Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Konie..nasze konie :)

Konie..nasze konie :)

Konie..nasze konie :)

Strony (72): Wstecz 1 57 58 59 60 61 72 Dalej  
Roxy

Member

177
06-20-2011, 08:10 AM #871
A co tam.. też się pochwalę jak mi konisko rośnie :roll:

[Obrazek: 95277326.jpg]

tap madl
[Obrazek: 96406669.jpg]

z cyklu: podrap mnie Tongue
[Obrazek: 94861259.jpg]

<r><COLOR color="#0080FF"><s></s><I><s></s><B><s></s>Konie mówią... po prostu słuchaj..<e></e></B><e></e></I><e></e></COLOR><br/>
<SIZE size="85"><s></s><URL url="http://photoblog.pl/krreska"><s></s>krreska.photoblog.pl <E>Wink</E><e></e></URL><e></e></SIZE></r>
Roxy
06-20-2011, 08:10 AM #871

A co tam.. też się pochwalę jak mi konisko rośnie :roll:

[Obrazek: 95277326.jpg]

tap madl
[Obrazek: 96406669.jpg]

z cyklu: podrap mnie Tongue
[Obrazek: 94861259.jpg]


<r><COLOR color="#0080FF"><s></s><I><s></s><B><s></s>Konie mówią... po prostu słuchaj..<e></e></B><e></e></I><e></e></COLOR><br/>
<SIZE size="85"><s></s><URL url="http://photoblog.pl/krreska"><s></s>krreska.photoblog.pl <E>Wink</E><e></e></URL><e></e></SIZE></r>

maku

Senior Member

262
06-20-2011, 08:19 AM #872
Piękny.

<t></t>
maku
06-20-2011, 08:19 AM #872

Piękny.


<t></t>

Ailusia

Posting Freak

809
06-20-2011, 08:34 AM #873
To nie "nasze" konie, ale ogólnofotograficznego wątku nie znalazłam (chociaż jestem prawie pewna, że gdzieś tu był...).
Chciałam sprawdzić nowy obiektyw, który pożyczył mi znajomy i pomyślałam że dawno nie fotografowałam końskiej imprezy sportowej (ten czas liczy się chyba w latach Wink ).
Więc oto 8 dzień wyścigowy na Partynicach:

Gonitwa 2
Gonitwa 3 - kłusaki
Gonitwa 4
Gonitwa 5 - araby
Gonitwa 6

A tu parę moich ulubionych:
Jedna z najładniejszych sp - kasztanka Linaria (trener Jan Pochwatka). Przy okazji brawa dla pana w koszuli w kratę za niezwykłe podejście do koni. Miał dużo savvy, jak mawiają naturalsi 8)
[Obrazek: 5849174817_dfce46e346.jpg]

Najładniejszy wg mnie arabek, siwa Dżakarta (ten sam trener), po wyścigu (i po raz drugi brawa dla...):
[Obrazek: 5849681335_5b8568c2ac.jpg]

Niestety... kasztanka Eumara (trener Tadeusz Dębowski).
[Obrazek: 5850391882_ea8b191d7a.jpg]

P.S. Roxy, chyba pisałyśmy jednocześnie Big Grin piękne to Twoje zwierzę!

<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>
Ailusia
06-20-2011, 08:34 AM #873

To nie "nasze" konie, ale ogólnofotograficznego wątku nie znalazłam (chociaż jestem prawie pewna, że gdzieś tu był...).
Chciałam sprawdzić nowy obiektyw, który pożyczył mi znajomy i pomyślałam że dawno nie fotografowałam końskiej imprezy sportowej (ten czas liczy się chyba w latach Wink ).
Więc oto 8 dzień wyścigowy na Partynicach:

Gonitwa 2
Gonitwa 3 - kłusaki
Gonitwa 4
Gonitwa 5 - araby
Gonitwa 6

A tu parę moich ulubionych:
Jedna z najładniejszych sp - kasztanka Linaria (trener Jan Pochwatka). Przy okazji brawa dla pana w koszuli w kratę za niezwykłe podejście do koni. Miał dużo savvy, jak mawiają naturalsi 8)
[Obrazek: 5849174817_dfce46e346.jpg]

Najładniejszy wg mnie arabek, siwa Dżakarta (ten sam trener), po wyścigu (i po raz drugi brawa dla...):
[Obrazek: 5849681335_5b8568c2ac.jpg]

Niestety... kasztanka Eumara (trener Tadeusz Dębowski).
[Obrazek: 5850391882_ea8b191d7a.jpg]

P.S. Roxy, chyba pisałyśmy jednocześnie Big Grin piękne to Twoje zwierzę!


<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>

Ola Wewiórska

Senior Member

301
06-20-2011, 01:52 PM #874
Roxy ta siła i dynamika na pierwszym zdjęciu jest niesamowita! No ale i tak "tap madl" wymiata!!! ta nóżka i cała poza- cos pięknego! Smile

<t></t>
Ola Wewiórska
06-20-2011, 01:52 PM #874

Roxy ta siła i dynamika na pierwszym zdjęciu jest niesamowita! No ale i tak "tap madl" wymiata!!! ta nóżka i cała poza- cos pięknego! Smile


<t></t>

Paweł Opole

Junior Member

17
06-22-2011, 09:01 PM #875
Marku i tak się gniewam! :twisted: trening to za dużo powiedziane, chwilę porozmawialiśmy z Twoim marchewkojadem. Co do kazać - hmm nigdy tego nie robię staram się żeby konie zrozumiały o co je proszę. Myślę, że mogę zacytować mojego, mam nadzieję przyjaciela, kowala Wacka Gilarskiego - "gdyby one były świadome swojej siły" (mam nadzieję, że nie przekłamałem). Olu pozdrawiam Cię serdecznie! Wskazówki były jak najbardziej przydatne bo wcześniej, pod wpływem presji społecznej trochę za mało wymagałem.
PS. Taki jeden łysy łobuz zmusił mnie do tego żeby napisać pierwszy post na forum. :!:
Załączone pliki
.jpg
IMG_5159a.jpg
Rozmiar: 221.75 KB / Pobrań: 4,407

<t></t>
Paweł Opole
06-22-2011, 09:01 PM #875

Marku i tak się gniewam! :twisted: trening to za dużo powiedziane, chwilę porozmawialiśmy z Twoim marchewkojadem. Co do kazać - hmm nigdy tego nie robię staram się żeby konie zrozumiały o co je proszę. Myślę, że mogę zacytować mojego, mam nadzieję przyjaciela, kowala Wacka Gilarskiego - "gdyby one były świadome swojej siły" (mam nadzieję, że nie przekłamałem). Olu pozdrawiam Cię serdecznie! Wskazówki były jak najbardziej przydatne bo wcześniej, pod wpływem presji społecznej trochę za mało wymagałem.
PS. Taki jeden łysy łobuz zmusił mnie do tego żeby napisać pierwszy post na forum. :!:

Załączone pliki
.jpg
IMG_5159a.jpg
Rozmiar: 221.75 KB / Pobrań: 4,407

<t></t>

Ola Wewiórska

Senior Member

301
06-22-2011, 09:20 PM #876
Witajcie Panie Pawle na naszym forum! Smile
Ten łysy łobuz miał rację i dobrze zrobił namawiając Cię do ujawnienia się
Cytat:Wskazówki były jak najbardziej przydatne bo wcześniej, pod wpływem presji społecznej trochę za mało wymagałem.
- wiesz, tak samo pomyślałam jakis czas temu o sobie. Pracując z ziemi, zwłaszcza z młodym koniem lub "nieprzystosowanym do życia z ludźmi", bałam się, że jeśli nawet postawię "sprawę" jasno i będę oczekiwac natychmiastowej reakcji to będę chciała zbyt dużo..... pracowałam nad pewnymi rzeczami i zachowaniami dużo wolniej, mniejszymi krokami " by nie wywierać zbyt dużej presji". Dotarło do mnie, że prośba np o natychmiastowe przestawienie zadu nie jest zbyt dużym wymaganiem pod warunkiem, że potrafię jasno wskazać koniowi o co mi chodzi i odpuścić natychmiast gdy to zrobi. Parę róznych szczegółów możnaby przytaczać ale to nie temat na to.
A co do pracy z Szeliksem- jak wspominałam Markowi - widac na zdjęciach efekty w zachowaniu siwusa więc i pracującemu człowiekowi należy sie pochwała Smile

<t></t>
Ola Wewiórska
06-22-2011, 09:20 PM #876

Witajcie Panie Pawle na naszym forum! Smile
Ten łysy łobuz miał rację i dobrze zrobił namawiając Cię do ujawnienia się

Cytat:Wskazówki były jak najbardziej przydatne bo wcześniej, pod wpływem presji społecznej trochę za mało wymagałem.
- wiesz, tak samo pomyślałam jakis czas temu o sobie. Pracując z ziemi, zwłaszcza z młodym koniem lub "nieprzystosowanym do życia z ludźmi", bałam się, że jeśli nawet postawię "sprawę" jasno i będę oczekiwac natychmiastowej reakcji to będę chciała zbyt dużo..... pracowałam nad pewnymi rzeczami i zachowaniami dużo wolniej, mniejszymi krokami " by nie wywierać zbyt dużej presji". Dotarło do mnie, że prośba np o natychmiastowe przestawienie zadu nie jest zbyt dużym wymaganiem pod warunkiem, że potrafię jasno wskazać koniowi o co mi chodzi i odpuścić natychmiast gdy to zrobi. Parę róznych szczegółów możnaby przytaczać ale to nie temat na to.
A co do pracy z Szeliksem- jak wspominałam Markowi - widac na zdjęciach efekty w zachowaniu siwusa więc i pracującemu człowiekowi należy sie pochwała Smile


<t></t>

Marek Wiśniewski

Senior Member

253
06-22-2011, 09:37 PM #877
Paweł Opole Marku i tak się gniewam! (...)

To tak dla rozładowania napięcia kawał mi się przypomniał jak bacowa mówi do bacy:
"Baco...gniewomsie!"
-"A bez cóz Ty sie na mnie gniewos?"
-"Nie jo sie gniewom ino wom sie gnie!"

Niewtajemniczonym muszę powiedzieć, że Paweł jest stanowczo zbyt skromny. Ten człowiek bardzo mnie kiedyś zdenerwował robiąc z Szelką w 20 minut więcej niż ja przez poprzednie pół roku...
A jak się będzie stawiał- to opublikuję resztę zdjęć- tak, żeby było widać jak przebiegała sesja od momentu "Te! we w tej czapce!- odczep sie!" do "Jestem cała Twoja- a czapka jest po prostu cudna..."
Zresztą o magicznej czapce Pawła krążą już legendy a po naszej dolnośląskiej ziemi chodzi przynajmniej jeden przykład na magię w niej zaklętą :wink:

Ola! Widziałaś całą sesję- RATUJ!!!

EDIT: Byłaś szybsza- ale ratuj dalej Big Grin
No i widzę, że Masti się nawet załapał- brawo Paweł- się rozkręcasz...

<t></t>
Marek Wiśniewski
06-22-2011, 09:37 PM #877

Paweł Opole Marku i tak się gniewam! (...)

To tak dla rozładowania napięcia kawał mi się przypomniał jak bacowa mówi do bacy:
"Baco...gniewomsie!"
-"A bez cóz Ty sie na mnie gniewos?"
-"Nie jo sie gniewom ino wom sie gnie!"

Niewtajemniczonym muszę powiedzieć, że Paweł jest stanowczo zbyt skromny. Ten człowiek bardzo mnie kiedyś zdenerwował robiąc z Szelką w 20 minut więcej niż ja przez poprzednie pół roku...
A jak się będzie stawiał- to opublikuję resztę zdjęć- tak, żeby było widać jak przebiegała sesja od momentu "Te! we w tej czapce!- odczep sie!" do "Jestem cała Twoja- a czapka jest po prostu cudna..."
Zresztą o magicznej czapce Pawła krążą już legendy a po naszej dolnośląskiej ziemi chodzi przynajmniej jeden przykład na magię w niej zaklętą :wink:

Ola! Widziałaś całą sesję- RATUJ!!!

EDIT: Byłaś szybsza- ale ratuj dalej Big Grin
No i widzę, że Masti się nawet załapał- brawo Paweł- się rozkręcasz...


<t></t>

06-22-2011, 11:49 PM #878
Eee tam łysy...ja tam lubię Marka "fryz"...WinkWinkWink

Witaj na forumSmile...szkoda, że nie widziałam pozostałych zdjęćSmile

<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>
Dorota Hałaburda
06-22-2011, 11:49 PM #878

Eee tam łysy...ja tam lubię Marka "fryz"...WinkWinkWink

Witaj na forumSmile...szkoda, że nie widziałam pozostałych zdjęćSmile


<t>Nie jestem Idealna, ale idealnie sobie z Tym radzęSmile</t>

Paweł Opole

Junior Member

17
06-23-2011, 12:09 PM #879
Olu, Marku koniec tego chwalenia bo mi głupio. Największą pochwałę dostałem od konika - ze zwierzaka którego interesowało wszystko poza ogrodzeniem, tylko nie ja, na koniec dostałem prezent w postaci skupionego, grzecznego, rozluźnionego i spokojnego konia, który był ze mną. Poza tym pochwały należą się siwej, inteligentny - bardzo elektryczny konik, trzeba się pilnować żeby z podstawówki nie wysłać jej na studia. Z perspektywy czasu cieszę się, że nie miałem kasku Smile . Chciałbym żeby nasz koń w taki sposób reagował a tu skubaniec ani prośbą ani groźbą, doskonale wie co ma zrobić ale z wykonaniem bywa różnie. Żeby nie używać inwektyw ostatnio wymyśliłem, że jest asertywny. Co tam wrzucam dwa Markowe zdjęcia, które najbardziej mi się podobają.
Pozdrowienia
Załączone pliki
.jpg
stajnia 11.06.2011 091.jpga.jpg
Rozmiar: 177.52 KB / Pobrań: 4,413
.jpg
stajnia 11.06.2011 088.jpga.jpg
Rozmiar: 203.4 KB / Pobrań: 4,409

<t></t>
Paweł Opole
06-23-2011, 12:09 PM #879

Olu, Marku koniec tego chwalenia bo mi głupio. Największą pochwałę dostałem od konika - ze zwierzaka którego interesowało wszystko poza ogrodzeniem, tylko nie ja, na koniec dostałem prezent w postaci skupionego, grzecznego, rozluźnionego i spokojnego konia, który był ze mną. Poza tym pochwały należą się siwej, inteligentny - bardzo elektryczny konik, trzeba się pilnować żeby z podstawówki nie wysłać jej na studia. Z perspektywy czasu cieszę się, że nie miałem kasku Smile . Chciałbym żeby nasz koń w taki sposób reagował a tu skubaniec ani prośbą ani groźbą, doskonale wie co ma zrobić ale z wykonaniem bywa różnie. Żeby nie używać inwektyw ostatnio wymyśliłem, że jest asertywny. Co tam wrzucam dwa Markowe zdjęcia, które najbardziej mi się podobają.
Pozdrowienia

Załączone pliki
.jpg
stajnia 11.06.2011 091.jpga.jpg
Rozmiar: 177.52 KB / Pobrań: 4,413
.jpg
stajnia 11.06.2011 088.jpga.jpg
Rozmiar: 203.4 KB / Pobrań: 4,409

<t></t>

Paweł Opole

Junior Member

17
06-23-2011, 12:10 PM #880
Dorota - dzięki za powitanie, łysy musi być łysy :lol:

<t></t>
Paweł Opole
06-23-2011, 12:10 PM #880

Dorota - dzięki za powitanie, łysy musi być łysy :lol:


<t></t>

Marek Wiśniewski

Senior Member

253
06-23-2011, 01:17 PM #881
Dorota Hałaburda (..) ...szkoda, że nie widziałam pozostałych zdjęćSmile

Powiedz tylko słowo... :wink:

Paweł- Twój awatar mnie rozłożył :lol:

<t></t>
Marek Wiśniewski
06-23-2011, 01:17 PM #881

Dorota Hałaburda (..) ...szkoda, że nie widziałam pozostałych zdjęćSmile

Powiedz tylko słowo... :wink:

Paweł- Twój awatar mnie rozłożył :lol:


<t></t>

Paweł Opole

Junior Member

17
06-23-2011, 01:23 PM #882
Marku sam mi podpowiedziałeś :lol:

<t></t>
Paweł Opole
06-23-2011, 01:23 PM #882

Marku sam mi podpowiedziałeś :lol:


<t></t>

Roxy

Member

177
07-27-2011, 12:10 PM #883
[Obrazek: 99521583.jpg] :mrgreen:

<r><COLOR color="#0080FF"><s></s><I><s></s><B><s></s>Konie mówią... po prostu słuchaj..<e></e></B><e></e></I><e></e></COLOR><br/>
<SIZE size="85"><s></s><URL url="http://photoblog.pl/krreska"><s></s>krreska.photoblog.pl <E>Wink</E><e></e></URL><e></e></SIZE></r>
Roxy
07-27-2011, 12:10 PM #883

[Obrazek: 99521583.jpg] :mrgreen:


<r><COLOR color="#0080FF"><s></s><I><s></s><B><s></s>Konie mówią... po prostu słuchaj..<e></e></B><e></e></I><e></e></COLOR><br/>
<SIZE size="85"><s></s><URL url="http://photoblog.pl/krreska"><s></s>krreska.photoblog.pl <E>Wink</E><e></e></URL><e></e></SIZE></r>

Ola Wewiórska

Senior Member

301
07-27-2011, 08:53 PM #884
konik polny Wink

<t></t>
Ola Wewiórska
07-27-2011, 08:53 PM #884

konik polny Wink


<t></t>

Eska

Member

84
07-29-2011, 04:34 PM #885
Ale superancki wątek Smile piękne te wasze konie Smile


[Obrazek: majaf.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

A to moje dziecko

<t></t>
Eska
07-29-2011, 04:34 PM #885

Ale superancki wątek Smile piękne te wasze konie Smile


[Obrazek: majaf.jpg]

Uploaded with ImageShack.us

A to moje dziecko


<t></t>

Strony (72): Wstecz 1 57 58 59 60 61 72 Dalej  
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 4 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 4 gości