Hipologia Kategoria Konie chcą nas rozumieć Witamy na naszym forum!

Witamy na naszym forum!

Witamy na naszym forum!

Strony (21): Wstecz 1 2 3 4 5 6 21 Dalej  
Ailusia

Posting Freak

809
12-28-2007, 02:35 PM #46
A w jakiej stajni, można wiedzieć? Smile
W jednej takiej widziałam jak dziewczyna jeździła na kantarze z dwoma uwiązami, ale na ogierze więc to pewnie nie Ty Wink
A film chyba pod tym adresem:
http://www.mickunas.izg.pl/

<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>
Ailusia
12-28-2007, 02:35 PM #46

A w jakiej stajni, można wiedzieć? Smile
W jednej takiej widziałam jak dziewczyna jeździła na kantarze z dwoma uwiązami, ale na ogierze więc to pewnie nie Ty Wink
A film chyba pod tym adresem:
http://www.mickunas.izg.pl/


<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#000080"><s></s>"After all is said and done, more is said than done." <e></e></COLOR><COLOR color="#00BF00"><s></s>Posadź drzewo!<e></e></COLOR><e></e></I><e></e></SIZE></r>

Wojciech Mickunas

Posting Freak

1,126
12-28-2007, 03:08 PM #47
Branka , witaj na naszym forum Big Grin i czuj się jak wśród swoich :!:
Wojciech Mickunas
12-28-2007, 03:08 PM #47

Branka , witaj na naszym forum Big Grin i czuj się jak wśród swoich :!:

branka

Posting Freak

2,096
12-28-2007, 03:45 PM #48
Jeździłam w kj Bachmat Wrocław. I czasem jak pani Beata jechała na zawody to siadałam na poadoku na oklep i bez ogłowia i oberwało mi sie za to.
O razu zaznaczę, że nie chcę krytykować mojej byłej stajni, bo choć odeszłam stamtąd z dużą niechęcią i na pewno nigdy tam nie wrócę, to z drugiej strony nauczyłam się podstaw jazdy parkurowej i miałam okazje postartować. A właściciele stajni na pewno potrafią dużo więcej ode mnie o czym świadczą ostatnie wyniki pana Jacka(ja takich nie mam :roll: Big Grin ).

PS Czuje się zaszczycona, że przywitał mnie sam Wojciech Mickunas Big Grin
Jeżdżę co jakiś czas do pana Jana Lipczyńskiego i wspominał kilka razy o Panu na treningach i skojarzyłam sobie potem, że chodzi o tę sobe co pisze artykuły w Koniach i Rumakach(nie bijcie za małą wiedze, ale żadko kupuje KiR, bo bym nie miała za co koniowi kupić żarcia :wink: Wolę pożyczać, ale z tym różnie wychodzi). No i wlasnie zobaczyłam film! Nie będe powtarzać tego, co mnóstwo osób przede mną - powiem jedno, chciałabym umieć zrobić to wszytsko ze swoim koniem.
branka
12-28-2007, 03:45 PM #48

Jeździłam w kj Bachmat Wrocław. I czasem jak pani Beata jechała na zawody to siadałam na poadoku na oklep i bez ogłowia i oberwało mi sie za to.
O razu zaznaczę, że nie chcę krytykować mojej byłej stajni, bo choć odeszłam stamtąd z dużą niechęcią i na pewno nigdy tam nie wrócę, to z drugiej strony nauczyłam się podstaw jazdy parkurowej i miałam okazje postartować. A właściciele stajni na pewno potrafią dużo więcej ode mnie o czym świadczą ostatnie wyniki pana Jacka(ja takich nie mam :roll: Big Grin ).

PS Czuje się zaszczycona, że przywitał mnie sam Wojciech Mickunas Big Grin
Jeżdżę co jakiś czas do pana Jana Lipczyńskiego i wspominał kilka razy o Panu na treningach i skojarzyłam sobie potem, że chodzi o tę sobe co pisze artykuły w Koniach i Rumakach(nie bijcie za małą wiedze, ale żadko kupuje KiR, bo bym nie miała za co koniowi kupić żarcia :wink: Wolę pożyczać, ale z tym różnie wychodzi). No i wlasnie zobaczyłam film! Nie będe powtarzać tego, co mnóstwo osób przede mną - powiem jedno, chciałabym umieć zrobić to wszytsko ze swoim koniem.

Justyna

Junior Member

4
01-05-2008, 08:10 PM #49
Witam wszystkich. Gratuluje filmu. Ja bym się bała tak jeździć na nie przyzwyczajonym koniu do takiej jazdy. :oops: Ale mi się bardzo podoba.

<t>Justyna</t>
Justyna
01-05-2008, 08:10 PM #49

Witam wszystkich. Gratuluje filmu. Ja bym się bała tak jeździć na nie przyzwyczajonym koniu do takiej jazdy. :oops: Ale mi się bardzo podoba.


<t>Justyna</t>

Edi

Junior Member

45
01-06-2008, 08:17 PM #50
Witam serdecznie. Przepraszam bardzo, iż nie przywitałam się od razu :oops: Na stronę tego forum trafiłam dziś przez zupełny przypadek (przeglądałam inną stronę, gdzie polecano to forum) i muszę przyznać, że jestem zachwycona. Filmu jeszcze nie oglądałam, ale już jutro to "naprawię". Cieszę się bardzo, iż tak szanowana osoba jak Pan Mickunas udziela swojej wiedzy na tym forum i można z niej kożystać do woli. Dziękuję serdeczne za tę możliwość. Pozdrawiam serdecznie WSZYSTKICH!
Edi
01-06-2008, 08:17 PM #50

Witam serdecznie. Przepraszam bardzo, iż nie przywitałam się od razu :oops: Na stronę tego forum trafiłam dziś przez zupełny przypadek (przeglądałam inną stronę, gdzie polecano to forum) i muszę przyznać, że jestem zachwycona. Filmu jeszcze nie oglądałam, ale już jutro to "naprawię". Cieszę się bardzo, iż tak szanowana osoba jak Pan Mickunas udziela swojej wiedzy na tym forum i można z niej kożystać do woli. Dziękuję serdeczne za tę możliwość. Pozdrawiam serdecznie WSZYSTKICH!

Jędrek z lasu

Junior Member

39
01-10-2008, 05:39 PM #51
Czołem,
Witam wszystkich razem i każdego z osobna Big Grin
Jestem Jędrek z lasu może nie ciemnego ale na pewno dużego.
Ciesze się że mogłem do Was dołączyć bo pytań mam wiele Big Grin
Jędrek z lasu
01-10-2008, 05:39 PM #51

Czołem,
Witam wszystkich razem i każdego z osobna Big Grin
Jestem Jędrek z lasu może nie ciemnego ale na pewno dużego.
Ciesze się że mogłem do Was dołączyć bo pytań mam wiele Big Grin

sznurka

Senior Member

269
01-10-2008, 05:40 PM #52
Witam Jędrku z lasu :wink:
chyba się znamy 8)

<r>ruda z rudymi na sznurkach <br/>
<URL url="http://www.konisiefajowe.blog.pl"><s>http://</s>http://www.konisiefajowe.blog.pl<e></e></URL></r>
sznurka
01-10-2008, 05:40 PM #52

Witam Jędrku z lasu :wink:
chyba się znamy 8)


<r>ruda z rudymi na sznurkach <br/>
<URL url="http://www.konisiefajowe.blog.pl"><s>http://</s>http://www.konisiefajowe.blog.pl<e></e></URL></r>

Jędrek z lasu

Junior Member

39
01-10-2008, 05:57 PM #53
Czołem,
Dzięki Sznurka, widocznie las nie jest taki ciemny :wink:
Widzę tu sporo znajomych co mnie cieszy i nieznajomych co cieszy mnie tym bardziej bo będzie się okazja poznać.
Jędrek z lasu
01-10-2008, 05:57 PM #53

Czołem,
Dzięki Sznurka, widocznie las nie jest taki ciemny :wink:
Widzę tu sporo znajomych co mnie cieszy i nieznajomych co cieszy mnie tym bardziej bo będzie się okazja poznać.

Anna Skalik

Member

211
01-10-2008, 07:23 PM #54
Jak miło zobaczyć ...hmmm... przeczytać znajome osoby.
Witaj Jędrku z Lasu . Big Grin
Może i Twoja " druga połowa " znajdzie drogę na tę " miłą polanę ". 8)
Anna Skalik
01-10-2008, 07:23 PM #54

Jak miło zobaczyć ...hmmm... przeczytać znajome osoby.
Witaj Jędrku z Lasu . Big Grin
Może i Twoja " druga połowa " znajdzie drogę na tę " miłą polanę ". 8)

Cejloniara

Posting Freak

1,108
01-10-2008, 08:28 PM #55
Cześć cześć nowym :-) Justyna, Edi i Jedrek z Lasu :-)

<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>
Cejloniara
01-10-2008, 08:28 PM #55

Cześć cześć nowym :-) Justyna, Edi i Jedrek z Lasu :-)


<t>Mówimy o sobie „miłośnicy koni”. Warto postarać się o to, by choć trochę Twój koń był Twoim miłośnikiem. To jest fair.</t>

Nirwana

Junior Member

32
01-11-2008, 01:07 PM #56
Wywołana do tablicy przez Diodę - melduję się :wink: Witam wszystkich znajomych i nieznajomych jeszcze Big Grin Co - mam nadzieję - wkrótce nadrobię :wink:
Nirwana
01-11-2008, 01:07 PM #56

Wywołana do tablicy przez Diodę - melduję się :wink: Witam wszystkich znajomych i nieznajomych jeszcze Big Grin Co - mam nadzieję - wkrótce nadrobię :wink:

Guli

Posting Freak

1,701
01-11-2008, 01:15 PM #57
Miło widzieć miłych znajomych Big Grin

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>
Guli
01-11-2008, 01:15 PM #57

Miło widzieć miłych znajomych Big Grin


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Mając na uwadze zachowanie dobrego klimatu i poziomu dyskusji „Guli” została usunięta z grona użytkowników forum hipologia.pl. <e></e></COLOR></r>

hashaa

Junior Member

40
01-26-2008, 02:20 PM #58
Witam serdecznie Smile I ja po długim czasie czytania zdecydowałam się zarejestrować. Smile
hashaa
01-26-2008, 02:20 PM #58

Witam serdecznie Smile I ja po długim czasie czytania zdecydowałam się zarejestrować. Smile

Lesnik

Junior Member

6
01-28-2008, 06:43 PM #59
Witam serdecznie.
Nowy-oczywiście, nareszcie forum bez kłótni...
Moze jest ktoś z Wrocławia?
Lesnik
01-28-2008, 06:43 PM #59

Witam serdecznie.
Nowy-oczywiście, nareszcie forum bez kłótni...
Moze jest ktoś z Wrocławia?

branka

Posting Freak

2,096
01-28-2008, 06:51 PM #60
Cześć.
Ja jestem z Wrocławia i Ailusia jest Smile W jakiej stajni jeździsz?
branka
01-28-2008, 06:51 PM #60

Cześć.
Ja jestem z Wrocławia i Ailusia jest Smile W jakiej stajni jeździsz?

Strony (21): Wstecz 1 2 3 4 5 6 21 Dalej  
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości