Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Akademickie mistrzostwa Polski; zawody

Akademickie mistrzostwa Polski; zawody

Akademickie mistrzostwa Polski; zawody

Strony (2): Wstecz 1 2
branka

Posting Freak

2,096
03-27-2008, 01:38 PM #16
Biedna. Ale wiesz w tamtym roku przepisy były chyba inne,więc on pewnie sugerował się nimi. Szkoda rzeczywiscie.
Kurcze dalej nie mam transportu do Warszawy, ludzie błagam popytajcie wśród znajomych czy ktoś z Dolnośląskiego nie jedzie na MPSZW!Bo ja jak mam sama zapłacić za transport jednego konia w 2 strony...tzn uczelnia pokrywa niby koszta, ale tez do pewnej granicy...

<t></t>
branka
03-27-2008, 01:38 PM #16

Biedna. Ale wiesz w tamtym roku przepisy były chyba inne,więc on pewnie sugerował się nimi. Szkoda rzeczywiscie.
Kurcze dalej nie mam transportu do Warszawy, ludzie błagam popytajcie wśród znajomych czy ktoś z Dolnośląskiego nie jedzie na MPSZW!Bo ja jak mam sama zapłacić za transport jednego konia w 2 strony...tzn uczelnia pokrywa niby koszta, ale tez do pewnej granicy...


<t></t>

03-27-2008, 09:39 PM #17
Może na Volcie popytaj? Tam jest dośc duże zainteresowanie.

My w sumie blisko mamy do Ciebie, ale jeśli się wogole wybierzemy, to pewnie we dwie. Chyba, że koleżanka by chciała jechać, a ja nie, to możemy Cię zabrać.

Ale pewnie będę wiedziała nie wcześniej, niż pod koniec kwietnia...

<t>..:: Ariana ::..</t>
Magdalena Roik
03-27-2008, 09:39 PM #17

Może na Volcie popytaj? Tam jest dośc duże zainteresowanie.

My w sumie blisko mamy do Ciebie, ale jeśli się wogole wybierzemy, to pewnie we dwie. Chyba, że koleżanka by chciała jechać, a ja nie, to możemy Cię zabrać.

Ale pewnie będę wiedziała nie wcześniej, niż pod koniec kwietnia...


<t>..:: Ariana ::..</t>

branka

Posting Freak

2,096
03-27-2008, 10:02 PM #18
Niestety ni ema konta na Volcie - jest niezaktualizowane, próbowałam kontaktowac się z administratorem ale wciąż nie mogę sie tam logować, rejestrować już też nia i kichaSad

<t></t>
branka
03-27-2008, 10:02 PM #18

Niestety ni ema konta na Volcie - jest niezaktualizowane, próbowałam kontaktowac się z administratorem ale wciąż nie mogę sie tam logować, rejestrować już też nia i kichaSad


<t></t>

03-28-2008, 06:37 AM #19
ech ta administracja...

Popytam i dam znac.

<t>..:: Ariana ::..</t>
Magdalena Roik
03-28-2008, 06:37 AM #19

ech ta administracja...

Popytam i dam znac.


<t>..:: Ariana ::..</t>

branka

Posting Freak

2,096
03-31-2008, 05:47 PM #20
Skotaktowalam się wreszcie z administratorem i będe mieć konto na volcieSmile będę więc tam wszystkich molestować, żeby chcieli ze mną i Branką pojechać :twisted:

<t></t>
branka
03-31-2008, 05:47 PM #20

Skotaktowalam się wreszcie z administratorem i będe mieć konto na volcieSmile będę więc tam wszystkich molestować, żeby chcieli ze mną i Branką pojechać :twisted:


<t></t>

03-31-2008, 06:34 PM #21
ja spytałam, ale odzewu nie ma. Myślę, że bliżej zawodów ktoś się odezwie.
Powodzenia Smile

<t>..:: Ariana ::..</t>
Magdalena Roik
03-31-2008, 06:34 PM #21

ja spytałam, ale odzewu nie ma. Myślę, że bliżej zawodów ktoś się odezwie.
Powodzenia Smile


<t>..:: Ariana ::..</t>

Strony (2): Wstecz 1 2
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości