robot, który czyta strony, rejestruje ich treść dzięki czemu można ją później wyszukać, więcej na ten temat http://pl.wikipedia.org/wiki/Googlebot.
Lutejaxx
03-09-2008, 09:28 AM #9

Odnośnie Googlebota - jest to taki robot, który czyta strony, rejestruje ich treść dzięki czemu można ją później wyszukać, więcej na ten temat http://pl.wikipedia.org/wiki/Googlebot.

Gaga

Posting Freak

1,127
03-10-2008, 06:17 AM #10
Dziękuję
... jak myślałam - jestem ślepa ;-)

<t>Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał</t>
Gaga
03-10-2008, 06:17 AM #10

Dziękuję
... jak myślałam - jestem ślepa ;-)


<t>Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał</t>

Guli

Posting Freak

1,701
03-10-2008, 10:47 AM #11
bartek Odnośnie Googlebota - jest to taki robot, który czyta strony, rejestruje ich treść

Tego to chyba nawet Lem nie przewidział.
Dziwacznie czuję się widząc tego niemego szpiega.

Czy on będzie już zawsze?
Confusedhock:
Guli
03-10-2008, 10:47 AM #11

bartek Odnośnie Googlebota - jest to taki robot, który czyta strony, rejestruje ich treść

Tego to chyba nawet Lem nie przewidział.
Dziwacznie czuję się widząc tego niemego szpiega.

Czy on będzie już zawsze?
Confusedhock:

Cezary Szamreta

Senior Member

272
03-10-2008, 10:08 PM #12
z Lemem masz rację - on naprawdę ciekawe roboty wymyślał (szkoda, że nie jest tak modny, jak ongi - bardzo był twórczy), ale wirtualnych robotów to nie pamiętam, choć matrixa to dziadek Lem właśnie wygenerował ("Kongres Futurologiczny" - polecam).

Czy będzie zawsze? Zawsze w sieci ktoś siedzi, śledzi i rejestruje, ten przynajmniej robi to fair i się loguje, a nie np. udaje "gościa".

<t></t>
Cezary Szamreta
03-10-2008, 10:08 PM #12

z Lemem masz rację - on naprawdę ciekawe roboty wymyślał (szkoda, że nie jest tak modny, jak ongi - bardzo był twórczy), ale wirtualnych robotów to nie pamiętam, choć matrixa to dziadek Lem właśnie wygenerował ("Kongres Futurologiczny" - polecam).

Czy będzie zawsze? Zawsze w sieci ktoś siedzi, śledzi i rejestruje, ten przynajmniej robi to fair i się loguje, a nie np. udaje "gościa".


<t></t>

Ailusia

Posting Freak

809
03-16-2008, 07:19 AM #13
No dobrze, to ja chciałabym wiedzieć co dziwnego robi obecne forum z awatarami, na przykład moim. Przypominam że wygląda tak:
[Obrazek: DSCF1436-2.jpg]
Że niby zmniejsza? Ale dlaczego się wyżywa na moim akurat? Wink

<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>
Ailusia
03-16-2008, 07:19 AM #13

No dobrze, to ja chciałabym wiedzieć co dziwnego robi obecne forum z awatarami, na przykład moim. Przypominam że wygląda tak:
[Obrazek: DSCF1436-2.jpg]
Że niby zmniejsza? Ale dlaczego się wyżywa na moim akurat? Wink


<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>

Cezary Szamreta

Senior Member

272
03-16-2008, 10:48 AM #14
moim zdaniem obrazek skaluje się do szerokości - mojemu awatarowi nie zaszkodził, a twój obrazek mimo iż mniejszy - nadal mi się podoba ;-)

<t></t>
Cezary Szamreta
03-16-2008, 10:48 AM #14

moim zdaniem obrazek skaluje się do szerokości - mojemu awatarowi nie zaszkodził, a twój obrazek mimo iż mniejszy - nadal mi się podoba ;-)


<t></t>

Klara Naszarkowska

Senior Member

686
03-17-2008, 03:16 PM #15
Ailusia,
spróbuj wpisać właściwe-prawdziwe wymiary avatara w odpowiednie rubryczki.
Może wtedy nie przeskaluje?

<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>
Klara Naszarkowska
03-17-2008, 03:16 PM #15

Ailusia,
spróbuj wpisać właściwe-prawdziwe wymiary avatara w odpowiednie rubryczki.
Może wtedy nie przeskaluje?


<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>

Strony (2): 1 2 Dalej
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości