Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Zima ziębi, zima gnębi...

Zima ziębi, zima gnębi...

Zima ziębi, zima gnębi...

Strony (5): Wstecz 1 2 3 4 5
Tania

Senior Member

260
01-28-2008, 09:03 AM #61
Dioda U nas wiało aż do rana. Co jakiś czas wyjeżdżały wozy strażackie z interwencją. A przed południem zaczęło "zamiatać " deszczem ze śniegiem.Okropieństwo.Brrrr.
Oj,powiało strasznie.Pilnowaliśmy w nocy,żeby nam dwie nowe stajnie w budowie nie odleciały,ale udało się.Deski grube z budowy fruwały jak papierki. Wielkim sosnom w lesie połamało wierzchołki jak zapałki.
I była prawdziwa burza z piorunami.
Może już wiosnę przywieje.

<t></t>
Tania
01-28-2008, 09:03 AM #61

Dioda U nas wiało aż do rana. Co jakiś czas wyjeżdżały wozy strażackie z interwencją. A przed południem zaczęło "zamiatać " deszczem ze śniegiem.Okropieństwo.Brrrr.
Oj,powiało strasznie.Pilnowaliśmy w nocy,żeby nam dwie nowe stajnie w budowie nie odleciały,ale udało się.Deski grube z budowy fruwały jak papierki. Wielkim sosnom w lesie połamało wierzchołki jak zapałki.
I była prawdziwa burza z piorunami.
Może już wiosnę przywieje.


<t></t>

JoannaL

Junior Member

22
01-31-2008, 11:47 AM #62
Jeśli chodzi o zimę to staram się odszukać w niej pozytywne strony Smile
Więcej pracujemy z ziemi, szlifując pewne elementy oraz pobłębiamy z kobyłką wzajemne zaufanie poprzez nocne spacerki, a gdy dopisuje księżyc jazdę w trzech chodach.
Myślę, że w każdej porze roku możemy wyszukać coś miłego dla nas i konia Smile
JoannaL
01-31-2008, 11:47 AM #62

Jeśli chodzi o zimę to staram się odszukać w niej pozytywne strony Smile
Więcej pracujemy z ziemi, szlifując pewne elementy oraz pobłębiamy z kobyłką wzajemne zaufanie poprzez nocne spacerki, a gdy dopisuje księżyc jazdę w trzech chodach.
Myślę, że w każdej porze roku możemy wyszukać coś miłego dla nas i konia Smile

branka

Posting Freak

2,096
01-31-2008, 12:49 PM #63
A u nas dzisiaj pełna wiosna, jest cudowne słońce, konie na pewno strasznie szaleją na pastwichu - zresztą podobno Branka latała wczoraj na wybiegu jak nienormalna i wszystkie konie zaczepiała, żeby sie z nią ganiały - a że jest najszybsza, to nik nie chce jej ścigać :lol:
Zaraz jadę na spacer, trzeba spalić pączki na koniu :lol: Zastanawiam się co mogę dać do jedzenia Brance w tłusty czwartek - chyba wyjatkowo, choć normalnie nie daję, dam jej kostę cukru - mniam mniam, ona lubi słodkości Big Grin

<t></t>
branka
01-31-2008, 12:49 PM #63

A u nas dzisiaj pełna wiosna, jest cudowne słońce, konie na pewno strasznie szaleją na pastwichu - zresztą podobno Branka latała wczoraj na wybiegu jak nienormalna i wszystkie konie zaczepiała, żeby sie z nią ganiały - a że jest najszybsza, to nik nie chce jej ścigać :lol:
Zaraz jadę na spacer, trzeba spalić pączki na koniu :lol: Zastanawiam się co mogę dać do jedzenia Brance w tłusty czwartek - chyba wyjatkowo, choć normalnie nie daję, dam jej kostę cukru - mniam mniam, ona lubi słodkości Big Grin


<t></t>

Edi

Junior Member

45
01-31-2008, 12:53 PM #64
Hi hi ja dziś "poszalałam". Pogoda u nas paskudna. W kratkę. Wczoraj piękne słoneczko, ciepło, że już miałam nadzieję, iż wiosna idzie wielkimi krokami.
Niestety rano zostałam w brutalny sposób sprowadzona na ziemię :evil: . Śnieg i deszcz na zmianę, ale ok 11 się uspokoiło i mogłam zabrać koncie na spacerek.
To forum tak wciąga i potrafi "namieszać" człowiekowi w głowie, że postanowiłam spróbować JAK TO JEST NA KANTARKU!
Nie posiadam takiego specjalnego jak Wy, dlatego poszłam na łatwizne, zabrałam zwykły i... było super :lol:
DZIĘKI WAM WSZYSTKIM! Coś mi się zdaje, że ogłowie pójdzie w kąt. Biedny tylko arabek. Jak na małopolaku ruszyłam kłus, to ten biedak musiał galopem za nami zasówać. Musiałam wrócić do stępa bo dziś za ślisko na takie eksperymenty :oops:
Edi
01-31-2008, 12:53 PM #64

Hi hi ja dziś "poszalałam". Pogoda u nas paskudna. W kratkę. Wczoraj piękne słoneczko, ciepło, że już miałam nadzieję, iż wiosna idzie wielkimi krokami.
Niestety rano zostałam w brutalny sposób sprowadzona na ziemię :evil: . Śnieg i deszcz na zmianę, ale ok 11 się uspokoiło i mogłam zabrać koncie na spacerek.
To forum tak wciąga i potrafi "namieszać" człowiekowi w głowie, że postanowiłam spróbować JAK TO JEST NA KANTARKU!
Nie posiadam takiego specjalnego jak Wy, dlatego poszłam na łatwizne, zabrałam zwykły i... było super :lol:
DZIĘKI WAM WSZYSTKIM! Coś mi się zdaje, że ogłowie pójdzie w kąt. Biedny tylko arabek. Jak na małopolaku ruszyłam kłus, to ten biedak musiał galopem za nami zasówać. Musiałam wrócić do stępa bo dziś za ślisko na takie eksperymenty :oops:

Tania

Senior Member

260
01-31-2008, 12:55 PM #65
To jest w ogóle niesprawiedliwe.
:lol:
U Branki to nawet kwiatki szybciej kwitną.
Studiowałam podyplomowo we Wrocławiu i zazdroszczę ciepła.
Ktoś napisał,że Polska to taki dziwny kraj co ma góry na południu a morze na północy.
Ech...

<t></t>
Tania
01-31-2008, 12:55 PM #65

To jest w ogóle niesprawiedliwe.
:lol:
U Branki to nawet kwiatki szybciej kwitną.
Studiowałam podyplomowo we Wrocławiu i zazdroszczę ciepła.
Ktoś napisał,że Polska to taki dziwny kraj co ma góry na południu a morze na północy.
Ech...


<t></t>

branka

Posting Freak

2,096
02-01-2008, 02:55 PM #66
No fakt, u nas pączki są juz na drzewach, widziałam w parku przebiśniega...
Ale myślę, że zima jeszcze wróci - dziś jest chłodniej ale dalej pogodnie, zaraz jadę na spacer z konią.
W mieście jest ten minus, że zadko mamy ładną zimę - taką ze sniegiem. zazwyczaj jest wszechobecna chlapa. Stajnię mam poza miastem, więc tam jest roche chłodniej i śnieg czasem pada, alogólnie rzecz biorąc, to żadko i trzyma się najwyżej 2 dni. Dlatego u nas jest źle zimą - bo jest bardzo mokro i wszędzie panuje okropne błoto...

<t></t>
branka
02-01-2008, 02:55 PM #66

No fakt, u nas pączki są juz na drzewach, widziałam w parku przebiśniega...
Ale myślę, że zima jeszcze wróci - dziś jest chłodniej ale dalej pogodnie, zaraz jadę na spacer z konią.
W mieście jest ten minus, że zadko mamy ładną zimę - taką ze sniegiem. zazwyczaj jest wszechobecna chlapa. Stajnię mam poza miastem, więc tam jest roche chłodniej i śnieg czasem pada, alogólnie rzecz biorąc, to żadko i trzyma się najwyżej 2 dni. Dlatego u nas jest źle zimą - bo jest bardzo mokro i wszędzie panuje okropne błoto...


<t></t>

Anna Skalik

Member

211
02-01-2008, 07:58 PM #67
A u nas już są sporej wielkości bazie. Confusedhock:
Anna Skalik
02-01-2008, 07:58 PM #67

A u nas już są sporej wielkości bazie. Confusedhock:

Guli

Posting Freak

1,701
02-01-2008, 08:05 PM #68
Zima musi jeszcze przyjśc, bo dzisiaj przyszły buty dla kuca i termobuty dla mnie

Musimy oboje wypróbowac nowe, zimowe buty Big Grin

Nawet juz jednego buta, jak opanowałam instrucję , załozyłam Wekslowi.

Jutro idziemy na całosc, o ile beda dobre- znaczy nie do jedzenia :twisted:

Rzecz jasna, zrobię zdjęcia Tongue

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
02-01-2008, 08:05 PM #68

Zima musi jeszcze przyjśc, bo dzisiaj przyszły buty dla kuca i termobuty dla mnie

Musimy oboje wypróbowac nowe, zimowe buty Big Grin

Nawet juz jednego buta, jak opanowałam instrucję , załozyłam Wekslowi.

Jutro idziemy na całosc, o ile beda dobre- znaczy nie do jedzenia :twisted:

Rzecz jasna, zrobię zdjęcia Tongue


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

Klara Naszarkowska

Senior Member

686
02-01-2008, 09:08 PM #69
Dioda, ja dziś też namierzyłam bazie koło stajni!
Chociaż nie bardzo rozwinięte.

I błoto zaczęło już podsychać. Chociaż po południu znowu padało trochę, więc zobaczymy, czy tendencja się utrzyma...

<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>
Klara Naszarkowska
02-01-2008, 09:08 PM #69

Dioda, ja dziś też namierzyłam bazie koło stajni!
Chociaż nie bardzo rozwinięte.

I błoto zaczęło już podsychać. Chociaż po południu znowu padało trochę, więc zobaczymy, czy tendencja się utrzyma...


<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>

Tania

Senior Member

260
02-06-2008, 02:12 PM #70
Na Syberii zima czy lato tak samo:
http://pl.youtube.com/watch?v=DbtJIq3SRcg

<t></t>
Tania
02-06-2008, 02:12 PM #70

Na Syberii zima czy lato tak samo:
http://pl.youtube.com/watch?v=DbtJIq3SRcg


<t></t>

branka

Posting Freak

2,096
02-06-2008, 02:31 PM #71
Na Syberii lekko nie mają.

Ja myślę, że wszystko zacznie sie rozwijać, będzie ciepło itp i nagle przyjdzie zima na krótko i wszystko zmarznie. Dlatego ja jeszcze okuje na zimowe wkładki. Bo nigdy nic nie wiadomo.
branka
02-06-2008, 02:31 PM #71

Na Syberii lekko nie mają.

Ja myślę, że wszystko zacznie sie rozwijać, będzie ciepło itp i nagle przyjdzie zima na krótko i wszystko zmarznie. Dlatego ja jeszcze okuje na zimowe wkładki. Bo nigdy nic nie wiadomo.

Guli

Posting Freak

1,701
02-16-2008, 07:08 AM #72
Zaszalała zima , mrozem, śniegiem i wiatrem.

W środku nocy zerwał sie potezny wiatr wyrywając mnie ze snu.

Nie mogłam otworzyc drzwi, tak wiało , a na zewnątrz szalała zamiec śnieżna- brrrr



W końcu, to luty

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
02-16-2008, 07:08 AM #72

Zaszalała zima , mrozem, śniegiem i wiatrem.

W środku nocy zerwał sie potezny wiatr wyrywając mnie ze snu.

Nie mogłam otworzyc drzwi, tak wiało , a na zewnątrz szalała zamiec śnieżna- brrrr



W końcu, to luty


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

Gaga

Posting Freak

1,127
02-16-2008, 07:28 AM #73
Magda Gulina Zima musi jeszcze przyjśc, bo dzisiaj przyszły buty dla kuca i termobuty dla mnie
Musimy oboje wypróbowac nowe, zimowe buty Big Grin
Guli zagryzę normalnie :evil:
W Sz-nie temperatura ok 0 st, odczuwalna z minus 15 :-( wiatr, wszystko ścięło lodem, gruda potworna :-(

A było tak pięknie - wiosennie Cry

<t>Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał</t>
Gaga
02-16-2008, 07:28 AM #73

Magda Gulina Zima musi jeszcze przyjśc, bo dzisiaj przyszły buty dla kuca i termobuty dla mnie
Musimy oboje wypróbowac nowe, zimowe buty Big Grin
Guli zagryzę normalnie :evil:
W Sz-nie temperatura ok 0 st, odczuwalna z minus 15 :-( wiatr, wszystko ścięło lodem, gruda potworna :-(

A było tak pięknie - wiosennie Cry


<t>Niebo nie może być niebem, jeśli nie ma tam konia, który by mnie przywitał</t>

Guli

Posting Freak

1,701
02-16-2008, 08:23 AM #74
Nowych butów chyba dzisiaj nie wypróbujemy - za zimno :twisted:

Może jutro jak sniegu jeszcze dopada.

Nie pojechałam do pracy, bo na wyjeździe nawiało śniegiem nieduże zaspy, ale dla mojego niskozawieszonego auta, to przeszkoda niedopokonania :roll:

Chyba , że wezme się za szuflę , ale jakoś lodowaty wiatr zniechęca :?

Konie częsc zimowego futra straciły, więc Kubie załozyłam puchowaa derkę i poszły na wybieg

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
02-16-2008, 08:23 AM #74

Nowych butów chyba dzisiaj nie wypróbujemy - za zimno :twisted:

Może jutro jak sniegu jeszcze dopada.

Nie pojechałam do pracy, bo na wyjeździe nawiało śniegiem nieduże zaspy, ale dla mojego niskozawieszonego auta, to przeszkoda niedopokonania :roll:

Chyba , że wezme się za szuflę , ale jakoś lodowaty wiatr zniechęca :?

Konie częsc zimowego futra straciły, więc Kubie załozyłam puchowaa derkę i poszły na wybieg


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

Strony (5): Wstecz 1 2 3 4 5
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości