Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Erazm - szansa. Na życie.

Erazm - szansa. Na życie.

Erazm - szansa. Na życie.

Bartosz Marchwica

Senior Member

477
11-06-2012, 04:42 PM #1
Moi Drodzy.
Rzadko daję się wciągać w przeróżne akcje - zwykle sami (z małżonką) staramy się działać i pomagać zwierzętom osobiście.
Rzecz dotyczy konia z COPD - ma już miejsce, do którego trafi, pozostaje kwestia wykupu. Wklejam zamieszczony już gdzie indziej apel.
I liczę na Was - nie ukrywam...


Bardzo proszę wszystkich o dobrym sercu o wpłatę, jakąkolwiek, na konto fundacji Nasza Szkapa, która da konikowi dożywocie, dobrą opiekę i leczenie.

Koń to 8 letni wałach SP. Jest chory na COPD i wymaga specjalnych warunków i leczenia. Fundacja zgodziła się dać mu miejsce ale potrzeba jeszcze 2500 zł na wykupienie konia! Jak się nie uda to wiadomo gdzie koń pojedzie...

Koń jest już umieszczony w aktualnościach na stronie fundacji -
http://nasza-szkapa.idl.pl/index2.php?strona=new

Zamieściłam też apel na moim FB - jeśli możecie to udostępniajcie u siebie.
Moje konto na facebooku to "Komondor Puli Kennel"

Na FB jest też fundacja Nasza Szkapa i tam także znajdziecie informację o tym koniku.

Poniżej podaję dane do przelewu:

52 1020 2472 0000 6602 0184 8472
Fundacja "Nasza Szkapa"
ul. Morcinka 1/3
44-330 Jastrzębie Zdrój

z dopiskiem "na Erazma"



Mam nadzieję, że się uda!!!!!

<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>
Bartosz Marchwica
11-06-2012, 04:42 PM #1

Moi Drodzy.
Rzadko daję się wciągać w przeróżne akcje - zwykle sami (z małżonką) staramy się działać i pomagać zwierzętom osobiście.
Rzecz dotyczy konia z COPD - ma już miejsce, do którego trafi, pozostaje kwestia wykupu. Wklejam zamieszczony już gdzie indziej apel.
I liczę na Was - nie ukrywam...


Bardzo proszę wszystkich o dobrym sercu o wpłatę, jakąkolwiek, na konto fundacji Nasza Szkapa, która da konikowi dożywocie, dobrą opiekę i leczenie.

Koń to 8 letni wałach SP. Jest chory na COPD i wymaga specjalnych warunków i leczenia. Fundacja zgodziła się dać mu miejsce ale potrzeba jeszcze 2500 zł na wykupienie konia! Jak się nie uda to wiadomo gdzie koń pojedzie...

Koń jest już umieszczony w aktualnościach na stronie fundacji -
http://nasza-szkapa.idl.pl/index2.php?strona=new

Zamieściłam też apel na moim FB - jeśli możecie to udostępniajcie u siebie.
Moje konto na facebooku to "Komondor Puli Kennel"

Na FB jest też fundacja Nasza Szkapa i tam także znajdziecie informację o tym koniku.

Poniżej podaję dane do przelewu:

52 1020 2472 0000 6602 0184 8472
Fundacja "Nasza Szkapa"
ul. Morcinka 1/3
44-330 Jastrzębie Zdrój

z dopiskiem "na Erazma"



Mam nadzieję, że się uda!!!!!


<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości