Hipologia Kategoria Konie chcą nas rozumieć Apel o zgodę na forum

Apel o zgodę na forum

Apel o zgodę na forum

Strony (7): Wstecz 1 2 3 4 5 7 Dalej  
Chiquita

Member

90
01-03-2008, 10:47 PM #16
No, to ja się tez przyłącze Wink

ZGODA Smile -> lubie to słowo :lol:

Czasami wchodze na jakiś ciekawiący mnie wątek na jakims forum, a tam, w 13 stronach (które, nota bene powinny byc na temat), czytam 10 stron słownych utarczek.... Wrróć... Zazwyczaj nie czytam, bo wymiękam po paru pierwszych Wink

Mam nadzieję, ze tu mnie to ominie Tongue I nie tylko mnie 8)
Chiquita
01-03-2008, 10:47 PM #16

No, to ja się tez przyłącze Wink

ZGODA Smile -> lubie to słowo :lol:

Czasami wchodze na jakiś ciekawiący mnie wątek na jakims forum, a tam, w 13 stronach (które, nota bene powinny byc na temat), czytam 10 stron słownych utarczek.... Wrróć... Zazwyczaj nie czytam, bo wymiękam po paru pierwszych Wink

Mam nadzieję, ze tu mnie to ominie Tongue I nie tylko mnie 8)

maku

Senior Member

262
01-04-2008, 12:05 AM #17
Zgoda.
To mój pierwszy post na ty forum i mam nadzieję że wypowiedziany w tym tonie będzie mi dobrze wróżył zwłaszcza że bardzo przyda mi się pomoc tych którzy mają dużo większe doświadczenie w pracy z kopytnymi niż ja.
Od dłuższego czasu czytam wasze posty i staram się czerpać z nich jak najwięcej wiedzy tak więc jestem bardzo wdzięczny za to że tak chętnie się nią dzielicie.
Wkrótce zacznę zadawać pytania (dla was być może trywialne) muszę tylko znaleźć trochę czasu żeby usystematyzować nieco ten bałagan którego sobie narobiłem.
Pozdrawiam serdecznie.
maku
01-04-2008, 12:05 AM #17

Zgoda.
To mój pierwszy post na ty forum i mam nadzieję że wypowiedziany w tym tonie będzie mi dobrze wróżył zwłaszcza że bardzo przyda mi się pomoc tych którzy mają dużo większe doświadczenie w pracy z kopytnymi niż ja.
Od dłuższego czasu czytam wasze posty i staram się czerpać z nich jak najwięcej wiedzy tak więc jestem bardzo wdzięczny za to że tak chętnie się nią dzielicie.
Wkrótce zacznę zadawać pytania (dla was być może trywialne) muszę tylko znaleźć trochę czasu żeby usystematyzować nieco ten bałagan którego sobie narobiłem.
Pozdrawiam serdecznie.

Jedrek

Junior Member

3
01-04-2008, 02:31 AM #18
Równiez się zgadzam.
Niech zostanie to forum na wyższym poziomie od innych. Może dzięki temu znajdzie więcej zwoleników.
Myślę, że to forum przeraża trochę innych użytkowników, bo są zchowane ścisłe regóły i wysoki poziom merytoryczny, a to wymaga zadawania w miarę przemyślanych pytań i określonych (słusznych) zachwań.
Pozdrawiam trenera w nowym roku i posztaram się wycisnąć jeszcze więcej wiedzy.

<t>"Cokolwiek, co jest wymuszone lub źle zrozumiane nigdy nie może być piękne"<br/>
Ksenofont</t>
Jedrek
01-04-2008, 02:31 AM #18

Równiez się zgadzam.
Niech zostanie to forum na wyższym poziomie od innych. Może dzięki temu znajdzie więcej zwoleników.
Myślę, że to forum przeraża trochę innych użytkowników, bo są zchowane ścisłe regóły i wysoki poziom merytoryczny, a to wymaga zadawania w miarę przemyślanych pytań i określonych (słusznych) zachwań.
Pozdrawiam trenera w nowym roku i posztaram się wycisnąć jeszcze więcej wiedzy.


<t>"Cokolwiek, co jest wymuszone lub źle zrozumiane nigdy nie może być piękne"<br/>
Ksenofont</t>

Lutejaxx

Administrator

2,782
01-04-2008, 06:45 AM #19
Teolinku prosta sprawa....gadamy na tematy końskie w taki sposób, żeby sobie nawzajem nie dokopywać.
Ale ładna nazwa tej komunikacji, ekskluzywna jak lody w kawiarence na Montmartre...Też słodkie niczym karmelki!
Lutejaxx
01-04-2008, 06:45 AM #19

Teolinku prosta sprawa....gadamy na tematy końskie w taki sposób, żeby sobie nawzajem nie dokopywać.
Ale ładna nazwa tej komunikacji, ekskluzywna jak lody w kawiarence na Montmartre...Też słodkie niczym karmelki!

Ailusia

Posting Freak

809
01-04-2008, 08:49 AM #20
Teolinek Ja się ostatnio faszeruję wykładami o non-violence, więc trochę jestem w temacie. Z notatek wynika, że grunt to rozmawiać/kłócić się/przekonywać/... tak, żeby nawet "przeciwnik" mógł się kiedyś stać "przyjacielem". Po prostu nie zamykać komunikacji.
Link do wykładów:
http://ca.youtube.com/view_play_list?p=D9592FA7CAC67331
Wink
Fantastyczny pomysł, uważam.
Xalara, jak mówią Grecy.
Take it easy, jak mówią po angielsku Wink

<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>
Ailusia
01-04-2008, 08:49 AM #20

Teolinek Ja się ostatnio faszeruję wykładami o non-violence, więc trochę jestem w temacie. Z notatek wynika, że grunt to rozmawiać/kłócić się/przekonywać/... tak, żeby nawet "przeciwnik" mógł się kiedyś stać "przyjacielem". Po prostu nie zamykać komunikacji.
Link do wykładów:
http://ca.youtube.com/view_play_list?p=D9592FA7CAC67331
Wink
Fantastyczny pomysł, uważam.
Xalara, jak mówią Grecy.
Take it easy, jak mówią po angielsku Wink


<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>

Klara Naszarkowska

Senior Member

686
01-04-2008, 11:37 AM #21
A jak komuś jeden semestr będzie za mało, to jest i drugi:
http://ca.youtube.com/view_play_list?p=6F6743E8C2C62EA7 ;-)

(No i kilka innych przedmiotów też jest do wyboru. Też mnie zachwyca taki kierunek rozwoju sieci. Dzielenie się wiedzą, ot co!)

<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>
Klara Naszarkowska
01-04-2008, 11:37 AM #21

A jak komuś jeden semestr będzie za mało, to jest i drugi:
http://ca.youtube.com/view_play_list?p=6F6743E8C2C62EA7 ;-)

(No i kilka innych przedmiotów też jest do wyboru. Też mnie zachwyca taki kierunek rozwoju sieci. Dzielenie się wiedzą, ot co!)


<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>

jut

Junior Member

14
01-04-2008, 07:57 PM #22
I wg mnie też ZGODA..!!! A jakby apel Trenera, nie daj Boże, nie poskutkował to mam taki pomysł, zaczerpnięty z innego zupełnie forum. Może by tak przedstawiać się nie nickiem a pełnym imieniem i nazwiskiem. To zmniejsza poczucie bycia anonimowym i podobno powoduje znaczne zmniejszenie ilości rzucanego na siebie błota...
jut
01-04-2008, 07:57 PM #22

I wg mnie też ZGODA..!!! A jakby apel Trenera, nie daj Boże, nie poskutkował to mam taki pomysł, zaczerpnięty z innego zupełnie forum. Może by tak przedstawiać się nie nickiem a pełnym imieniem i nazwiskiem. To zmniejsza poczucie bycia anonimowym i podobno powoduje znaczne zmniejszenie ilości rzucanego na siebie błota...

branka

Posting Freak

2,096
01-04-2008, 08:17 PM #23
Dzięęęęki za linki, chętnie sobie posłucham wykładów w wolne dni Smile

<t></t>
branka
01-04-2008, 08:17 PM #23

Dzięęęęki za linki, chętnie sobie posłucham wykładów w wolne dni Smile


<t></t>

01-05-2008, 12:15 AM #24
!!!!!ZGODA!!!!!
Tak długo czekałem żeby odpisać bo byłem ciekaw ilu forumowiczów się jeszcze pod tym podpisze i widze że nie mało. Jak można się nie zgodzić z człowiekiem który ma takie doświadczenie i taki staż jak trener. No oczywiście i tyle wiosenek przeżyte co trener ale jeszcze tyle wiosenek przed nim no i przed nami ale już nic nie pisze na temat trenera bo mnie wyrzuci :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam wszystkich i miejmy nadzieje że ten apel poskutkuje!!
p.s.
co do postu o tym żeby zamiast być całkiem anonimowym podawać imię i nazwisko to ja jestem za i jak widać już to przewidziałem.
sokolowskipiotr
01-05-2008, 12:15 AM #24

!!!!!ZGODA!!!!!
Tak długo czekałem żeby odpisać bo byłem ciekaw ilu forumowiczów się jeszcze pod tym podpisze i widze że nie mało. Jak można się nie zgodzić z człowiekiem który ma takie doświadczenie i taki staż jak trener. No oczywiście i tyle wiosenek przeżyte co trener ale jeszcze tyle wiosenek przed nim no i przed nami ale już nic nie pisze na temat trenera bo mnie wyrzuci :lol: :lol: :lol:
Pozdrawiam wszystkich i miejmy nadzieje że ten apel poskutkuje!!
p.s.
co do postu o tym żeby zamiast być całkiem anonimowym podawać imię i nazwisko to ja jestem za i jak widać już to przewidziałem.

Justyna

Junior Member

4
01-05-2008, 08:34 PM #25
Całkowita ZGODA

<t>Justyna</t>
Justyna
01-05-2008, 08:34 PM #25

Całkowita ZGODA


<t>Justyna</t>

Shadowy.Horse

Member

89
01-06-2008, 05:27 PM #26
sokolowskipiotr co do postu o tym żeby zamiast być całkiem anonimowym podawać imię i nazwisko to ja jestem za i jak widać już to przewidziałem.
Hm, ja też jestem za Wink Ale skąd będziemy wiedzieli, że podano prawdziwe imię i nazwisko? Smile

<t>I'm trying to be cougar-eater.</t>
Shadowy.Horse
01-06-2008, 05:27 PM #26

sokolowskipiotr co do postu o tym żeby zamiast być całkiem anonimowym podawać imię i nazwisko to ja jestem za i jak widać już to przewidziałem.
Hm, ja też jestem za Wink Ale skąd będziemy wiedzieli, że podano prawdziwe imię i nazwisko? Smile


<t>I'm trying to be cougar-eater.</t>

Edi

Junior Member

45
01-07-2008, 07:07 AM #27
ZGODA!!! Jestem za!!! Jak to mówią "Zgoda buduje, a niezgoda rujnuje" Big Grin
Edi
01-07-2008, 07:07 AM #27

ZGODA!!! Jestem za!!! Jak to mówią "Zgoda buduje, a niezgoda rujnuje" Big Grin

Małgorzata Pasieka

Junior Member

20
01-07-2008, 03:35 PM #28
To jest wyjątkowe forum, bo są na nim wyjątkowi ludzie. Nie zmarnujmy szansy, którą dał nam pan Trener ! ZGODA Big Grin
Małgorzata Pasieka
01-07-2008, 03:35 PM #28

To jest wyjątkowe forum, bo są na nim wyjątkowi ludzie. Nie zmarnujmy szansy, którą dał nam pan Trener ! ZGODA Big Grin

Ailusia

Posting Freak

809
01-08-2008, 10:07 PM #29
Jeszcze coś:

"Dotychczasowe badania sugerują, że wojny na obelgi lub inne formy internetowej agresji obniżają u ludzi próg agresji, która może zostać skierowana nie tylko przeciw innym użytkownikom Internetu, ale też przeciw osobom ze zwykłego otoczenia".
Patricia Wallace, Psychologia Internetu


Czyli jak się na kimś wyżyjemy na forum to wcale nam nie będzie od tego lepiej Wink trzeba ćwiczyć miłe i uprzejme pisanie. :roll:

<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>
Ailusia
01-08-2008, 10:07 PM #29

Jeszcze coś:

"Dotychczasowe badania sugerują, że wojny na obelgi lub inne formy internetowej agresji obniżają u ludzi próg agresji, która może zostać skierowana nie tylko przeciw innym użytkownikom Internetu, ale też przeciw osobom ze zwykłego otoczenia".
Patricia Wallace, Psychologia Internetu


Czyli jak się na kimś wyżyjemy na forum to wcale nam nie będzie od tego lepiej Wink trzeba ćwiczyć miłe i uprzejme pisanie. :roll:


<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>

Jędrek z lasu

Junior Member

39
01-10-2008, 05:41 PM #30
Czołem,
Zgoda jak najbardziej zgoda.
Nic dodać nic ująć bo tyle już zostało napisane Big Grin
Jędrek z lasu
01-10-2008, 05:41 PM #30

Czołem,
Zgoda jak najbardziej zgoda.
Nic dodać nic ująć bo tyle już zostało napisane Big Grin

Strony (7): Wstecz 1 2 3 4 5 7 Dalej  
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości