Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Konie..nasze konie :)

Konie..nasze konie :)

Konie..nasze konie :)

Strony (72): Wstecz 1 53 54 55 56 57 72 Dalej  
Magda Pawlowicz

Posting Freak

913
07-31-2010, 08:09 PM #811
http://www.youtube.com/watch?feature=pla...8AhHbkjXxA#!


chwalę się Fryzami Big Grin Co prawda nie nasze ale stoją już dość długo i nasze juniory na nich są Big Grin

<r><URL url="http://www.wwr.com.pl/spoleczenosc-jezdziecka-wwr/blogi-jezdzieckie-wwr/122-magda-pawlowicz/trening-koni"><LINK_TEXT text="http://www.wwr.com.pl/spoleczenosc-jezd ... ening-koni">http://www.wwr.com.pl/spoleczenosc-jezdziecka-wwr/blogi-jezdzieckie-wwr/122-magda-pawlowicz/trening-koni</LINK_TEXT></URL><br/>
<URL url="http://www.whitemare.nets.pl">http://www.whitemare.nets.pl</URL></r>
Magda Pawlowicz
07-31-2010, 08:09 PM #811

http://www.youtube.com/watch?feature=pla...8AhHbkjXxA#!


chwalę się Fryzami Big Grin Co prawda nie nasze ale stoją już dość długo i nasze juniory na nich są Big Grin


<r><URL url="http://www.wwr.com.pl/spoleczenosc-jezdziecka-wwr/blogi-jezdzieckie-wwr/122-magda-pawlowicz/trening-koni"><LINK_TEXT text="http://www.wwr.com.pl/spoleczenosc-jezd ... ening-koni">http://www.wwr.com.pl/spoleczenosc-jezdziecka-wwr/blogi-jezdzieckie-wwr/122-magda-pawlowicz/trening-koni</LINK_TEXT></URL><br/>
<URL url="http://www.whitemare.nets.pl">http://www.whitemare.nets.pl</URL></r>

08-01-2010, 12:35 PM #812
to ja tez bede chwalipieta
na pierwszym planie moje rude szczescie
13 letni walach rasy hanowerskiej
[Obrazek: 1b.jpg]

[Obrazek: 1c.jpg]

tutaj zostalismy zaproszeni do sesji zdjeciowej katalogu kapeluszy :-)
[Obrazek: 3-2.jpg]

i moja najwieksza milosc Mademoiselle ze swym zrebakiem MyMiracle ( daze ja ogromnym sentymentem,chyba dlatego,ze byla moim pierwszym koniem ,spelnieniem moich najskrytszych marzen )
[Obrazek: 1a.jpg]

<t>..Od przyjaciół Boże strzeż,z wrogami sobie poradzę..</t>
Magdalena Slusarczyk
08-01-2010, 12:35 PM #812

to ja tez bede chwalipieta
na pierwszym planie moje rude szczescie
13 letni walach rasy hanowerskiej
[Obrazek: 1b.jpg]

[Obrazek: 1c.jpg]

tutaj zostalismy zaproszeni do sesji zdjeciowej katalogu kapeluszy :-)
[Obrazek: 3-2.jpg]

i moja najwieksza milosc Mademoiselle ze swym zrebakiem MyMiracle ( daze ja ogromnym sentymentem,chyba dlatego,ze byla moim pierwszym koniem ,spelnieniem moich najskrytszych marzen )
[Obrazek: 1a.jpg]


<t>..Od przyjaciół Boże strzeż,z wrogami sobie poradzę..</t>

Lutejaxx

Administrator

2,782
08-02-2010, 05:04 PM #813
jakoś ostatnio nie chce mi się pisać o koniach, więc...zamieszczam kilka zdjęć, z moimi....

[Obrazek: cbef0869211ea774med.jpg]

tak koni oczywiście nie lonżuję....ale coś mi nie chciała dac się wypryskać preparatem od much...
[Obrazek: aff27494529ff788med.jpg]

wsiadłam, to niestety po paru miesiącach przerwy...pozowanka.
[Obrazek: 8d8bc6570f7414a3med.jpg]

znowu z Nahajką;
[Obrazek: 872c74a8d4f52291med.jpg]

[Obrazek: 92df2ad8d9e28a61med.jpg]

<t></t>
Lutejaxx
08-02-2010, 05:04 PM #813

jakoś ostatnio nie chce mi się pisać o koniach, więc...zamieszczam kilka zdjęć, z moimi....

[Obrazek: cbef0869211ea774med.jpg]

tak koni oczywiście nie lonżuję....ale coś mi nie chciała dac się wypryskać preparatem od much...
[Obrazek: aff27494529ff788med.jpg]

wsiadłam, to niestety po paru miesiącach przerwy...pozowanka.
[Obrazek: 8d8bc6570f7414a3med.jpg]

znowu z Nahajką;
[Obrazek: 872c74a8d4f52291med.jpg]

[Obrazek: 92df2ad8d9e28a61med.jpg]


<t></t>

Ola Wewiórska

Senior Member

301
08-05-2010, 02:50 PM #814
Magda przepiękne kasztanicho!!!! O ile nie jestem wielką ich miłośniczką ( chyba lekki uraz z dzieciństwa, bo kasztanem był pierwszy koń, który mnie tak na prawdę "ściorał") ale TAKIE kasztany uwielbiam. Superowe odmiany Smile
Duchowa, najbardziej podoba mi się Nahajka wchodząca na schody Smile I tu mam pytanie- do domu tez próbuje wejść? ;p


A jak juz o kasztanach o ciekawym umaszczeniu- w naszej stajni na poczatku czerwca urodził sie taki źrebol :
Załączone pliki
Miniatury
   

<t></t>
Ola Wewiórska
08-05-2010, 02:50 PM #814

Magda przepiękne kasztanicho!!!! O ile nie jestem wielką ich miłośniczką ( chyba lekki uraz z dzieciństwa, bo kasztanem był pierwszy koń, który mnie tak na prawdę "ściorał") ale TAKIE kasztany uwielbiam. Superowe odmiany Smile
Duchowa, najbardziej podoba mi się Nahajka wchodząca na schody Smile I tu mam pytanie- do domu tez próbuje wejść? ;p


A jak juz o kasztanach o ciekawym umaszczeniu- w naszej stajni na poczatku czerwca urodził sie taki źrebol :

Załączone pliki
Miniatury
   

<t></t>

08-05-2010, 04:55 PM #815
Olu przyznam bez bicia,ze kasztany nigdy nie nalezaly do moich ulubionych masci.
Mimo iz mowi sie,ze dobry kon nigdy nie jest zlej masci to kasztany zawsze jakos tak byly na samym koncu w rankingu "najfajniejsza masc"
ALe kiedy po raz pierwszy usiadlam na Shirazie nie wazne dla mnie bylo jakiej jest masci,moglby nawet byc rozowy w zielone pistolety a i tak bym go kupila Big Grin
Nigdy tak naprawde nie zastanawaialm sie nad tym,ze ma ladne odmiany (ale ze mnie skromniak Smile ) dopoki ludzie /inni koniarze nie zaczeli zwracac na to uwagi Big Grin
zrebak z twojej fotki ladnie umaszczony,ladna odmiana na glowie
No i szkoda,ze tylko 3 skarpety ,ale latka na nadgarstku tez oryginalna

<t>..Od przyjaciół Boże strzeż,z wrogami sobie poradzę..</t>
Magdalena Slusarczyk
08-05-2010, 04:55 PM #815

Olu przyznam bez bicia,ze kasztany nigdy nie nalezaly do moich ulubionych masci.
Mimo iz mowi sie,ze dobry kon nigdy nie jest zlej masci to kasztany zawsze jakos tak byly na samym koncu w rankingu "najfajniejsza masc"
ALe kiedy po raz pierwszy usiadlam na Shirazie nie wazne dla mnie bylo jakiej jest masci,moglby nawet byc rozowy w zielone pistolety a i tak bym go kupila Big Grin
Nigdy tak naprawde nie zastanawaialm sie nad tym,ze ma ladne odmiany (ale ze mnie skromniak Smile ) dopoki ludzie /inni koniarze nie zaczeli zwracac na to uwagi Big Grin
zrebak z twojej fotki ladnie umaszczony,ladna odmiana na glowie
No i szkoda,ze tylko 3 skarpety ,ale latka na nadgarstku tez oryginalna


<t>..Od przyjaciół Boże strzeż,z wrogami sobie poradzę..</t>

08-16-2010, 10:54 PM #816
ehhhh nie mogę się napatrzyć Wink
Ale piękne są te nasze szczęścia


Czy one pięknieją od naszej miłości ? czy kiedy się kogoś kocha to on w naszych oczach staje się najpiękniejszy na świecie ?

<r>do niedawna : pasor <E>Wink</E><br/>
<br/>
Bez zwierząt dusza ludzka umarłaby z samotności - przysłowie Indian</r>
Paulina Derezińska
08-16-2010, 10:54 PM #816

ehhhh nie mogę się napatrzyć Wink
Ale piękne są te nasze szczęścia


Czy one pięknieją od naszej miłości ? czy kiedy się kogoś kocha to on w naszych oczach staje się najpiękniejszy na świecie ?


<r>do niedawna : pasor <E>Wink</E><br/>
<br/>
Bez zwierząt dusza ludzka umarłaby z samotności - przysłowie Indian</r>

AnnaRadomańczykMoroz

Senior Member

299
08-23-2010, 12:05 PM #817
Dwa w jednym Smile od zeszłego poniedziałku już w naszej własnej, osobistej stajni! tadam SmileSmileSmile
Załączone pliki
Miniatury
   

<r>niegdyś <COLOR color="#4000BF"><s></s>Pokusa27<e></e></COLOR> <E>Smile</E></r>
AnnaRadomańczykMoroz
08-23-2010, 12:05 PM #817

Dwa w jednym Smile od zeszłego poniedziałku już w naszej własnej, osobistej stajni! tadam SmileSmileSmile

Załączone pliki
Miniatury
   

<r>niegdyś <COLOR color="#4000BF"><s></s>Pokusa27<e></e></COLOR> <E>Smile</E></r>

donka

Junior Member

10
08-31-2010, 12:59 PM #818
I moje kasztany zaprezentuje Big Grin
wakacje 2008
[Obrazek: 8.jpeg]
pastwisko 2008
[Obrazek: 4.jpeg]
Pozdrawiam

<t></t>
donka
08-31-2010, 12:59 PM #818

I moje kasztany zaprezentuje Big Grin
wakacje 2008
[Obrazek: 8.jpeg]
pastwisko 2008
[Obrazek: 4.jpeg]
Pozdrawiam


<t></t>

Katoda

Member

170
09-21-2010, 07:07 PM #819
Słuchajcie a jak jesteście dopasowani wzrostem do swojego konia ? Smile
Tzn ile wy macie wzrostu a ile koń ma w kłębie ?

<t></t>
Katoda
09-21-2010, 07:07 PM #819

Słuchajcie a jak jesteście dopasowani wzrostem do swojego konia ? Smile
Tzn ile wy macie wzrostu a ile koń ma w kłębie ?


<t></t>

09-21-2010, 08:25 PM #820
164 x 164 Big Grin

<t>..Od przyjaciół Boże strzeż,z wrogami sobie poradzę..</t>
Magdalena Slusarczyk
09-21-2010, 08:25 PM #820

164 x 164 Big Grin


<t>..Od przyjaciół Boże strzeż,z wrogami sobie poradzę..</t>

Lutejaxx

Administrator

2,782
09-24-2010, 03:09 PM #821
hucuł, mój wciąż jeszcze nowy konik, z którym w zasadzie nie pracowałam ani z ziemi, ani z siodła. Jeździłam tylko grzeczne tereny w siodle, i z wędzidłem...czasami warto :wink:

dziś postanowiłam sprawdzić na ile będzie grzeczny w terenie, na samej lince. Obyło się bez niemiłych niespodzianek, mieliśmy tylko problem ze skręcaniem, bo owszem skręcał, ale robił zbyt duuże łuki, i czasami fajnie było znaleźć się wśród kolorowych liści. Budziłam zainteresowanie rowerzystów, grzybiarzy i innych bo u nas nikt tak terenów nie jeździ. Sądzę, że jutro będę mogła już i galopować w stronę "stajni", bo dziś jak widać był tylko spokojny stępik...

[Obrazek: a4bd3105244931c2med.jpg]

[Obrazek: aa2168c97c7a3605med.jpg]
tu chciałam zupełnie zdjąć linkę,..ale jednak zrezygnowałam....za wcześnie.

[Obrazek: 5442da3c68a7eeabmed.jpg]

[Obrazek: cf26c42b0e30a0f9med.jpg]

[Obrazek: 23335cd643fb6f6amed.jpg]

<t></t>
Lutejaxx
09-24-2010, 03:09 PM #821

hucuł, mój wciąż jeszcze nowy konik, z którym w zasadzie nie pracowałam ani z ziemi, ani z siodła. Jeździłam tylko grzeczne tereny w siodle, i z wędzidłem...czasami warto :wink:

dziś postanowiłam sprawdzić na ile będzie grzeczny w terenie, na samej lince. Obyło się bez niemiłych niespodzianek, mieliśmy tylko problem ze skręcaniem, bo owszem skręcał, ale robił zbyt duuże łuki, i czasami fajnie było znaleźć się wśród kolorowych liści. Budziłam zainteresowanie rowerzystów, grzybiarzy i innych bo u nas nikt tak terenów nie jeździ. Sądzę, że jutro będę mogła już i galopować w stronę "stajni", bo dziś jak widać był tylko spokojny stępik...

[Obrazek: a4bd3105244931c2med.jpg]

[Obrazek: aa2168c97c7a3605med.jpg]
tu chciałam zupełnie zdjąć linkę,..ale jednak zrezygnowałam....za wcześnie.

[Obrazek: 5442da3c68a7eeabmed.jpg]

[Obrazek: cf26c42b0e30a0f9med.jpg]

[Obrazek: 23335cd643fb6f6amed.jpg]


<t></t>

Lutejaxx

Administrator

2,782
09-24-2010, 03:13 PM #822
jakoś zdjęc nie najlepsza, sorki...ale i tak muszę podziękować mojej 12-letniej miłej sąsiadce /1,5mili ode mnie Big Grin / , ze się chciało jej przez chwilkę mi potowarzyszyć...

<t></t>
Lutejaxx
09-24-2010, 03:13 PM #822

jakoś zdjęc nie najlepsza, sorki...ale i tak muszę podziękować mojej 12-letniej miłej sąsiadce /1,5mili ode mnie Big Grin / , ze się chciało jej przez chwilkę mi potowarzyszyć...


<t></t>

09-24-2010, 08:30 PM #823
duchowa przygodo przepiekne tereny
szczegolnie te ostatni zdjecie na sciezce takie magiczne Smile

<t>..Od przyjaciół Boże strzeż,z wrogami sobie poradzę..</t>
Magdalena Slusarczyk
09-24-2010, 08:30 PM #823

duchowa przygodo przepiekne tereny
szczegolnie te ostatni zdjecie na sciezce takie magiczne Smile


<t>..Od przyjaciół Boże strzeż,z wrogami sobie poradzę..</t>

Lutejaxx

Administrator

2,782
09-25-2010, 05:09 AM #824
u mnie wszystko magiczne /z nielicznymi wyjątkami :wink: / popatrz nic z końmi nie pracuję, a one sa takie kochane, i w zasadzie dają mi zawsze więcej dobrego niż ja chcę.

oj do Oli nie odpisałam... Kochana, swoje kopyciaki traktuję po partnersku.... więc jeśli ja wchodzę do ich szop, to i one jak maja ochotę wchodzą do mojej.... Big Grin Luna tylko nie, bo za gruba i w drzwiach się nie mieści, ona mnie odwiedza przez...okno.

podziwiam Wasze zdjęcia i koniki, i Was, i cieszę się, że mamy taką pasję. Konie są cudowne, bo można i na poważnie, a można i sobie gdzieś....."ODJECHAĆ!" ....no u mnie w puszczy to właśnie w magię i baśnie odjeżdża się najczęściej.

<t></t>
Lutejaxx
09-25-2010, 05:09 AM #824

u mnie wszystko magiczne /z nielicznymi wyjątkami :wink: / popatrz nic z końmi nie pracuję, a one sa takie kochane, i w zasadzie dają mi zawsze więcej dobrego niż ja chcę.

oj do Oli nie odpisałam... Kochana, swoje kopyciaki traktuję po partnersku.... więc jeśli ja wchodzę do ich szop, to i one jak maja ochotę wchodzą do mojej.... Big Grin Luna tylko nie, bo za gruba i w drzwiach się nie mieści, ona mnie odwiedza przez...okno.

podziwiam Wasze zdjęcia i koniki, i Was, i cieszę się, że mamy taką pasję. Konie są cudowne, bo można i na poważnie, a można i sobie gdzieś....."ODJECHAĆ!" ....no u mnie w puszczy to właśnie w magię i baśnie odjeżdża się najczęściej.


<t></t>

Wojciech Mickunas

Posting Freak

1,126
09-25-2010, 06:02 AM #825
Duchowa napisała
Cytat:nic z końmi nie pracuje , a one są takie kochane
Są kochane bo Ty z nimi jesteś , a nie " masz" je Smile Im więcej się z końmi pracuje , a mniej się z nimi jest , (pracując nad sobą ) , tym więcej pojawia się barier , które nas od koni oddzielają i utrudniają porozumienie i harmonię.

<t>Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!</t>
Wojciech Mickunas
09-25-2010, 06:02 AM #825

Duchowa napisała

Cytat:nic z końmi nie pracuje , a one są takie kochane
Są kochane bo Ty z nimi jesteś , a nie " masz" je Smile Im więcej się z końmi pracuje , a mniej się z nimi jest , (pracując nad sobą ) , tym więcej pojawia się barier , które nas od koni oddzielają i utrudniają porozumienie i harmonię.


<t>Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!</t>

Strony (72): Wstecz 1 53 54 55 56 57 72 Dalej  
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 4 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 4 gości