Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Jak przekonać mame do zawodów ?

Jak przekonać mame do zawodów ?

Jak przekonać mame do zawodów ?

09-23-2012, 06:39 AM #1
Przynieś z dyktanda 5 to może ci pozwoli :-)

<t></t>
Agnieszka Naklicka
09-23-2012, 06:39 AM #1

Przynieś z dyktanda 5 to może ci pozwoli :-)


<t></t>

Bartosz Marchwica

Senior Member

477
09-23-2012, 02:00 PM #2
Agnieszka Naklicka Przynieś z dyktanda 5 to może ci pozwoli :-)
Agnieszko - teraz to chyba szóstek mamy oczekują...
Sam jestem z epoki ocen 2-5. :wink:

<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>
Bartosz Marchwica
09-23-2012, 02:00 PM #2

Agnieszka Naklicka Przynieś z dyktanda 5 to może ci pozwoli :-)
Agnieszko - teraz to chyba szóstek mamy oczekują...
Sam jestem z epoki ocen 2-5. :wink:


<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>

09-24-2012, 07:16 PM #3
Jak mama mądra to i z 4 się ucieszy :-) Nie od razu Kraków zbudowano. Dropsio będzie dobrze z ortografią tylko trzeba czasu. Ja też robiłam straszliwe błędy i nawet stwierdzono dys... coś tam bo już nie pamiętam, którą odmianę dys... Podstawa to łykać książki jedna za drugą, myśleć co się pisze, czasem warto użyć synonimu danego wyrazu niż napisać z błędem. A co do przekonania mamy do zawodów to też potrzeba czasu. Mama jak to mama boi się bo kocha. Jak zobaczy że sobie dobrze radzisz, kochasz to co robisz i będzie taka możliwość to pewnie się zgodzi. Tylko nie zadręczaj biednej mamusi bo to przynosi odwrotny efekt.

<t></t>
Agnieszka Naklicka
09-24-2012, 07:16 PM #3

Jak mama mądra to i z 4 się ucieszy :-) Nie od razu Kraków zbudowano. Dropsio będzie dobrze z ortografią tylko trzeba czasu. Ja też robiłam straszliwe błędy i nawet stwierdzono dys... coś tam bo już nie pamiętam, którą odmianę dys... Podstawa to łykać książki jedna za drugą, myśleć co się pisze, czasem warto użyć synonimu danego wyrazu niż napisać z błędem. A co do przekonania mamy do zawodów to też potrzeba czasu. Mama jak to mama boi się bo kocha. Jak zobaczy że sobie dobrze radzisz, kochasz to co robisz i będzie taka możliwość to pewnie się zgodzi. Tylko nie zadręczaj biednej mamusi bo to przynosi odwrotny efekt.


<t></t>

Joanna Dobrzyńska

Posting Freak

910
09-24-2012, 08:04 PM #4
Dysortografię, a jak pisałaś jak kura pazurem, to Dysgrafię.
Od kiedy mam komórkę w kieszeni więc i tym samym kalkulator, wydaje mi się, że mam Dyskalkulię :wink: . A to zwykłe lenistwo.

<r>"Zdobądź serce swojego konia, potem dotrzyj do jego umysłu, a wtedy będziesz mógł użyć siły jego według swego zamysłu"<br/>
<br/>
<COLOR color="#400040"><s></s><URL url="http://www.stajniabartodziej.republika.pl">www.stajniabartodziej.republika.pl</URL><e></e></COLOR></r>
Joanna Dobrzyńska
09-24-2012, 08:04 PM #4

Dysortografię, a jak pisałaś jak kura pazurem, to Dysgrafię.
Od kiedy mam komórkę w kieszeni więc i tym samym kalkulator, wydaje mi się, że mam Dyskalkulię :wink: . A to zwykłe lenistwo.


<r>"Zdobądź serce swojego konia, potem dotrzyj do jego umysłu, a wtedy będziesz mógł użyć siły jego według swego zamysłu"<br/>
<br/>
<COLOR color="#400040"><s></s><URL url="http://www.stajniabartodziej.republika.pl">www.stajniabartodziej.republika.pl</URL><e></e></COLOR></r>

10-10-2012, 04:31 PM #5
Podobno najciemniej pod latarnią....

<t></t>
Agnieszka Naklicka
10-10-2012, 04:31 PM #5

Podobno najciemniej pod latarnią....


<t></t>

Joanna Dobrzyńska

Posting Freak

910
10-12-2012, 05:46 PM #6
Dropsiu, piszemy na tym Forum w rodzimym języku. Poza tym zdanie pytające można nieco rozwinąć, a w tej sytuacji nie wiadomo "o co chodzi".

Przypuszczam, że temat będzie niebawem zamknięty.

<r>"Zdobądź serce swojego konia, potem dotrzyj do jego umysłu, a wtedy będziesz mógł użyć siły jego według swego zamysłu"<br/>
<br/>
<COLOR color="#400040"><s></s><URL url="http://www.stajniabartodziej.republika.pl">www.stajniabartodziej.republika.pl</URL><e></e></COLOR></r>
Joanna Dobrzyńska
10-12-2012, 05:46 PM #6

Dropsiu, piszemy na tym Forum w rodzimym języku. Poza tym zdanie pytające można nieco rozwinąć, a w tej sytuacji nie wiadomo "o co chodzi".

Przypuszczam, że temat będzie niebawem zamknięty.


<r>"Zdobądź serce swojego konia, potem dotrzyj do jego umysłu, a wtedy będziesz mógł użyć siły jego według swego zamysłu"<br/>
<br/>
<COLOR color="#400040"><s></s><URL url="http://www.stajniabartodziej.republika.pl">www.stajniabartodziej.republika.pl</URL><e></e></COLOR></r>

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości