Hipologia Kategoria Konie chcą nas rozumieć Mapa wojskowa (szczególnie woj. lubuskie i dolnośląskie)?

Mapa wojskowa (szczególnie woj. lubuskie i dolnośląskie)?

Mapa wojskowa (szczególnie woj. lubuskie i dolnośląskie)?

Strony (2): Wstecz 1 2
Cezary Szamreta

Senior Member

272
01-13-2012, 12:48 PM #16
nie przepadam za pełną zgodnością, zwłaszcza, jeśli chodzi o poglądy skrajne, ale tutaj muszę to powiedzieć - nie należy pytać o drogę miejscowych,
to w większości wypadków kończy się źle, jest to tak częste w praktyce rajdowej,
że podejrzewaliśmy spisek wszelkich tubylców pytanych o drogę,
ale sądzę, że sprawa jest prostsza - świat wygląda inaczej z grzbietu konia, oni widzą inaczej,

druga rzecz, że zwykle jedziemy z wozem taborowym, a on już ma większe wymagania co do jakości duktów niż nasze czworonogi...

puenta - tubylcy myślą i mówią inaczej, całkiem inaczej!

<t></t>
Cezary Szamreta
01-13-2012, 12:48 PM #16

nie przepadam za pełną zgodnością, zwłaszcza, jeśli chodzi o poglądy skrajne, ale tutaj muszę to powiedzieć - nie należy pytać o drogę miejscowych,
to w większości wypadków kończy się źle, jest to tak częste w praktyce rajdowej,
że podejrzewaliśmy spisek wszelkich tubylców pytanych o drogę,
ale sądzę, że sprawa jest prostsza - świat wygląda inaczej z grzbietu konia, oni widzą inaczej,

druga rzecz, że zwykle jedziemy z wozem taborowym, a on już ma większe wymagania co do jakości duktów niż nasze czworonogi...

puenta - tubylcy myślą i mówią inaczej, całkiem inaczej!


<t></t>

01-13-2012, 10:08 PM #17
Dorotka
Nas leśniczy okrzyczał, że jak konie przejdą po drodze żwirowej i zostawią ślady i to zamarznie, to nie będzie można po tym przejechać. Pomijając fakt, że mówił nam o tym w... lipcu xD Myślałam, że z konia spadnę ze śmiechu xd

<r>"<I><s></s>(...)<br/>
- Nie miałem pojęcia, że konie potrafią mówić - wyznał w końcu.<br/>
- Oczywiście, że potrafią.<br/>
- Nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby mówiły.<br/>
- Może żaden nie miał ci nic do powiedzenia.<e>
</e></I>" <br/>
<COLOR color="#000080"><s></s>Mike Resnick "<I><s></s>Na tropie jednorożca<e></e></I>"<e></e></COLOR></r>
Lady Cassanove
01-13-2012, 10:08 PM #17

Dorotka
Nas leśniczy okrzyczał, że jak konie przejdą po drodze żwirowej i zostawią ślady i to zamarznie, to nie będzie można po tym przejechać. Pomijając fakt, że mówił nam o tym w... lipcu xD Myślałam, że z konia spadnę ze śmiechu xd


<r>"<I><s></s>(...)<br/>
- Nie miałem pojęcia, że konie potrafią mówić - wyznał w końcu.<br/>
- Oczywiście, że potrafią.<br/>
- Nigdy wcześniej nie słyszałem, żeby mówiły.<br/>
- Może żaden nie miał ci nic do powiedzenia.<e>
</e></I>" <br/>
<COLOR color="#000080"><s></s>Mike Resnick "<I><s></s>Na tropie jednorożca<e></e></I>"<e></e></COLOR></r>

Strony (2): Wstecz 1 2
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości