Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Konie..nasze konie :)

Konie..nasze konie :)

Konie..nasze konie :)

Strony (72): 1 2 3 4 5 72 Dalej  
Guli

Posting Freak

1,701
01-16-2008, 12:44 PM #1
Na każdym przyzwoitym końskim forum zdjęcia ulubienców musza być Big Grin

Poza tym, nie będę zadręczac wszystkich w powaznych tematach Tongue

Zaczynam

To ,co konie lubią najbardziej Big Grin

[Obrazek: wekstrawauh0_87ca6.jpg]

[Obrazek: busz1tn6_fa277.jpg]

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
01-16-2008, 12:44 PM #1

Na każdym przyzwoitym końskim forum zdjęcia ulubienców musza być Big Grin

Poza tym, nie będę zadręczac wszystkich w powaznych tematach Tongue

Zaczynam

To ,co konie lubią najbardziej Big Grin

[Obrazek: wekstrawauh0_87ca6.jpg]

[Obrazek: busz1tn6_fa277.jpg]


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

Wojciech Mickunas

Posting Freak

1,126
01-16-2008, 01:01 PM #2
Nasze forum jak do tej pory jest bardzo przyzwoite ( i tak będzie zawsze!) więc nasze konie muszą być. Smile
Wojciech Mickunas
01-16-2008, 01:01 PM #2

Nasze forum jak do tej pory jest bardzo przyzwoite ( i tak będzie zawsze!) więc nasze konie muszą być. Smile

Lutejaxx

Administrator

2,782
01-16-2008, 01:03 PM #3
ok, naumiałam się już wstawiania obrazków, ale....wstawiają mi się malutkie. Może ktoś by mi wyjaśnił w jaki sposób można wstawiać większe trochę zdjęcia?
Lutejaxx
01-16-2008, 01:03 PM #3

ok, naumiałam się już wstawiania obrazków, ale....wstawiają mi się malutkie. Może ktoś by mi wyjaśnił w jaki sposób można wstawiać większe trochę zdjęcia?

branka

Posting Freak

2,096
01-16-2008, 01:41 PM #4
Ja tez wstawiam malutkie, powiekszycie je sobie.
Ja niestety nie mam na tym komputerze zdjec mojego konia samego(musze przegrac z drugiego komputera, ale on ma wirusa i ciezko to zrobic).
Tak więc pokaże zdjecia mojego konia z zawodów - przy okazji z moim karygonym dosiadem z przeszłości(spokojnie, juz tak strasznie nie jeżdżę! - ale to przykład, że można jechac P klase na czysto nie mając równowagi i skacząć w dziwaczny sposób :lol: nie wiem jak mi można było dac licencję!! - jeździłam z nogami strasznie do przodu i robiłam takiego śmiesznego nurka na skoku - choć przynajmniej nie ciągnełam za pysk nigdy(piewsze zdjecie może mylic, ale ogólnie daje koniowi dużo swobody w skoku) - jedyny plus :wink: z drugiej strony na kamerze to zawsze wyglądało dobrze na mniejszych przeszkodach, ale na wyzszych widac lepiej, moja dziwaną sylwetkęBig Grin - co ciekawe na innych koniach zawsze skakałam poprawniej)
[Obrazek: 15978tu4.th.jpg]

a tu jeszcze gorszy dosiad! choc przynajmniej jeszcze z czasów gdy nie mialam licencji(ale ładny koń, dlatego sie upokorze i to wkleje, bo w koncu chodzi o konia!)
[Obrazek: 1078hn4.th.jpg]

jejku jaka ona jest ślicznaaaa. Jak ja kocham jej głowkę Big Grin

<t></t>
branka
01-16-2008, 01:41 PM #4

Ja tez wstawiam malutkie, powiekszycie je sobie.
Ja niestety nie mam na tym komputerze zdjec mojego konia samego(musze przegrac z drugiego komputera, ale on ma wirusa i ciezko to zrobic).
Tak więc pokaże zdjecia mojego konia z zawodów - przy okazji z moim karygonym dosiadem z przeszłości(spokojnie, juz tak strasznie nie jeżdżę! - ale to przykład, że można jechac P klase na czysto nie mając równowagi i skacząć w dziwaczny sposób :lol: nie wiem jak mi można było dac licencję!! - jeździłam z nogami strasznie do przodu i robiłam takiego śmiesznego nurka na skoku - choć przynajmniej nie ciągnełam za pysk nigdy(piewsze zdjecie może mylic, ale ogólnie daje koniowi dużo swobody w skoku) - jedyny plus :wink: z drugiej strony na kamerze to zawsze wyglądało dobrze na mniejszych przeszkodach, ale na wyzszych widac lepiej, moja dziwaną sylwetkęBig Grin - co ciekawe na innych koniach zawsze skakałam poprawniej)
[Obrazek: 15978tu4.th.jpg]

a tu jeszcze gorszy dosiad! choc przynajmniej jeszcze z czasów gdy nie mialam licencji(ale ładny koń, dlatego sie upokorze i to wkleje, bo w koncu chodzi o konia!)
[Obrazek: 1078hn4.th.jpg]

jejku jaka ona jest ślicznaaaa. Jak ja kocham jej głowkę Big Grin


<t></t>

Trusia

Senior Member

324
01-16-2008, 02:15 PM #5
Wojciech Mickunas Nasze forum jak do tej pory jest bardzo przyzwoite (i tak będzie zawsze!) więc nasze konie muszą być. Smile
Tylko żeby nie były w nieprzyzwoitych pozach! :lol:

<t>Jeśli twój koń jest zbyt czysty, spędzasz z nim za mało czasu.</t>
Trusia
01-16-2008, 02:15 PM #5

Wojciech Mickunas Nasze forum jak do tej pory jest bardzo przyzwoite (i tak będzie zawsze!) więc nasze konie muszą być. Smile
Tylko żeby nie były w nieprzyzwoitych pozach! :lol:


<t>Jeśli twój koń jest zbyt czysty, spędzasz z nim za mało czasu.</t>

branka

Posting Freak

2,096
01-16-2008, 02:33 PM #6
Guli skąd ty masz w ogóle taka trawę Confusedhock: U nas jest chba 5 pastwisk ale trawa jest krótka(choc gęsta).Ja też chce taka piekną łąke!!ach ach!

<t></t>
branka
01-16-2008, 02:33 PM #6

Guli skąd ty masz w ogóle taka trawę Confusedhock: U nas jest chba 5 pastwisk ale trawa jest krótka(choc gęsta).Ja też chce taka piekną łąke!!ach ach!


<t></t>

Trusia

Senior Member

324
01-16-2008, 02:39 PM #7
Branka, nie załamuj się! Przecież to sztuczna :lol:

<t>Jeśli twój koń jest zbyt czysty, spędzasz z nim za mało czasu.</t>
Trusia
01-16-2008, 02:39 PM #7

Branka, nie załamuj się! Przecież to sztuczna :lol:


<t>Jeśli twój koń jest zbyt czysty, spędzasz z nim za mało czasu.</t>

branka

Posting Freak

2,096
01-16-2008, 02:49 PM #8
:lol: :lol: :lol:

<t></t>
branka
01-16-2008, 02:49 PM #8

:lol: :lol: :lol:


<t></t>

Anna Skalik

Member

211
01-16-2008, 06:17 PM #9
To moje wałkonie .. 8)
Krówek-Silver
[Obrazek: 39f78e941e7b4a22.jpg]
I hucyk Kuba ( Pers)
[Obrazek: 8f75611532b0946d.jpg]
Anna Skalik
01-16-2008, 06:17 PM #9

To moje wałkonie .. 8)
Krówek-Silver
[Obrazek: 39f78e941e7b4a22.jpg]
I hucyk Kuba ( Pers)
[Obrazek: 8f75611532b0946d.jpg]

Guli

Posting Freak

1,701
01-16-2008, 08:39 PM #10
branka Guli skąd ty masz w ogóle taka trawę Confusedhock:Ja też chce taka piekną łąke!!ach ach!

Taką łakę żaden problem wyhodować - nie należy nic robić Big Grin

No i masz zupełnie odmienny gust od moich koni :lol:
Im nie spodobała się, ani nie posmakowała :twisted:

Ze mnie rolnik jak z koziej d.. trąba :oops:

Postanowiłam na części wybiegu- łąki zlikwidować jaskry.
Popryskałam, odgrodziłam, po 3 tygodniach ( karencja) wpuściłam konie.
Jaskry oczywiście przeżyły w większości , konie trochę popasły się i najchętniej przebywały na udeptanej części wybiegu, z krótką , wyjedzoną trawą , albo w ogrodzie
I zrozum te gady
:roll:

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
01-16-2008, 08:39 PM #10

branka Guli skąd ty masz w ogóle taka trawę Confusedhock:Ja też chce taka piekną łąke!!ach ach!

Taką łakę żaden problem wyhodować - nie należy nic robić Big Grin

No i masz zupełnie odmienny gust od moich koni :lol:
Im nie spodobała się, ani nie posmakowała :twisted:

Ze mnie rolnik jak z koziej d.. trąba :oops:

Postanowiłam na części wybiegu- łąki zlikwidować jaskry.
Popryskałam, odgrodziłam, po 3 tygodniach ( karencja) wpuściłam konie.
Jaskry oczywiście przeżyły w większości , konie trochę popasły się i najchętniej przebywały na udeptanej części wybiegu, z krótką , wyjedzoną trawą , albo w ogrodzie
I zrozum te gady
:roll:


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

branka

Posting Freak

2,096
01-16-2008, 09:46 PM #11
Ja pamiętam, że w jak byłam w Irlandii konie chodziły luzem nocą, nie było grodzonych wybiegów, w tym miejscu gdzie byłam konie żyją na "pół wolnosci" - no i wyobaźcie sobie, że tam było trochę bogatych na oko traw, takich zielonych i pieknych, a one wcinały jakies chwasty i taką grubą twardą dziwną trawę - i w ogóle wyjadały jakies 'dziwactwa'. A grube były jak beczki od tego zielska Confusedhock: i jeszcze wędrowały daleko od stajni w poszukiwaniu chwastów!Nieraz je trzeba było szukać przez godzinę rano i znajdywałam je w miejscach gdzie trawa była brzydka. Także jak też końskich gustów nie rozumiem, ale zauwazyłam że mój koń najbardziej lubi siano takie z badylami. Nie to super pachnące i piękniutkie, tylko jakies takie zwijącymi sie zielskami i 'patyczkami' i w ogóle takie, co ja uważam ze jest brzydkie. A mój koń takie chętniej wcina Confusedhock:

<t></t>
branka
01-16-2008, 09:46 PM #11

Ja pamiętam, że w jak byłam w Irlandii konie chodziły luzem nocą, nie było grodzonych wybiegów, w tym miejscu gdzie byłam konie żyją na "pół wolnosci" - no i wyobaźcie sobie, że tam było trochę bogatych na oko traw, takich zielonych i pieknych, a one wcinały jakies chwasty i taką grubą twardą dziwną trawę - i w ogóle wyjadały jakies 'dziwactwa'. A grube były jak beczki od tego zielska Confusedhock: i jeszcze wędrowały daleko od stajni w poszukiwaniu chwastów!Nieraz je trzeba było szukać przez godzinę rano i znajdywałam je w miejscach gdzie trawa była brzydka. Także jak też końskich gustów nie rozumiem, ale zauwazyłam że mój koń najbardziej lubi siano takie z badylami. Nie to super pachnące i piękniutkie, tylko jakies takie zwijącymi sie zielskami i 'patyczkami' i w ogóle takie, co ja uważam ze jest brzydkie. A mój koń takie chętniej wcina Confusedhock:


<t></t>

Klara Naszarkowska

Senior Member

686
01-17-2008, 12:12 AM #12
branka, zazdroszczę Ci irlandzkiej przygody z końmi pół-wolnymi. Jakoś moje wyobrażenia o Irlandii mówią, że to musiało być *coś*!

Ja ostatnio często Teo widywałam tak:

[Obrazek: Teo003.jpg]

Nocność. Albo chociaż pozmroczność.

<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>
Klara Naszarkowska
01-17-2008, 12:12 AM #12

branka, zazdroszczę Ci irlandzkiej przygody z końmi pół-wolnymi. Jakoś moje wyobrażenia o Irlandii mówią, że to musiało być *coś*!

Ja ostatnio często Teo widywałam tak:

[Obrazek: Teo003.jpg]

Nocność. Albo chociaż pozmroczność.


<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>

Gaga

Posting Freak

1,127
01-17-2008, 06:38 AM #13
Moje pastowane szczęścia (lub nie ;-))
[Obrazek: rozgrzewka.jpg]
[Obrazek: pozujemy.jpg]

i hotelowy na pierwszy raz w życiu rozprężany przed startem (a tu tyle nowości wokół - i jak się skoncentrować ;-)):

[Obrazek: bohun2.jpg]

i "najciekawszy" czworobok jaki w życiu jechałam - patrzcie na podłoze i... "szranki" a siwy nie lubił kałuż - widać naczytał się pytań na brązową odznakę ;-) (tak tak Panie Wojtku - znów mam przekrzywiony kask :oops: )
[Obrazek: ukon2.jpg]
[Obrazek: siwy2.jpg]

i na koniec zwierzak , którego już nie ma Cry
[Obrazek: Mvc-855f.jpg]

<t>Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał</t>
Gaga
01-17-2008, 06:38 AM #13

Moje pastowane szczęścia (lub nie ;-))
[Obrazek: rozgrzewka.jpg]
[Obrazek: pozujemy.jpg]

i hotelowy na pierwszy raz w życiu rozprężany przed startem (a tu tyle nowości wokół - i jak się skoncentrować ;-)):

[Obrazek: bohun2.jpg]

i "najciekawszy" czworobok jaki w życiu jechałam - patrzcie na podłoze i... "szranki" a siwy nie lubił kałuż - widać naczytał się pytań na brązową odznakę ;-) (tak tak Panie Wojtku - znów mam przekrzywiony kask :oops: )
[Obrazek: ukon2.jpg]
[Obrazek: siwy2.jpg]

i na koniec zwierzak , którego już nie ma Cry
[Obrazek: Mvc-855f.jpg]


<t>Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał</t>

sznurka

Senior Member

269
01-17-2008, 07:04 AM #14
I my się zatem "pokażemy"
w różnych odsłonach i różnych "twarzach"
Holda
[Obrazek: c9wsghf018uuylaf.jpg]
[Obrazek: rpwul71lxa2n39a2.jpg]
[Obrazek: 402c6f9b797835f8.jpg]
[Obrazek: e5c298f7219be106.jpg]
Czapla
[Obrazek: 82c3e18df10ee852.jpg]
[Obrazek: d7954ac6bf907b27.jpg]

<r>ruda z rudymi na sznurkach <br/>
<URL url="http://www.konisiefajowe.blog.pl"><s>http://</s>http://www.konisiefajowe.blog.pl<e></e></URL></r>
sznurka
01-17-2008, 07:04 AM #14

I my się zatem "pokażemy"
w różnych odsłonach i różnych "twarzach"
Holda
[Obrazek: c9wsghf018uuylaf.jpg]
[Obrazek: rpwul71lxa2n39a2.jpg]
[Obrazek: 402c6f9b797835f8.jpg]
[Obrazek: e5c298f7219be106.jpg]
Czapla
[Obrazek: 82c3e18df10ee852.jpg]
[Obrazek: d7954ac6bf907b27.jpg]


<r>ruda z rudymi na sznurkach <br/>
<URL url="http://www.konisiefajowe.blog.pl"><s>http://</s>http://www.konisiefajowe.blog.pl<e></e></URL></r>

Gaga

Posting Freak

1,127
01-17-2008, 07:13 AM #15
posłużę się kolokwialnym językiem:"ło matko, ale pakuje!!" (a propos skoku)
zdjecie na śniegu (w wersji bałwana) - boskie Big Grin

<t>Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał</t>
Gaga
01-17-2008, 07:13 AM #15

posłużę się kolokwialnym językiem:"ło matko, ale pakuje!!" (a propos skoku)
zdjecie na śniegu (w wersji bałwana) - boskie Big Grin


<t>Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał</t>

Strony (72): 1 2 3 4 5 72 Dalej  
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 3 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 3 gości