Hipologia Kategoria O Forum - porady, porządki, aktualności Nowy dział - o zdrowiu, hodowli, chowie

Nowy dział - o zdrowiu, hodowli, chowie

Nowy dział - o zdrowiu, hodowli, chowie

Klara Naszarkowska

Senior Member

686
01-27-2008, 08:49 PM #1
Ponieważ na forum toczy się dużo rozmów na wyżej wymienione tematy, będzie teraz na nie osobne podforum: Chów koni - i wszystko, co z nim związane

Spróbowałam już przenieść do niego odpowiednie wątki, ale czasem trudno jednoznacznie je zakwalifikować ;-) Więc w razie wątpliwości/sugestii, czekam na sygnały. Wszelkie uwagi mile widziane.

<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>
Klara Naszarkowska
01-27-2008, 08:49 PM #1

Ponieważ na forum toczy się dużo rozmów na wyżej wymienione tematy, będzie teraz na nie osobne podforum: Chów koni - i wszystko, co z nim związane

Spróbowałam już przenieść do niego odpowiednie wątki, ale czasem trudno jednoznacznie je zakwalifikować ;-) Więc w razie wątpliwości/sugestii, czekam na sygnały. Wszelkie uwagi mile widziane.


<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>

branka

Posting Freak

2,096
01-27-2008, 09:57 PM #2
Podział mi się podoba, ale dałabym jeszcze do chowu koni temat o padokowaniu :wink:
branka
01-27-2008, 09:57 PM #2

Podział mi się podoba, ale dałabym jeszcze do chowu koni temat o padokowaniu :wink:

Guli

Posting Freak

1,701
01-28-2008, 09:44 AM #3
A gdzie podział się wątek o koniach mniej znanych ras?

Był w pogwarkach , ale go nie widzę

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
01-28-2008, 09:44 AM #3

A gdzie podział się wątek o koniach mniej znanych ras?

Był w pogwarkach , ale go nie widzę


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

Trusia

Senior Member

324
01-28-2008, 09:46 AM #4
Mi tak trochę nie pasują do tego wątki zakupowe i sprzętowe. Może sprzęt i zakupy oddzielnie?

<t>Jeśli twój koń jest zbyt czysty, spędzasz z nim za mało czasu.</t>
Trusia
01-28-2008, 09:46 AM #4

Mi tak trochę nie pasują do tego wątki zakupowe i sprzętowe. Może sprzęt i zakupy oddzielnie?


<t>Jeśli twój koń jest zbyt czysty, spędzasz z nim za mało czasu.</t>

Guli

Posting Freak

1,701
01-28-2008, 10:50 AM #5
Nie wiem, czy jest sens oddzielnego podforum na sprzęt Smile

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
01-28-2008, 10:50 AM #5

Nie wiem, czy jest sens oddzielnego podforum na sprzęt Smile


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

Trusia

Senior Member

324
01-28-2008, 11:16 AM #6
Ja z kolei nie wiem, czemu by to miało przeszkadzać. Byt takich tematów w hodowli i zdrowiu nie jest przecież oczywisty - dla mnie wręcz zupełnie nie pasuje. Natomiast sam temat jest tak jednoznaczny, że nikogo w błąd nie wprowadzi i jeśli kogoś nie interesuje, po prostu tam nie wejdzie.

Guli, a dlaczego uważasz, że nie ma sensu?[/list]

<t>Jeśli twój koń jest zbyt czysty, spędzasz z nim za mało czasu.</t>
Trusia
01-28-2008, 11:16 AM #6

Ja z kolei nie wiem, czemu by to miało przeszkadzać. Byt takich tematów w hodowli i zdrowiu nie jest przecież oczywisty - dla mnie wręcz zupełnie nie pasuje. Natomiast sam temat jest tak jednoznaczny, że nikogo w błąd nie wprowadzi i jeśli kogoś nie interesuje, po prostu tam nie wejdzie.

Guli, a dlaczego uważasz, że nie ma sensu?[/list]


<t>Jeśli twój koń jest zbyt czysty, spędzasz z nim za mało czasu.</t>

Guli

Posting Freak

1,701
01-28-2008, 11:24 AM #7
Nie uważam, że przeszkadza.
Wydaje mi się, że nie będzie aż tyle wątków na oddzielne poforum.
Ale oczywiście nie muszę miec racji , bo przeciez forum jest młode Smile

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
01-28-2008, 11:24 AM #7

Nie uważam, że przeszkadza.
Wydaje mi się, że nie będzie aż tyle wątków na oddzielne poforum.
Ale oczywiście nie muszę miec racji , bo przeciez forum jest młode Smile


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

Klara Naszarkowska

Senior Member

686
01-28-2008, 11:41 AM #8
Wątek o nietypowych rasach przeniosłam do "chowu", bo uznałam, że bliżej mu jednak do rozmów około-hodowlanych, niż pogwarek przy kawie. Ale jak mówiłam - podział nie jest jednoznaczny i czasem dany wątek pasuje do kilku miejsc.

Przed zakładaniem kolejnego podforum dla rozmów okołosprzętowych bym się, przynajmniej na razie, wzbraniała. Sprzęty związane ze szkoleniem koni zostawiłam na forum "konie chcą nas zrozumieć", związane bardziej ze zdrowiem albo "codziennym życiem konia" przeniosłam do forum o chowie i okolicach.

Jeśli w nowym wątku zrobi się zbyt tłoczno, pomyślimy.

<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>
Klara Naszarkowska
01-28-2008, 11:41 AM #8

Wątek o nietypowych rasach przeniosłam do "chowu", bo uznałam, że bliżej mu jednak do rozmów około-hodowlanych, niż pogwarek przy kawie. Ale jak mówiłam - podział nie jest jednoznaczny i czasem dany wątek pasuje do kilku miejsc.

Przed zakładaniem kolejnego podforum dla rozmów okołosprzętowych bym się, przynajmniej na razie, wzbraniała. Sprzęty związane ze szkoleniem koni zostawiłam na forum "konie chcą nas zrozumieć", związane bardziej ze zdrowiem albo "codziennym życiem konia" przeniosłam do forum o chowie i okolicach.

Jeśli w nowym wątku zrobi się zbyt tłoczno, pomyślimy.


<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości