Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Szczęśliwego Nowego 2008 Roku

Szczęśliwego Nowego 2008 Roku

Szczęśliwego Nowego 2008 Roku

Wojciech Mickunas

Posting Freak

1,126
12-30-2007, 11:04 AM #1
Kochani ! tym razem ja jestem najszybszy i życzę Wam wszystkim szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności w zbliżającym się roku 2008.!
Zyczę Nam wszystkim ciekawych postów na tym forum i mam nadzieję że przy udziale tych, którzy się tu spotykają powstaną nowe ciekawe przedsięwzięcia , dzięki którym , naszym czworonożnym przyjaciołom i nam ,będzie na tym świecie żyło się jeszcze szczęśliwiej!
http://rodzinnastrona.ovh.org/nowyrok/3.htm
Wojciech Mickunas
12-30-2007, 11:04 AM #1

Kochani ! tym razem ja jestem najszybszy i życzę Wam wszystkim szampańskiej zabawy sylwestrowej i wszelkiej pomyślności w zbliżającym się roku 2008.!
Zyczę Nam wszystkim ciekawych postów na tym forum i mam nadzieję że przy udziale tych, którzy się tu spotykają powstaną nowe ciekawe przedsięwzięcia , dzięki którym , naszym czworonożnym przyjaciołom i nam ,będzie na tym świecie żyło się jeszcze szczęśliwiej!
http://rodzinnastrona.ovh.org/nowyrok/3.htm

Tania

Senior Member

260
12-30-2007, 12:26 PM #2
Dzięki,wzajemnie.
Rok temu miałam PLAN na rok 2007 -chody boczne i lotne zmiany.
I umiemy.
Co dalej? Jakieś rady?

<t></t>
Tania
12-30-2007, 12:26 PM #2

Dzięki,wzajemnie.
Rok temu miałam PLAN na rok 2007 -chody boczne i lotne zmiany.
I umiemy.
Co dalej? Jakieś rady?


<t></t>

Wojciech Mickunas

Posting Freak

1,126
12-30-2007, 12:28 PM #3
Poprzedni link to moja wpadka ! źle przepisałem , sorry ! na szczęście tylko 14 odsłon było. Teraz jest już O.K. Trzeba ztrasznie uważać ,bo wystarczy jedną literkę przestawić i wychodzą zupełnie nieoczekiwane rzeczy.Dobrze że Cezary dał mi znać w porę.
Wojciech Mickunas
12-30-2007, 12:28 PM #3

Poprzedni link to moja wpadka ! źle przepisałem , sorry ! na szczęście tylko 14 odsłon było. Teraz jest już O.K. Trzeba ztrasznie uważać ,bo wystarczy jedną literkę przestawić i wychodzą zupełnie nieoczekiwane rzeczy.Dobrze że Cezary dał mi znać w porę.

branka

Posting Freak

2,096
12-30-2007, 01:33 PM #4
Dziękujem i wzajemnie.

Ja miałam na początku 2007 wielkie postanowienia zmiany sposobu jazdy i przestania ujeżdżania konia ręką. No i odbudowe tego co wcześniej spsułam :roll: :oops: zlikwidowanie problemu caplowania i drobienia w kłusie... (tak byłam okropna dla mojej koninki :oops: )
I myślę, że to się udało, ci co znali Branke rok czy póltora temu i widzą ją teraz nie poznają konia, ja zresztą też Big Grin A co najważniejsze nie odwraca się już tyłkiem na mój widok, tylko przychodzi na zawołanie i łazi na mną jak pies. Ihaha!Smile

Ale też zastanawiam się nad kolejnymi celami. Może właśnie coś z bocznych, chociaż sama się tego nie naucze tym bardziej koń(chociaż łopatki i zad do środka robimy). Może zmiany co 4 tempa albo co jeszcze mniej?I porządne przejścia...

Jeszcze raz Szczęśliwego Nowego roku wszystkim :wink:

<t></t>
branka
12-30-2007, 01:33 PM #4

Dziękujem i wzajemnie.

Ja miałam na początku 2007 wielkie postanowienia zmiany sposobu jazdy i przestania ujeżdżania konia ręką. No i odbudowe tego co wcześniej spsułam :roll: :oops: zlikwidowanie problemu caplowania i drobienia w kłusie... (tak byłam okropna dla mojej koninki :oops: )
I myślę, że to się udało, ci co znali Branke rok czy póltora temu i widzą ją teraz nie poznają konia, ja zresztą też Big Grin A co najważniejsze nie odwraca się już tyłkiem na mój widok, tylko przychodzi na zawołanie i łazi na mną jak pies. Ihaha!Smile

Ale też zastanawiam się nad kolejnymi celami. Może właśnie coś z bocznych, chociaż sama się tego nie naucze tym bardziej koń(chociaż łopatki i zad do środka robimy). Może zmiany co 4 tempa albo co jeszcze mniej?I porządne przejścia...

Jeszcze raz Szczęśliwego Nowego roku wszystkim :wink:


<t></t>

Cezary Szamreta

Senior Member

272
12-30-2007, 01:45 PM #5
Chciałbym życzyć wszystkim, by udawało się więcej niż w roku odchodzącym, żeby pomysłów i energii nie brakło. Na koniu i nie tylko.

Żeby Trener generował nowe filmy, spotkania, szkolenia i .... ale to niespodzianka. I żeby Pomocnikom zapału starczyło.

Dziękuję Wam za mądrą aktywność na forum, dziś widać, że było warto to rozpoczynać.
Cezary Szamreta
12-30-2007, 01:45 PM #5

Chciałbym życzyć wszystkim, by udawało się więcej niż w roku odchodzącym, żeby pomysłów i energii nie brakło. Na koniu i nie tylko.

Żeby Trener generował nowe filmy, spotkania, szkolenia i .... ale to niespodzianka. I żeby Pomocnikom zapału starczyło.

Dziękuję Wam za mądrą aktywność na forum, dziś widać, że było warto to rozpoczynać.

Ailusia

Posting Freak

809
12-30-2007, 04:08 PM #6
Pozdrowienia od psiurów w przedostatni dzień roku:

[Obrazek: DSCF3515.jpg]

niestety jedynym znakiem zimy była ta oto zamarznięta kałuża.
Na szczęście konie nie mają na padoku takich atrakcji 8)
Życzę wszystkim spełnienia marzeń i postanowień i wszelkich innych zachcianek, ochoty na eksperymenty i poszukiwania oraz mnóstwa czasu Wink

<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>
Ailusia
12-30-2007, 04:08 PM #6

Pozdrowienia od psiurów w przedostatni dzień roku:

[Obrazek: DSCF3515.jpg]

niestety jedynym znakiem zimy była ta oto zamarznięta kałuża.
Na szczęście konie nie mają na padoku takich atrakcji 8)
Życzę wszystkim spełnienia marzeń i postanowień i wszelkich innych zachcianek, ochoty na eksperymenty i poszukiwania oraz mnóstwa czasu Wink


<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>

Cejloniara

Posting Freak

1,108
12-31-2007, 11:31 AM #7
Pingwinek mi pomagał :-)

klik!

<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>
Cejloniara
12-31-2007, 11:31 AM #7

Pingwinek mi pomagał :-)

klik!


<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>

Guli

Posting Freak

1,701
12-31-2007, 12:18 PM #8
Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Dla ludzi i ich podopiecznych Big Grin
A Postanowienia Noworoczne niech nie staną się kulą u nogi :wink:

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
12-31-2007, 12:18 PM #8

Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Dla ludzi i ich podopiecznych Big Grin
A Postanowienia Noworoczne niech nie staną się kulą u nogi :wink:


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

Anna Skalik

Member

211
12-31-2007, 12:46 PM #9
Niech Nowy Rok przyniesie wszystkim wiele radości z przebywania z czworonoznymi przyjaciółmi. I zabawy z nimi. Big Grin
Anna Skalik
12-31-2007, 12:46 PM #9

Niech Nowy Rok przyniesie wszystkim wiele radości z przebywania z czworonoznymi przyjaciółmi. I zabawy z nimi. Big Grin

Shadowy.Horse

Member

89
12-31-2007, 03:14 PM #10
Dziękuję i nawzajem 8)
Dla wszystkich forumowiczów Szczęśliwego Nowego Roku!
I coraz głębszej relacji z naszymi kochanymi Konikami Big Grin

<t>I'm trying to be cougar-eater.</t>
Shadowy.Horse
12-31-2007, 03:14 PM #10

Dziękuję i nawzajem 8)
Dla wszystkich forumowiczów Szczęśliwego Nowego Roku!
I coraz głębszej relacji z naszymi kochanymi Konikami Big Grin


<t>I'm trying to be cougar-eater.</t>

Klara Naszarkowska

Senior Member

686
01-01-2008, 11:03 AM #11
Dzień dobry w Nowym Roku!
(bardzo dobrym roku, btw)
Dużo powodów do radości,
dużo radości bez powodu,
zapału, ciekawości, energii,
zabawy, radosnej twórczości
i zdrowia oczywiście!

<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>
Klara Naszarkowska
01-01-2008, 11:03 AM #11

Dzień dobry w Nowym Roku!
(bardzo dobrym roku, btw)
Dużo powodów do radości,
dużo radości bez powodu,
zapału, ciekawości, energii,
zabawy, radosnej twórczości
i zdrowia oczywiście!


<t>Teolinek (You'll never shine if you don't glow.)</t>

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości