Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Toyota World Cup 2008

Toyota World Cup 2008

Toyota World Cup 2008

Trusia

Senior Member

324
01-26-2008, 10:19 PM #1
Wybiera się ktoś? Ceny bardzo w tym roku wywindowane. Myślałam, że taka impreza ma również służyć propagowaniu jeździectwa, ale widzę, że źle myślałam.

http://www.polishprestige.pl/modules.php...le&sid=141

<t>Jeśli twój koń jest zbyt czysty, spędzasz z nim za mało czasu.</t>
Trusia
01-26-2008, 10:19 PM #1

Wybiera się ktoś? Ceny bardzo w tym roku wywindowane. Myślałam, że taka impreza ma również służyć propagowaniu jeździectwa, ale widzę, że źle myślałam.

http://www.polishprestige.pl/modules.php...le&sid=141


<t>Jeśli twój koń jest zbyt czysty, spędzasz z nim za mało czasu.</t>

Cejloniara

Posting Freak

1,108
01-27-2008, 12:34 PM #2
Ja na bank nawet jeśli tylko na jden dzień. Zawsze staram się jeździć ;-)

<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>
Cejloniara
01-27-2008, 12:34 PM #2

Ja na bank nawet jeśli tylko na jden dzień. Zawsze staram się jeździć ;-)


<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>

SylwiaodMargot

Junior Member

47
01-27-2008, 05:45 PM #3
Ja będę pewnie tylko na ujeżdzeniu...poszłabym jeszcze na zaprzęgi ale nie będę płacić 50 zł za pół-godzinny konkurs...lipa jednym słowem :?

nie podoba mi się takie podejście organizatorów, program mało atrakcyjny a ceny z kosmosu...

<t>Respect - hard to get, easy to loose</t>
SylwiaodMargot
01-27-2008, 05:45 PM #3

Ja będę pewnie tylko na ujeżdzeniu...poszłabym jeszcze na zaprzęgi ale nie będę płacić 50 zł za pół-godzinny konkurs...lipa jednym słowem :?

nie podoba mi się takie podejście organizatorów, program mało atrakcyjny a ceny z kosmosu...


<t>Respect - hard to get, easy to loose</t>

Cejloniara

Posting Freak

1,108
01-27-2008, 07:29 PM #4
Ja chyba też wolę pingiwny :-)

<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>
Cejloniara
01-27-2008, 07:29 PM #4

Ja chyba też wolę pingiwny :-)


<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>

Trusia

Senior Member

324
02-08-2008, 12:54 PM #5
No i złamałam się ... Chociaż wciąż gotuje się we mnie, że dałam się złamać, bo program jest odwrotnie proporcjonalny do cen. Cała para idzie w kierunku windowania cen, a coraz mniej się oferuje widzom.

<t>Jeśli twój koń jest zbyt czysty, spędzasz z nim za mało czasu.</t>
Trusia
02-08-2008, 12:54 PM #5

No i złamałam się ... Chociaż wciąż gotuje się we mnie, że dałam się złamać, bo program jest odwrotnie proporcjonalny do cen. Cała para idzie w kierunku windowania cen, a coraz mniej się oferuje widzom.


<t>Jeśli twój koń jest zbyt czysty, spędzasz z nim za mało czasu.</t>

Klara Naszarkowska

Senior Member

686
02-08-2008, 01:49 PM #6
Lipa faktycznie... Zasady "zachodnie" (podział na sektory, ceny, pociachane dni), tylko zawartość chyba nie do końca... Dla mnie Torwar to było zawsze zdarzenie przede wszystkim towarzyskie, możliwość spotkania tłumu znajomych, których nie widuję na co dzień. Ale to się chyba teraz skończy, przy takiej polityce organizatorów.

<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>
Klara Naszarkowska
02-08-2008, 01:49 PM #6

Lipa faktycznie... Zasady "zachodnie" (podział na sektory, ceny, pociachane dni), tylko zawartość chyba nie do końca... Dla mnie Torwar to było zawsze zdarzenie przede wszystkim towarzyskie, możliwość spotkania tłumu znajomych, których nie widuję na co dzień. Ale to się chyba teraz skończy, przy takiej polityce organizatorów.


<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>

Cejloniara

Posting Freak

1,108
02-12-2008, 06:40 AM #7
Ale na ujeżdżenie w piątek przed południem jest wstęp wolny :-)

Ja planuję być w piątek i w sobote na pierwszej części. Może się jakoś umówimy gdzieś na spotkanie?? :-) Hej, kobietki, co Wy na to? :-)

<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>
Cejloniara
02-12-2008, 06:40 AM #7

Ale na ujeżdżenie w piątek przed południem jest wstęp wolny :-)

Ja planuję być w piątek i w sobote na pierwszej części. Może się jakoś umówimy gdzieś na spotkanie?? :-) Hej, kobietki, co Wy na to? :-)


<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>

Cejloniara

Posting Freak

1,108
03-12-2008, 06:43 AM #8
No to jak? Kto mnie zaprowadzi w piątek gdzieś na piwo w wawce, bo sama mogę nie trafić :-)

<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>
Cejloniara
03-12-2008, 06:43 AM #8

No to jak? Kto mnie zaprowadzi w piątek gdzieś na piwo w wawce, bo sama mogę nie trafić :-)


<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości