Hipologia Kategoria Pleplanie, integrowanie się i inne pogwarki Hipologia i jeździectwo - Lublin

Hipologia i jeździectwo - Lublin

Hipologia i jeździectwo - Lublin

Hella

Junior Member

3
09-17-2012, 06:30 PM #1
Szukam właśnie studiów i pomyślałam o "hipologi i jeździectwie" w Lublinie. Wiece coś o tym kierunku? Opłaca się iść? Każdy strzępek informacji się przyda! Najbardziej martwi mnie to że to nowy kierunek i chyba nie za dużo można o nim powiedzieć.
Hmm ja nie jestem nawet z Lublina więc nie wiem jak tam z akademikami itp. Nie zapytam też za bardzo znajomych bo to drugi koniec Polski.

<t></t>
Hella
09-17-2012, 06:30 PM #1

Szukam właśnie studiów i pomyślałam o "hipologi i jeździectwie" w Lublinie. Wiece coś o tym kierunku? Opłaca się iść? Każdy strzępek informacji się przyda! Najbardziej martwi mnie to że to nowy kierunek i chyba nie za dużo można o nim powiedzieć.
Hmm ja nie jestem nawet z Lublina więc nie wiem jak tam z akademikami itp. Nie zapytam też za bardzo znajomych bo to drugi koniec Polski.


<t></t>

Wojciech Mickunas

Posting Freak

1,126
09-17-2012, 08:00 PM #2
Osobiście nie wiem za wiele choć znam prof. Sławomira Pietrzaka
Jedno jest pewne ; nasza hipologia.pl z hipologią lubelską nie ma nic wspólnego Smile

<t>Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!</t>
Wojciech Mickunas
09-17-2012, 08:00 PM #2

Osobiście nie wiem za wiele choć znam prof. Sławomira Pietrzaka
Jedno jest pewne ; nasza hipologia.pl z hipologią lubelską nie ma nic wspólnego Smile


<t>Nie mogę zrozumieć, dlaczego ludzie, zamiast próbować zapanować nad kilkudziesięcioma dekagramami końskiego mózgu, koncentrują się wyłącznie na tym, żeby okiełznać 500kg jego mięsni!</t>

Cezary Szamreta

Senior Member

272
09-21-2012, 01:31 PM #3
Panie Trenerze, nie zgadzam się - przecież nazwę ma wspólną, oby godnie z niej wszyscy korzystali.

Swoją drogą, czy była jakaś publiczna "Hipologia" przed nami?
wikipedia odnotowuje: http://pl.wikipedia.org/wiki/Hipologia ale to świeży wpis

proszę przypomnijcie - kto i gdzie użył wcześniej słowa "hipologia"?

<t></t>
Cezary Szamreta
09-21-2012, 01:31 PM #3

Panie Trenerze, nie zgadzam się - przecież nazwę ma wspólną, oby godnie z niej wszyscy korzystali.

Swoją drogą, czy była jakaś publiczna "Hipologia" przed nami?
wikipedia odnotowuje: http://pl.wikipedia.org/wiki/Hipologia ale to świeży wpis

proszę przypomnijcie - kto i gdzie użył wcześniej słowa "hipologia"?


<t></t>

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości