Hipologia Kategoria Konie chcą nas rozumieć Zabawy z koniem- w jakim celu?

Zabawy z koniem- w jakim celu?

Zabawy z koniem- w jakim celu?

Strony (3): Wstecz 1 2 3
Anna Skalik

Member

211
01-01-2008, 11:00 AM #31
A może obie interpretacje są niewłaściwe ? Tongue
Przy werkowaniu , nigdy nie było i nie ma problemów. Zawsze podnosi i trzyma nogi , tak jak należy. Niezależnie od kowala.
Poza tym om wie , że nie przeszkadza mi to , że podaje niewłaciwą nogę. Mogę po jednej stronie wyczyścic wszystkie. Tongue
Anna Skalik
01-01-2008, 11:00 AM #31

A może obie interpretacje są niewłaściwe ? Tongue
Przy werkowaniu , nigdy nie było i nie ma problemów. Zawsze podnosi i trzyma nogi , tak jak należy. Niezależnie od kowala.
Poza tym om wie , że nie przeszkadza mi to , że podaje niewłaciwą nogę. Mogę po jednej stronie wyczyścic wszystkie. Tongue

Shadowy.Horse

Member

89
01-01-2008, 11:38 AM #32
Dioda Poza tym om wie , że nie przeszkadza mi to , że podaje niewłaciwą nogę. Mogę po jednej stronie wyczyścic wszystkie.
Zgadzam się Wink Tez tak kiedys robiłam z koniem. Zdaje mi się, że to jest jedno z zadań na L1 w PNH?

<t>I'm trying to be cougar-eater.</t>
Shadowy.Horse
01-01-2008, 11:38 AM #32

Dioda Poza tym om wie , że nie przeszkadza mi to , że podaje niewłaciwą nogę. Mogę po jednej stronie wyczyścic wszystkie.
Zgadzam się Wink Tez tak kiedys robiłam z koniem. Zdaje mi się, że to jest jedno z zadań na L1 w PNH?


<t>I'm trying to be cougar-eater.</t>

Guli

Posting Freak

1,701
01-01-2008, 12:39 PM #33
Ja tez czasem czyszcze wszystkie z jednej strony konia.

Ale jaki ma to związek z interpretacjami takiego zachowania?

Interpretacjami zresza subiektywnymi , wynikającymi z domysłów, niz wiedzy Smile

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
01-01-2008, 12:39 PM #33

Ja tez czasem czyszcze wszystkie z jednej strony konia.

Ale jaki ma to związek z interpretacjami takiego zachowania?

Interpretacjami zresza subiektywnymi , wynikającymi z domysłów, niz wiedzy Smile


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

Anna Skalik

Member

211
01-01-2008, 05:21 PM #34
Guli , w moim przypadku większość to domysły.:wink:

Zainteresowało mnie natomiast to ziewanie.
Ailusia O, były różnego rodzaju dyskusje na ten temat. Ktoś ciekawie nazwał takie ziewanie "wypuszczaniem motylków". Chodzi o taką autoterapię w celu pozbycia się stresu czy frustracji. Schemat pt. stres --> frustracja --> chcę się uspokoić --> ziewam --> już mi lepiej.


Faktycznie cos w tym jest , bo zdarza się z reguły wtedy , gdy nie pracujemy ... czyli nuuuda.
Udało mi sie dzisiaj to wychwycić.
Zaproszenie do zabawy ?
[Obrazek: 04ddb159c4839e71m.jpg]
I seria ziewów :lol:
[Obrazek: a195c9340d56d2dem.jpg]
[Obrazek: 0585de1b35c1e91fm.jpg]
[Obrazek: 3fd101d8076a6a0cm.jpg]
Ciekawe czy wszystkie tak mają ?
Tzn. u mnie w stajni na 8 koni ziewaja tylko dwa , krówek i jedna klaczka. Ta ostatnia potrafi nawet podczas jazdy. Confusedhock:
Ailusiu czy masz jakies odnośniki do tych dyskusji ?
Anna Skalik
01-01-2008, 05:21 PM #34

Guli , w moim przypadku większość to domysły.:wink:

Zainteresowało mnie natomiast to ziewanie.

Ailusia O, były różnego rodzaju dyskusje na ten temat. Ktoś ciekawie nazwał takie ziewanie "wypuszczaniem motylków". Chodzi o taką autoterapię w celu pozbycia się stresu czy frustracji. Schemat pt. stres --> frustracja --> chcę się uspokoić --> ziewam --> już mi lepiej.


Faktycznie cos w tym jest , bo zdarza się z reguły wtedy , gdy nie pracujemy ... czyli nuuuda.
Udało mi sie dzisiaj to wychwycić.
Zaproszenie do zabawy ?
[Obrazek: 04ddb159c4839e71m.jpg]
I seria ziewów :lol:
[Obrazek: a195c9340d56d2dem.jpg]
[Obrazek: 0585de1b35c1e91fm.jpg]
[Obrazek: 3fd101d8076a6a0cm.jpg]
Ciekawe czy wszystkie tak mają ?
Tzn. u mnie w stajni na 8 koni ziewaja tylko dwa , krówek i jedna klaczka. Ta ostatnia potrafi nawet podczas jazdy. Confusedhock:
Ailusiu czy masz jakies odnośniki do tych dyskusji ?

Guli

Posting Freak

1,701
01-01-2008, 05:24 PM #35
U mnie kuc ziewa bardzo często, a Kubie zdarzyło sie to może tylko kilka razy.

Mnie wydaje się, że to objaw rozluźnienia , bo przewaznie obserwuję to w takich sytuacjach

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
01-01-2008, 05:24 PM #35

U mnie kuc ziewa bardzo często, a Kubie zdarzyło sie to może tylko kilka razy.

Mnie wydaje się, że to objaw rozluźnienia , bo przewaznie obserwuję to w takich sytuacjach


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

morwa

Junior Member

45
01-01-2008, 08:21 PM #36
Uhh... ja już nie wiem co o tym całym żuciu i ziewaniu myśleć. Jakieś sprzeczności tu mi wyłażą. Teraz będę się głowić, czemu mój koń ziewa...
Swoją drogą, czy to nie miły problem na nowy temacik 8)
morwa
01-01-2008, 08:21 PM #36

Uhh... ja już nie wiem co o tym całym żuciu i ziewaniu myśleć. Jakieś sprzeczności tu mi wyłażą. Teraz będę się głowić, czemu mój koń ziewa...
Swoją drogą, czy to nie miły problem na nowy temacik 8)

Guli

Posting Freak

1,701
01-01-2008, 08:33 PM #37
A to ?

Nad moimi stopami? Smile

[Obrazek: nudnaie2_671c6_526c9.jpg]

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
01-01-2008, 08:33 PM #37

A to ?

Nad moimi stopami? Smile

[Obrazek: nudnaie2_671c6_526c9.jpg]


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

Anna Skalik

Member

211
01-01-2008, 08:54 PM #38
:lol:
Są dwie możliwości.
pierwsza - przyszedł Ci pokazać z bliska , jak bardzo się nudzi i dobrze by bbyło być coś z tym zrobiła ( z nudą znaczy)
druga - omawiana juz gdzie indziej , że nie podoba mu sie Twój lakier do paznokci i nie wie jak Ci to powiedzieć :lol:
Anna Skalik
01-01-2008, 08:54 PM #38

:lol:
Są dwie możliwości.
pierwsza - przyszedł Ci pokazać z bliska , jak bardzo się nudzi i dobrze by bbyło być coś z tym zrobiła ( z nudą znaczy)
druga - omawiana juz gdzie indziej , że nie podoba mu sie Twój lakier do paznokci i nie wie jak Ci to powiedzieć :lol:

Ailusia

Posting Freak

809
01-02-2008, 07:52 PM #39
Wracając do ziewania:
http://www.google.com/notebook/public/06...oQsaPiyO4i
Tyle zostało wygooglane. Generalnie opinie są pomiędzy "wypuszczaniem motylków" a "zachłyśnięciem się powietrzem kogoś kto właśnie przeżył wypadek samochodowy i nie może uwierzyć że nic mu nie jest". Wszystko zależy od tego, co było przyczyną stresu, jak przypuszczam. No i trzeba pamiętać że jest też kwestia opóźnienia. Ziew może być od razu po sytuacji stresującej, a może być kilka minut później.
Ziewane filmiki do przemyślenia:
http://www.youtube.com/watch?v=rotHrtyK6Kc
http://www.youtube.com/watch?v=BY_UmXdgylY
http://www.youtube.com/watch?v=UHFngt1AONs
Avra już właściwie nie ziewa w ten sposób. Przynajmniej nie pamiętam kiedy ostatnio. Chociaż dzisiaj przysnęła na moim ramieniu jak kowal strugał kopytka, głowa była prawie tak ciężka jak wtedy kiedy miała robione zęby Wink

<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>
Ailusia
01-02-2008, 07:52 PM #39

Wracając do ziewania:
http://www.google.com/notebook/public/06...oQsaPiyO4i
Tyle zostało wygooglane. Generalnie opinie są pomiędzy "wypuszczaniem motylków" a "zachłyśnięciem się powietrzem kogoś kto właśnie przeżył wypadek samochodowy i nie może uwierzyć że nic mu nie jest". Wszystko zależy od tego, co było przyczyną stresu, jak przypuszczam. No i trzeba pamiętać że jest też kwestia opóźnienia. Ziew może być od razu po sytuacji stresującej, a może być kilka minut później.
Ziewane filmiki do przemyślenia:
http://www.youtube.com/watch?v=rotHrtyK6Kc
http://www.youtube.com/watch?v=BY_UmXdgylY
http://www.youtube.com/watch?v=UHFngt1AONs
Avra już właściwie nie ziewa w ten sposób. Przynajmniej nie pamiętam kiedy ostatnio. Chociaż dzisiaj przysnęła na moim ramieniu jak kowal strugał kopytka, głowa była prawie tak ciężka jak wtedy kiedy miała robione zęby Wink


<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>

Strony (3): Wstecz 1 2 3
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości