Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Pan Wojciech Mickunas w szpitalu

Pan Wojciech Mickunas w szpitalu

Pan Wojciech Mickunas w szpitalu

Strony (3): Wstecz 1 2 3
Edi

Junior Member

45
02-23-2008, 06:53 AM #31
Panie Trenerze witamy wśród nas Big Grin
Edi
02-23-2008, 06:53 AM #31

Panie Trenerze witamy wśród nas Big Grin

Ola Wewiórska

Senior Member

301
02-24-2008, 04:34 PM #32
No proszę! Ni ebyło mnie 3 dni na forum ( zresztą w ogóle przy kompie), dziś zagladam a tu niespodzianka- Pan trener wrócił do domu...i do nas! Bardzo się ciesze! I mam nadzieje,ze teraz, po "przegladzie", gwarancja podbita na dłuuugi czas Smile
PS Gdy ostatni raz trafiłam do szpitala to "przegląd" robili miesiąc...a i tak niewiele ustalili i potem jeszcze na rożnorakie badania mnie ciągali - więc zdecydowanie jestem za tym żeby czas spedzać w domu i w miłej atmosferze a nie w szpitalu "dołując sie"
Ola Wewiórska
02-24-2008, 04:34 PM #32

No proszę! Ni ebyło mnie 3 dni na forum ( zresztą w ogóle przy kompie), dziś zagladam a tu niespodzianka- Pan trener wrócił do domu...i do nas! Bardzo się ciesze! I mam nadzieje,ze teraz, po "przegladzie", gwarancja podbita na dłuuugi czas Smile
PS Gdy ostatni raz trafiłam do szpitala to "przegląd" robili miesiąc...a i tak niewiele ustalili i potem jeszcze na rożnorakie badania mnie ciągali - więc zdecydowanie jestem za tym żeby czas spedzać w domu i w miłej atmosferze a nie w szpitalu "dołując sie"

Strony (3): Wstecz 1 2 3
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości