Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Konie..nasze konie :)

Konie..nasze konie :)

Konie..nasze konie :)

Strony (72): Wstecz 1 22 23 24 25 26 72 Dalej  
Dagmara Matuszak

Senior Member

719
01-16-2009, 03:03 PM #346
Zabójcza para :mrgreen:

<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#808080"><s></s>They're dangerous at both ends and crafty in the middle.<br/>
<e>
</e></COLOR><e>
</e></I><e>
</e></SIZE></r>
Dagmara Matuszak
01-16-2009, 03:03 PM #346

Zabójcza para :mrgreen:


<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#808080"><s></s>They're dangerous at both ends and crafty in the middle.<br/>
<e>
</e></COLOR><e>
</e></I><e>
</e></SIZE></r>

Anna Skalik

Member

211
01-16-2009, 04:43 PM #347
Świetna parka. Big Grin
Kucolek wygląda jak przykryty eko-derką. Tongue

<r><COLOR color="#408040"><s></s>Dioda do usług <e></e></COLOR></r>
Anna Skalik
01-16-2009, 04:43 PM #347

Świetna parka. Big Grin
Kucolek wygląda jak przykryty eko-derką. Tongue


<r><COLOR color="#408040"><s></s>Dioda do usług <e></e></COLOR></r>

Julia z Orla

Posting Freak

1,409
01-16-2009, 04:50 PM #348
Jakie cudaki! Smile Boskie! I jak ze sobą ładnie kontrastują (wzdłuż i wszerz)

<r><SIZE size="85"><s></s><URL url="http://stajniaequila.blogspot.com/"><s></s><COLOR color="#80BF00"><s></s>★Stajnia Equila<e></e></COLOR><e></e></URL><br/>
<URL url="http://equimechana.blogspot.com/"><s></s>EQUIMECHANA - o biomechanice ruchu konia<e></e></URL><br/>
<I><s></s>"The horse already understands the human better than the human will ever understand the horse."<e></e></I> D.Bennet<e>
</e></SIZE></r>
Julia z Orla
01-16-2009, 04:50 PM #348

Jakie cudaki! Smile Boskie! I jak ze sobą ładnie kontrastują (wzdłuż i wszerz)


<r><SIZE size="85"><s></s><URL url="http://stajniaequila.blogspot.com/"><s></s><COLOR color="#80BF00"><s></s>★Stajnia Equila<e></e></COLOR><e></e></URL><br/>
<URL url="http://equimechana.blogspot.com/"><s></s>EQUIMECHANA - o biomechanice ruchu konia<e></e></URL><br/>
<I><s></s>"The horse already understands the human better than the human will ever understand the horse."<e></e></I> D.Bennet<e>
</e></SIZE></r>

KaJaa

Junior Member

42
01-16-2009, 08:26 PM #349
Przekażę im te komplementy Big Grin
Kucyk nazywa się Kropek, ale jakoś przyjęło się "Duduś", nie wiem dlaczego. Obecnie jest już trochę większy i muszę przyznać, że jest najsprytniejszym stworzeniem na stajni ^^. Leci sobie ze wszystkimi "w kulki" i robi co chce. Wykorzystuje swój mały wzrost do wychodzenia z padoku i zawsze jakoś przeciśnie się na stajnię, maszerując po wszystkich boksach i zjadając co się da (do żłobów na szczęście nie dosięga Smile) Pełni rolę pluszowego misia, raczej niczego się od niego konkretnego nie wymaga. Jest stworzony do swojej pracy, bo jak przychodzi czas na pieszczoty to stoi jakby był z kamienia i rozkoszuje się tym, że jest w centrum uwagi.

<t></t>
KaJaa
01-16-2009, 08:26 PM #349

Przekażę im te komplementy Big Grin
Kucyk nazywa się Kropek, ale jakoś przyjęło się "Duduś", nie wiem dlaczego. Obecnie jest już trochę większy i muszę przyznać, że jest najsprytniejszym stworzeniem na stajni ^^. Leci sobie ze wszystkimi "w kulki" i robi co chce. Wykorzystuje swój mały wzrost do wychodzenia z padoku i zawsze jakoś przeciśnie się na stajnię, maszerując po wszystkich boksach i zjadając co się da (do żłobów na szczęście nie dosięga Smile) Pełni rolę pluszowego misia, raczej niczego się od niego konkretnego nie wymaga. Jest stworzony do swojej pracy, bo jak przychodzi czas na pieszczoty to stoi jakby był z kamienia i rozkoszuje się tym, że jest w centrum uwagi.


<t></t>

branka

Posting Freak

2,096
01-16-2009, 09:22 PM #350
Ile on ma w kłębie? Kucyk?

Ponieważ offtopuje wszędzie, to zaofftopuje tu. Do mojej stajni musiała dojść wieść, ze szukam boksu i od 3 dni koń ma dużo słomyTongue Jak byłam, to był na dworze normalnie. I mówią, że oszczędzali i mają pieniądze i chcą odnawiać stajnię i budować wybiegi. Hmm, teraz ciekawe czy to na uspokojenie penjonariuszy jest czy rzeczywiście mieliśmy kryzys, który może nie zakończy sie tak źle.
Kurcze ja lubię swoją stajnię. Ale lubie też konia na dworze cały dzień. Zastanawiam się czy nie zaproponować, że będe przychodzić 3 razy na rano je puszczać i w weekendy w oba dni po południu(bo rano są właściciele) za jakąś obniżke pensonatu. Bo plan mi na to pozwala. A jak już jestem i coś z Branką robię, to mogę na 2-3h puścić resztę zwierzów.
Bo wolnych miejsc nigdzie ani widu ani słuchu w tańszych stajniach i takich co konie naprawdę chodzą na dwór na długo.

<t></t>
branka
01-16-2009, 09:22 PM #350

Ile on ma w kłębie? Kucyk?

Ponieważ offtopuje wszędzie, to zaofftopuje tu. Do mojej stajni musiała dojść wieść, ze szukam boksu i od 3 dni koń ma dużo słomyTongue Jak byłam, to był na dworze normalnie. I mówią, że oszczędzali i mają pieniądze i chcą odnawiać stajnię i budować wybiegi. Hmm, teraz ciekawe czy to na uspokojenie penjonariuszy jest czy rzeczywiście mieliśmy kryzys, który może nie zakończy sie tak źle.
Kurcze ja lubię swoją stajnię. Ale lubie też konia na dworze cały dzień. Zastanawiam się czy nie zaproponować, że będe przychodzić 3 razy na rano je puszczać i w weekendy w oba dni po południu(bo rano są właściciele) za jakąś obniżke pensonatu. Bo plan mi na to pozwala. A jak już jestem i coś z Branką robię, to mogę na 2-3h puścić resztę zwierzów.
Bo wolnych miejsc nigdzie ani widu ani słuchu w tańszych stajniach i takich co konie naprawdę chodzą na dwór na długo.


<t></t>

KaJaa

Junior Member

42
01-17-2009, 03:51 PM #351
Szczerze mówiąc dokładnie Ci nie powiem, ale teraz ma gdzieś koło 80 cm. Zdjęcia, które zamieściłam były robione przed rokiem. Z ciekawości zmierzę go i podam dokładniejszy wzrost Smile

<t></t>
KaJaa
01-17-2009, 03:51 PM #351

Szczerze mówiąc dokładnie Ci nie powiem, ale teraz ma gdzieś koło 80 cm. Zdjęcia, które zamieściłam były robione przed rokiem. Z ciekawości zmierzę go i podam dokładniejszy wzrost Smile


<t></t>

Lutejaxx

Administrator

2,782
01-17-2009, 04:00 PM #352
Cytat:Mazazel , a skąd Ty wzięłaś takie krajobrazy....

Ikea sie buduje mi pod nosemSad były piękne łąki, zagajniki, zarośla a teraz...tyle co sobie te fotki na pamiątkę porobiłam, ech. Niedługo w tamtym miejscu już sie konno nie pojeździ, najwyżej wózkiem sklepowym...

Kuc fajny, mały spryciarzSmile
A na siwiutkiej wygląda że świetnie by sie siedziało na oklep, taka jest puchata...rzeczywiście jak biały miśWink

<t></t>
Lutejaxx
01-17-2009, 04:00 PM #352

Cytat:Mazazel , a skąd Ty wzięłaś takie krajobrazy....

Ikea sie buduje mi pod nosemSad były piękne łąki, zagajniki, zarośla a teraz...tyle co sobie te fotki na pamiątkę porobiłam, ech. Niedługo w tamtym miejscu już sie konno nie pojeździ, najwyżej wózkiem sklepowym...

Kuc fajny, mały spryciarzSmile
A na siwiutkiej wygląda że świetnie by sie siedziało na oklep, taka jest puchata...rzeczywiście jak biały miśWink


<t></t>

el_djazairek

Junior Member

34
01-19-2009, 09:15 PM #353
w związku z tym, że nie wiedziałam gdzie wstawić to daję tutaj Big Grin
otóż w dniu wczorajszym odważyłam się, po raz pierwszy wsiąść na zbuntowanego araba na sznurek(a właściwie to uwiąz Tongue).
była to moja najlepsza jazda odkąd zaczęłam jeździć konno.
to uczucie jest nie do opisania i po prostu cudowne!
wszystkie przejścia i chody wychodziły pięknie Smile
Eluś jaki rozluźniony, normalnie aach Smile
dodaję zdjęcia Smile
[Obrazek: konie014la8.jpg]
początkowy stęp
[Obrazek: konie022kk2.jpg]
taa.. moja mina mówiąca "ojej! podoba mi sięBig Grin"
[Obrazek: konie023jr9.jpg]
i galopek Smile

<t>Kasia Wichrowska<br/>
<br/>
popatrzcie w oczy konia,jest w nich tyle łagodnej mądrości,a także niepokój, od nas zależy, czy będzie w nich także zaufanie... - W.Müseler</t>
el_djazairek
01-19-2009, 09:15 PM #353

w związku z tym, że nie wiedziałam gdzie wstawić to daję tutaj Big Grin
otóż w dniu wczorajszym odważyłam się, po raz pierwszy wsiąść na zbuntowanego araba na sznurek(a właściwie to uwiąz Tongue).
była to moja najlepsza jazda odkąd zaczęłam jeździć konno.
to uczucie jest nie do opisania i po prostu cudowne!
wszystkie przejścia i chody wychodziły pięknie Smile
Eluś jaki rozluźniony, normalnie aach Smile
dodaję zdjęcia Smile
[Obrazek: konie014la8.jpg]
początkowy stęp
[Obrazek: konie022kk2.jpg]
taa.. moja mina mówiąca "ojej! podoba mi sięBig Grin"
[Obrazek: konie023jr9.jpg]
i galopek Smile


<t>Kasia Wichrowska<br/>
<br/>
popatrzcie w oczy konia,jest w nich tyle łagodnej mądrości,a także niepokój, od nas zależy, czy będzie w nich także zaufanie... - W.Müseler</t>

el_djazairek

Junior Member

34
01-19-2009, 09:23 PM #354
przy okazji wstawię moją nową miłość Smile)
Jaworek-5letni, wałaszek małopolski Smile
[Obrazek: konie072sg4.jpg]

<t>Kasia Wichrowska<br/>
<br/>
popatrzcie w oczy konia,jest w nich tyle łagodnej mądrości,a także niepokój, od nas zależy, czy będzie w nich także zaufanie... - W.Müseler</t>
el_djazairek
01-19-2009, 09:23 PM #354

przy okazji wstawię moją nową miłość Smile)
Jaworek-5letni, wałaszek małopolski Smile
[Obrazek: konie072sg4.jpg]


<t>Kasia Wichrowska<br/>
<br/>
popatrzcie w oczy konia,jest w nich tyle łagodnej mądrości,a także niepokój, od nas zależy, czy będzie w nich także zaufanie... - W.Müseler</t>

Emila

Member

135
01-20-2009, 07:26 AM #355
Jaki malusi ten arabek, hi hi i taki delikatny, kruchy

<t>Koń jest zwierzęciem przestrzeni, jego piękno, to czysty symbol wolności</t>
Emila
01-20-2009, 07:26 AM #355

Jaki malusi ten arabek, hi hi i taki delikatny, kruchy


<t>Koń jest zwierzęciem przestrzeni, jego piękno, to czysty symbol wolności</t>

Ela Rapta

Member

171
01-20-2009, 12:47 PM #356
Kasia, a gdzie Ty jeździsz bo miejsce znajome a nie chcę się pomylić. Jowor jest cudowny Smile ehh mojej znajomej by się podobał bo ona kocha siwe konie. Czy Jawor jest juz Twój czy to tylko plany?

ma to coś w sobie Smile jest piękny Smile

<t>Roksa</t>
Ela Rapta
01-20-2009, 12:47 PM #356

Kasia, a gdzie Ty jeździsz bo miejsce znajome a nie chcę się pomylić. Jowor jest cudowny Smile ehh mojej znajomej by się podobał bo ona kocha siwe konie. Czy Jawor jest juz Twój czy to tylko plany?

ma to coś w sobie Smile jest piękny Smile


<t>Roksa</t>

AnnaRadomańczykMoroz

Senior Member

299
01-20-2009, 02:15 PM #357
dorzucam kilka fotek z rodzinnego albumu Wink
Załączone pliki
.jpg
5O1Y4528.JPG
Rozmiar: 171.49 KB / Pobrań: 4,099
Miniatury
   

<r>niegdyś <COLOR color="#4000BF"><s></s>Pokusa27<e></e></COLOR> <E>Smile</E></r>
AnnaRadomańczykMoroz
01-20-2009, 02:15 PM #357

dorzucam kilka fotek z rodzinnego albumu Wink

Załączone pliki
.jpg
5O1Y4528.JPG
Rozmiar: 171.49 KB / Pobrań: 4,099
Miniatury
   

<r>niegdyś <COLOR color="#4000BF"><s></s>Pokusa27<e></e></COLOR> <E>Smile</E></r>

el_djazairek

Junior Member

34
01-20-2009, 06:29 PM #358
Emila Jaki malusi ten arabek, hi hi i taki delikatny, kruchy
wypraszam sobie!! Smile
malutki jest i delikatny też, ale kruchy to w żadnym wypadku Big Grin
skacze, jest dzielnym WKKWistą i nie jest kruchy Smile

Ela Rapta Kasia, a gdzie Ty jeździsz bo miejsce znajome a nie chcę się pomylić. Jowor jest cudowny Smile ehh mojej znajomej by się podobał bo ona kocha siwe konie. Czy Jawor jest juz Twój czy to tylko plany?
ma to coś w sobie Smile jest piękny Smile
KJ Szarża Bolęcin Smile
Nie jest mój, a mojego Trenera Smile
ale trenuję na Nim tylko ja Smile
jest śliczniutki jest, tylko jaśnieje Sad wolałabym, żeby został ciemny Tongue

<t>Kasia Wichrowska<br/>
<br/>
popatrzcie w oczy konia,jest w nich tyle łagodnej mądrości,a także niepokój, od nas zależy, czy będzie w nich także zaufanie... - W.Müseler</t>
el_djazairek
01-20-2009, 06:29 PM #358

Emila Jaki malusi ten arabek, hi hi i taki delikatny, kruchy
wypraszam sobie!! Smile
malutki jest i delikatny też, ale kruchy to w żadnym wypadku Big Grin
skacze, jest dzielnym WKKWistą i nie jest kruchy Smile

Ela Rapta Kasia, a gdzie Ty jeździsz bo miejsce znajome a nie chcę się pomylić. Jowor jest cudowny Smile ehh mojej znajomej by się podobał bo ona kocha siwe konie. Czy Jawor jest juz Twój czy to tylko plany?
ma to coś w sobie Smile jest piękny Smile
KJ Szarża Bolęcin Smile
Nie jest mój, a mojego Trenera Smile
ale trenuję na Nim tylko ja Smile
jest śliczniutki jest, tylko jaśnieje Sad wolałabym, żeby został ciemny Tongue


<t>Kasia Wichrowska<br/>
<br/>
popatrzcie w oczy konia,jest w nich tyle łagodnej mądrości,a także niepokój, od nas zależy, czy będzie w nich także zaufanie... - W.Müseler</t>

branka

Posting Freak

2,096
01-20-2009, 07:39 PM #359
ach pokusa jak ja wam zawsze zazdroszcze morza jak patrze na zdjęciaSmile Konia jeszcze tak aładnie umaszczona jak lubię Smile
Dlatego w tym roku jade znowu do Irlandii pracować nad morzem Smile Kocham jeździć po plaży. A w tym roku będe managerem stajni i będe pracowac tylko 5 dni w tyg a nie 6 więc będe mogła też więcej leniuchować na plazy Smile I we wrześniu jak będzie mało klientów będe mogła do woli brac młode konie na plaże, żeby się uczyły wchodzić do wody itp Smile Lubiłam tam wtedy takie wieczorne konne spacery po plazy - cisza, zero ludzi, tylko woda, piasek i zachodzące słońce. I parskający konik oczywiscie.

<t></t>
branka
01-20-2009, 07:39 PM #359

ach pokusa jak ja wam zawsze zazdroszcze morza jak patrze na zdjęciaSmile Konia jeszcze tak aładnie umaszczona jak lubię Smile
Dlatego w tym roku jade znowu do Irlandii pracować nad morzem Smile Kocham jeździć po plaży. A w tym roku będe managerem stajni i będe pracowac tylko 5 dni w tyg a nie 6 więc będe mogła też więcej leniuchować na plazy Smile I we wrześniu jak będzie mało klientów będe mogła do woli brac młode konie na plaże, żeby się uczyły wchodzić do wody itp Smile Lubiłam tam wtedy takie wieczorne konne spacery po plazy - cisza, zero ludzi, tylko woda, piasek i zachodzące słońce. I parskający konik oczywiscie.


<t></t>

KaJaa

Junior Member

42
01-20-2009, 08:59 PM #360
A ja mieszkam nad morzem i nigdy nie byłam konno na plaży, chociaż strasznie mi się to marzy. Tylko teraz za bardzo nie mam końskiego towarzysza do takiej wycieczki..

<t></t>
KaJaa
01-20-2009, 08:59 PM #360

A ja mieszkam nad morzem i nigdy nie byłam konno na plaży, chociaż strasznie mi się to marzy. Tylko teraz za bardzo nie mam końskiego towarzysza do takiej wycieczki..


<t></t>

Strony (72): Wstecz 1 22 23 24 25 26 72 Dalej  
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 2 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 2 gości