Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Szkolenie męża - od zabrania (od mamy) do zebrania (do kupy)

Szkolenie męża - od zabrania (od mamy) do zebrania (do kupy)

Szkolenie męża - od zabrania (od mamy) do zebrania (do kupy)

Strony (3): Wstecz 1 2 3 Dalej
Cejloniara

Posting Freak

1,108
02-21-2008, 06:47 AM #16
Hmmmm chyba jednak są osoby, które żartu zupełnie nie zrozumiały i w wątku typowo plotkarskim i towarzyskim nie odnalazły dystansu. Bardzo przepraszam, że uraziłam czyjeś mężowskie uczucia tą grą-zabawą. Mam nadzieję, że te osoby także są dalekie od opowiadania i śmiania się z kawałów o głupich blondynkach i zonach, które w kuchni mają na tyle długi łańcuch, by mogły jednym okiem sięgnąć na telewizję.

<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>
Cejloniara
02-21-2008, 06:47 AM #16

Hmmmm chyba jednak są osoby, które żartu zupełnie nie zrozumiały i w wątku typowo plotkarskim i towarzyskim nie odnalazły dystansu. Bardzo przepraszam, że uraziłam czyjeś mężowskie uczucia tą grą-zabawą. Mam nadzieję, że te osoby także są dalekie od opowiadania i śmiania się z kawałów o głupich blondynkach i zonach, które w kuchni mają na tyle długi łańcuch, by mogły jednym okiem sięgnąć na telewizję.


<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>

Cejloniara

Posting Freak

1,108
02-21-2008, 07:03 AM #17
W związku z tymi donosami do administracji na czyjeś urażone uczucia muszę uprzedzić, że chyba będę musiała ten wątek unieszkodliwić, czyt. skasować. Co wy na to? Bardzo przepraszam osoby, które tu pisały.

<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>
Cejloniara
02-21-2008, 07:03 AM #17

W związku z tymi donosami do administracji na czyjeś urażone uczucia muszę uprzedzić, że chyba będę musiała ten wątek unieszkodliwić, czyt. skasować. Co wy na to? Bardzo przepraszam osoby, które tu pisały.


<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>

Lutejaxx

Administrator

2,782
02-21-2008, 07:08 AM #18
mnie się od tego wątku NIC nie stało, mojemu facetowi też nie...pośmiałam się trochę, a trochę przemyciłam własnych , poważnych refleksji.

Nie widzę żadnego problemu!

<t></t>
Lutejaxx
02-21-2008, 07:08 AM #18

mnie się od tego wątku NIC nie stało, mojemu facetowi też nie...pośmiałam się trochę, a trochę przemyciłam własnych , poważnych refleksji.

Nie widzę żadnego problemu!


<t></t>

Jędrek z lasu

Junior Member

39
02-21-2008, 07:09 AM #19
Czołem,
luzik, jeśli to do mnie to niepotrzebnie,
może późna pora spowodowała że pszesłanie nie dla wszystkich jest jasen hi hi hi
nic złego na myśli nie miałem, hi hi hi
ale się tłumaczę hi hi hi, widać poddałem się wątkowi hi hi hi
PS
poproszę o więcej metod "naturalnych" poskramiania :wink:
Jędrek z lasu
02-21-2008, 07:09 AM #19

Czołem,
luzik, jeśli to do mnie to niepotrzebnie,
może późna pora spowodowała że pszesłanie nie dla wszystkich jest jasen hi hi hi
nic złego na myśli nie miałem, hi hi hi
ale się tłumaczę hi hi hi, widać poddałem się wątkowi hi hi hi
PS
poproszę o więcej metod "naturalnych" poskramiania :wink:

Lutejaxx

Administrator

2,782
02-21-2008, 07:11 AM #20
oo Jędrek chce wyczuć jakim metodom jest poddawany hahaha...no, ale to znowuż żart!

Czy zawsze musimy być śmiertelnie poważni...ja KOCHAM facetów...i naprawdę żadnemu niczego złego nie życzę!

<t></t>
Lutejaxx
02-21-2008, 07:11 AM #20

oo Jędrek chce wyczuć jakim metodom jest poddawany hahaha...no, ale to znowuż żart!

Czy zawsze musimy być śmiertelnie poważni...ja KOCHAM facetów...i naprawdę żadnemu niczego złego nie życzę!


<t></t>

Cejloniara

Posting Freak

1,108
02-21-2008, 07:11 AM #21
Jędruś, mam wrażenie, że akurat Ty żart złapałeś od razu ;-)

<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>
Cejloniara
02-21-2008, 07:11 AM #21

Jędruś, mam wrażenie, że akurat Ty żart złapałeś od razu ;-)


<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>

Guli

Posting Freak

1,701
02-21-2008, 07:15 AM #22
el_djazairek ale wiecie co? współczuję waszym partnerom.. Confusedhock:

Bez przesady :wink:

Mogli trafic gorzej , bo na mnie Tongue

Jędrek - słusznie prawisz o kobietach.

Wiadomo , że są mądre Big Grin

Tak trzymac !

p.s.

Nie musimy być zawsze poważni .

Smiech to radośc duszy 8)

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
02-21-2008, 07:15 AM #22

el_djazairek ale wiecie co? współczuję waszym partnerom.. Confusedhock:

Bez przesady :wink:

Mogli trafic gorzej , bo na mnie Tongue

Jędrek - słusznie prawisz o kobietach.

Wiadomo , że są mądre Big Grin

Tak trzymac !

p.s.

Nie musimy być zawsze poważni .

Smiech to radośc duszy 8)


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

Tilia77

Junior Member

6
02-21-2008, 08:01 AM #23
Co do szkolenia facetów to chyba po prostu trzeba ich chwalić i dać im często wolną rękę ;-). Zgadzacie się?

<t>Tilia77</t>
Tilia77
02-21-2008, 08:01 AM #23

Co do szkolenia facetów to chyba po prostu trzeba ich chwalić i dać im często wolną rękę ;-). Zgadzacie się?


<t>Tilia77</t>

Lutejaxx

Administrator

2,782
02-21-2008, 08:19 AM #24
no to miło, że się razem cieszycie...oby tak dalej Tilia!

<t></t>
Lutejaxx
02-21-2008, 08:19 AM #24

no to miło, że się razem cieszycie...oby tak dalej Tilia!


<t></t>

Anna Skalik

Member

211
02-21-2008, 10:23 AM #25
Jeżeli "pleplanie' to chyba i żarty.
Wiem , że poczucie humoru to sprawa indywidualna i każdego śmieszy coś innego ... jeżeli kogos uraziłam to przepraszam. A mój mąż ma się dobrze i jakoś nie narzeka. Tongue
Pewnie gdyby znał 7 gier , sam by "odwrócil " temat i "przetasował " zabawy na męska modłę. :wink:
Anna Skalik
02-21-2008, 10:23 AM #25

Jeżeli "pleplanie' to chyba i żarty.
Wiem , że poczucie humoru to sprawa indywidualna i każdego śmieszy coś innego ... jeżeli kogos uraziłam to przepraszam. A mój mąż ma się dobrze i jakoś nie narzeka. Tongue
Pewnie gdyby znał 7 gier , sam by "odwrócil " temat i "przetasował " zabawy na męska modłę. :wink:

marlpol

Junior Member

4
02-21-2008, 10:27 AM #26
Powiem tak; facet to koń z narowami i trzeba nie lada zaklinacza aby było dobrze zawsze któryś z narowów wyjdzie gdy najmniej się tego spodziewamy.Ale kochamy te narowy i te ogiery . Pozdrawiam

<t>kocham konie ponad wszystko</t>
marlpol
02-21-2008, 10:27 AM #26

Powiem tak; facet to koń z narowami i trzeba nie lada zaklinacza aby było dobrze zawsze któryś z narowów wyjdzie gdy najmniej się tego spodziewamy.Ale kochamy te narowy i te ogiery . Pozdrawiam


<t>kocham konie ponad wszystko</t>

Guli

Posting Freak

1,701
02-21-2008, 10:29 AM #27
Dioda ... jeżeli kogos uraziłam to przepraszam.

Confusedhock:

Nie wygłupiaj się Big Grin

Ja niewiele mam do powiedzenia w sprawie 7 gier, bo w moich czasach nie były popularne Tongue

Pamiętałam tylko jedno powiedzenie :

"pułapka na mysz nigdy nie goni za ofiarą" :lol:

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
02-21-2008, 10:29 AM #27

Dioda ... jeżeli kogos uraziłam to przepraszam.

Confusedhock:

Nie wygłupiaj się Big Grin

Ja niewiele mam do powiedzenia w sprawie 7 gier, bo w moich czasach nie były popularne Tongue

Pamiętałam tylko jedno powiedzenie :

"pułapka na mysz nigdy nie goni za ofiarą" :lol:


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

Lutejaxx

Administrator

2,782
02-21-2008, 10:36 AM #28
Dioda Ty masz hucuła, a kto ma hucuła to ma u mnie tyle plusów hihihi...że nie jest w stanie tak łatwo mnie urazić...!

a kiedy ja będę miała hucuła...chlip!

Ależ paplamy...ciekawe od kogo w końcu ja w łeb dostanę zza rogu?

<t></t>
Lutejaxx
02-21-2008, 10:36 AM #28

Dioda Ty masz hucuła, a kto ma hucuła to ma u mnie tyle plusów hihihi...że nie jest w stanie tak łatwo mnie urazić...!

a kiedy ja będę miała hucuła...chlip!

Ależ paplamy...ciekawe od kogo w końcu ja w łeb dostanę zza rogu?


<t></t>

el_djazairek

Junior Member

34
02-21-2008, 12:00 PM #29
ej! ja wcale nie mówie, że to coś złego! właśnie strasznie mi się ten topic spodobał, a "współczuję waszym mężom" wcale nie miało być jakimś dogryzieniem a żartem. Wcale nie miałam na myśli nic złego :oops:

<t>Kasia Wichrowska<br/>
<br/>
popatrzcie w oczy konia,jest w nich tyle łagodnej mądrości,a także niepokój, od nas zależy, czy będzie w nich także zaufanie... - W.Müseler</t>
el_djazairek
02-21-2008, 12:00 PM #29

ej! ja wcale nie mówie, że to coś złego! właśnie strasznie mi się ten topic spodobał, a "współczuję waszym mężom" wcale nie miało być jakimś dogryzieniem a żartem. Wcale nie miałam na myśli nic złego :oops:


<t>Kasia Wichrowska<br/>
<br/>
popatrzcie w oczy konia,jest w nich tyle łagodnej mądrości,a także niepokój, od nas zależy, czy będzie w nich także zaufanie... - W.Müseler</t>

Joanna Dobrzyńska

Posting Freak

910
04-07-2008, 07:29 PM #30
He, a ja siedzę właśnie przy kompie,czytam to wszystko i pytam męża buszującego w kuchni:
- Co robisz?
- Kroję Frajdzie chleb, a potem pozmywam.
:oops:

Gdyby ktoś pytał... metody Naturalne. Big Grin

<r>"Zdobądź serce swojego konia, potem dotrzyj do jego umysłu, a wtedy będziesz mógł użyć siły jego według swego zamysłu"<br/>
<br/>
<COLOR color="#400040"><s></s><URL url="http://www.stajniabartodziej.republika.pl">www.stajniabartodziej.republika.pl</URL><e></e></COLOR></r>
Joanna Dobrzyńska
04-07-2008, 07:29 PM #30

He, a ja siedzę właśnie przy kompie,czytam to wszystko i pytam męża buszującego w kuchni:
- Co robisz?
- Kroję Frajdzie chleb, a potem pozmywam.
:oops:

Gdyby ktoś pytał... metody Naturalne. Big Grin


<r>"Zdobądź serce swojego konia, potem dotrzyj do jego umysłu, a wtedy będziesz mógł użyć siły jego według swego zamysłu"<br/>
<br/>
<COLOR color="#400040"><s></s><URL url="http://www.stajniabartodziej.republika.pl">www.stajniabartodziej.republika.pl</URL><e></e></COLOR></r>

Strony (3): Wstecz 1 2 3 Dalej
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości