Hipologia Kategoria Chów koni - i wszystko, co z nim związane Tarzanie w wodzie

Tarzanie w wodzie

Tarzanie w wodzie

tamirxo

Junior Member

35
08-14-2012, 12:25 PM #1
Witam wszystkich. Mam pytanie. Moja klacz uwielbia pluskać się w wodzie. Ostatnimi czasy ma ochotę się w niej wytarzać. Niestety brzeg jest dość stromy. Nie wiem czy mogę jej na to pozwolić. Robi to tylko w mojej obecności na linie, sama do wody nie podchodzi. Tym bardziej, ta sytuacja jest dla mnie stresująca.

<t></t>
tamirxo
08-14-2012, 12:25 PM #1

Witam wszystkich. Mam pytanie. Moja klacz uwielbia pluskać się w wodzie. Ostatnimi czasy ma ochotę się w niej wytarzać. Niestety brzeg jest dość stromy. Nie wiem czy mogę jej na to pozwolić. Robi to tylko w mojej obecności na linie, sama do wody nie podchodzi. Tym bardziej, ta sytuacja jest dla mnie stresująca.


<t></t>

Ailusia

Posting Freak

809
08-15-2012, 06:16 AM #2
Polecam tą galerię zdjęć:

Salt River Wild Horses

Na niektórych konie nurkują nawet Smile

<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>
Ailusia
08-15-2012, 06:16 AM #2

Polecam tą galerię zdjęć:

Salt River Wild Horses

Na niektórych konie nurkują nawet Smile


<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>

Joanna Dobrzyńska

Posting Freak

910
08-15-2012, 08:14 AM #3
Moja siwa uwielbia wodę, wychowała się w "krainie jezior" i poprzedni jej właściciel uprzedzał o jej upodobaniach do nurkowania, jednak u mnie nie ma aż takich możliwości. A szkoda. Zapewne pozostałe przyzwyczaiły by się do wody...

<r>"Zdobądź serce swojego konia, potem dotrzyj do jego umysłu, a wtedy będziesz mógł użyć siły jego według swego zamysłu"<br/>
<br/>
<COLOR color="#400040"><s></s><URL url="http://www.stajniabartodziej.republika.pl">www.stajniabartodziej.republika.pl</URL><e></e></COLOR></r>
Joanna Dobrzyńska
08-15-2012, 08:14 AM #3

Moja siwa uwielbia wodę, wychowała się w "krainie jezior" i poprzedni jej właściciel uprzedzał o jej upodobaniach do nurkowania, jednak u mnie nie ma aż takich możliwości. A szkoda. Zapewne pozostałe przyzwyczaiły by się do wody...


<r>"Zdobądź serce swojego konia, potem dotrzyj do jego umysłu, a wtedy będziesz mógł użyć siły jego według swego zamysłu"<br/>
<br/>
<COLOR color="#400040"><s></s><URL url="http://www.stajniabartodziej.republika.pl">www.stajniabartodziej.republika.pl</URL><e></e></COLOR></r>

arabiansaneta

Junior Member

4
08-15-2012, 04:19 PM #4
Dobrze, że nie robi tego pod jeźdźcem, bo są i takie...

<t></t>
arabiansaneta
08-15-2012, 04:19 PM #4

Dobrze, że nie robi tego pod jeźdźcem, bo są i takie...


<t></t>

tamirxo

Junior Member

35
08-15-2012, 07:04 PM #5
Dziękuję bardzo. Troszkę mniej się obawiam. Opiszę Wam jak było Smile

<t></t>
tamirxo
08-15-2012, 07:04 PM #5

Dziękuję bardzo. Troszkę mniej się obawiam. Opiszę Wam jak było Smile


<t></t>

 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości