Hipologia Kategoria Konie chcą nas rozumieć Witamy na naszym forum!

Witamy na naszym forum!

Witamy na naszym forum!

Strony (21): Wstecz 1 13 14 15 16 17 21 Dalej  
Werka

Junior Member

11
02-08-2010, 03:59 PM #211
dziękuję i ja za założenie takiego portalu, gdzie nie ma obsesji naturala-nienaturala-klasyki-westu-czegokolwiek ..a jest po prostu życzliwe podejście do koni poparte wiedzą i doświadczeniem

<t></t>
Werka
02-08-2010, 03:59 PM #211

dziękuję i ja za założenie takiego portalu, gdzie nie ma obsesji naturala-nienaturala-klasyki-westu-czegokolwiek ..a jest po prostu życzliwe podejście do koni poparte wiedzą i doświadczeniem


<t></t>

pasiak92

Senior Member

302
02-18-2010, 05:57 PM #212
Witam!
Jestem Beata i od niedawna pojawiam się na tym forumSmile
Jeśłi mam coś napisac o sobie to napisze dosc krótko . Jeżdże konno krótko bo od ok. 2 lat. Zaczynałam na koniach zimnokrwistych (teraz też czasami na nich jeżdżę) z początku sposobem west-podobnym. Później byłam gościnnie w OJ Ignalin. Aktualnie jeżdżę na dwóch kobyłkach SP(hanower + wlkp). Mają 15 lat ale są bardzo żywiołoweSmile)
Jest z nimi troszke problemów(zapraszam do mojego wątku).
To tyleSmile

<r><COLOR color="#FF40BF"><s></s>"Jeździć konno moze nauczyć się każdy, ale jazda w harmonii z koniem jest sztuką"<br/>
Wilhelm Museler<br/>
" Do celów pożądanych wiodą drogi trudne..."<br/>
<URL url="http://www.photoblog.pl/zmienna92">http://www.photoblog.pl/zmienna92</URL><br/>
<URL url="http://zmienna92.bloog.pl/">http://zmienna92.bloog.pl/</URL> <e>
</e></COLOR></r>
pasiak92
02-18-2010, 05:57 PM #212

Witam!
Jestem Beata i od niedawna pojawiam się na tym forumSmile
Jeśłi mam coś napisac o sobie to napisze dosc krótko . Jeżdże konno krótko bo od ok. 2 lat. Zaczynałam na koniach zimnokrwistych (teraz też czasami na nich jeżdżę) z początku sposobem west-podobnym. Później byłam gościnnie w OJ Ignalin. Aktualnie jeżdżę na dwóch kobyłkach SP(hanower + wlkp). Mają 15 lat ale są bardzo żywiołoweSmile)
Jest z nimi troszke problemów(zapraszam do mojego wątku).
To tyleSmile


<r><COLOR color="#FF40BF"><s></s>"Jeździć konno moze nauczyć się każdy, ale jazda w harmonii z koniem jest sztuką"<br/>
Wilhelm Museler<br/>
" Do celów pożądanych wiodą drogi trudne..."<br/>
<URL url="http://www.photoblog.pl/zmienna92">http://www.photoblog.pl/zmienna92</URL><br/>
<URL url="http://zmienna92.bloog.pl/">http://zmienna92.bloog.pl/</URL> <e>
</e></COLOR></r>

Dorota Gałecka

Junior Member

21
02-20-2010, 09:13 PM #213
Witam wszystkich, a szczególnie Trenera Pana Wojciecha Mickunasa.
Użytkownikiem internetu jestem od wielu lat, natomiast uczestnictwo w forum jest moim debiutem. Gdy odkryłam stronę hipologii musiałam zapisać się na forum. Żałuję tylko, że nie ujawniłam się z imienia i nazwiska, ale dopiero po czasie przeczytałam prośbę Trenera o "nieanonimowość". Niestety teraz nie wiem jak zmienić logo Cry .
Z końmi związana była większa część mojego życia. Potem losy tak pokierowały, że miałam wieloletnią przerwę w kontakcie z końmi Sad
Nie spodziewałam się, że otrzymam taki dar od życia. Tym darem jest trakeńska klacz Fantazja. Miała trzy lata kiedy zaczęłyśmy się poznawać... i tak poznajemy się do dnia dzisiejszego.
Hipologia jest rewelacyjna. Gratulacje dla Twórców.
Pozdrawiam "hipologiczów".
Dorota Gałecka

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Nie zawsze ufaj ludziom, którzy mówią, że rozumieją konie.<e></e></COLOR><br/>
<COLOR color="#00BF00"><s></s>Często najpierw trzeba zrozumieć ludzi...<e></e></COLOR></r>
Dorota Gałecka
02-20-2010, 09:13 PM #213

Witam wszystkich, a szczególnie Trenera Pana Wojciecha Mickunasa.
Użytkownikiem internetu jestem od wielu lat, natomiast uczestnictwo w forum jest moim debiutem. Gdy odkryłam stronę hipologii musiałam zapisać się na forum. Żałuję tylko, że nie ujawniłam się z imienia i nazwiska, ale dopiero po czasie przeczytałam prośbę Trenera o "nieanonimowość". Niestety teraz nie wiem jak zmienić logo Cry .
Z końmi związana była większa część mojego życia. Potem losy tak pokierowały, że miałam wieloletnią przerwę w kontakcie z końmi Sad
Nie spodziewałam się, że otrzymam taki dar od życia. Tym darem jest trakeńska klacz Fantazja. Miała trzy lata kiedy zaczęłyśmy się poznawać... i tak poznajemy się do dnia dzisiejszego.
Hipologia jest rewelacyjna. Gratulacje dla Twórców.
Pozdrawiam "hipologiczów".
Dorota Gałecka


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Nie zawsze ufaj ludziom, którzy mówią, że rozumieją konie.<e></e></COLOR><br/>
<COLOR color="#00BF00"><s></s>Często najpierw trzeba zrozumieć ludzi...<e></e></COLOR></r>

AnnaRadomańczykMoroz

Senior Member

299
02-21-2010, 09:03 AM #214
Witamy Cię Dorotko, jak tylko zobaczlam zdjęcie i podpis Szczecin od razu skojarzylam, że to Ty. Fajnie, że do nas dolączylaś, widzimy się wkrótce Wink

<r>niegdyś <COLOR color="#4000BF"><s></s>Pokusa27<e></e></COLOR> <E>Smile</E></r>
AnnaRadomańczykMoroz
02-21-2010, 09:03 AM #214

Witamy Cię Dorotko, jak tylko zobaczlam zdjęcie i podpis Szczecin od razu skojarzylam, że to Ty. Fajnie, że do nas dolączylaś, widzimy się wkrótce Wink


<r>niegdyś <COLOR color="#4000BF"><s></s>Pokusa27<e></e></COLOR> <E>Smile</E></r>

Dorota Gałecka

Junior Member

21
02-21-2010, 06:40 PM #215
Dziękuję Aniu za serdeczne powitanie, a Administratorowi Czarkowi za zmianę mojego loginu. Big Grin

<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Nie zawsze ufaj ludziom, którzy mówią, że rozumieją konie.<e></e></COLOR><br/>
<COLOR color="#00BF00"><s></s>Często najpierw trzeba zrozumieć ludzi...<e></e></COLOR></r>
Dorota Gałecka
02-21-2010, 06:40 PM #215

Dziękuję Aniu za serdeczne powitanie, a Administratorowi Czarkowi za zmianę mojego loginu. Big Grin


<r><COLOR color="#FF0000"><s></s>Nie zawsze ufaj ludziom, którzy mówią, że rozumieją konie.<e></e></COLOR><br/>
<COLOR color="#00BF00"><s></s>Często najpierw trzeba zrozumieć ludzi...<e></e></COLOR></r>

Cezary Szamreta

Senior Member

272
02-21-2010, 07:01 PM #216
Cała przyjemność po mojej stronie, dzięki licznym ruchom "w stronę jawności" nabieram wprawy i idzie mi to coraz sprawniej.
Początkowo byłem sceptyczny wobec pomysłu Pana Wojtka, widziałem, jak anonimowość internetowa dla wielu osób jest po prostu przykrywką do ekspozycji swego alter ego, więc czemu mieliby z tego rezygnować, a jednak...

<t></t>
Cezary Szamreta
02-21-2010, 07:01 PM #216

Cała przyjemność po mojej stronie, dzięki licznym ruchom "w stronę jawności" nabieram wprawy i idzie mi to coraz sprawniej.
Początkowo byłem sceptyczny wobec pomysłu Pana Wojtka, widziałem, jak anonimowość internetowa dla wielu osób jest po prostu przykrywką do ekspozycji swego alter ego, więc czemu mieliby z tego rezygnować, a jednak...


<t></t>

05-20-2010, 09:21 PM #217
Witam,
Przepraszam, że od razu się nie przedstawiłam, ale nie widziałam wcześniej tego wątku.
Mam na imię Ania, wiek średni, troje dzieci, 17 koni, dwa psy, 3 koty, i 3 owce, oraz mały kawałek ziemi. Z końmi ,prawie od urodzenia, obecnie mała hodowla,przedtem jako junior- sport.
Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów. Smile

Przepraszam, że dopiero teraz znalazłam wątek z powitaniem Big Grin

<t></t>
Anna Tomaszewska
05-20-2010, 09:21 PM #217

Witam,
Przepraszam, że od razu się nie przedstawiłam, ale nie widziałam wcześniej tego wątku.
Mam na imię Ania, wiek średni, troje dzieci, 17 koni, dwa psy, 3 koty, i 3 owce, oraz mały kawałek ziemi. Z końmi ,prawie od urodzenia, obecnie mała hodowla,przedtem jako junior- sport.
Pozdrawiam Wszystkich forumowiczów. Smile

Przepraszam, że dopiero teraz znalazłam wątek z powitaniem Big Grin


<t></t>

michula

Junior Member

4
05-29-2010, 11:59 AM #218
Witam,
Forum polecił mi mój mąż i czytam już od jakiegoś czasu. Podoba mi się bardzo Wasze podejście do koni, więc postanowiłam się zalogowac. Mamy od niedawna dwa konie, czterolatki. Moja Sfera jest z nami dopiero od miesiąca i coraz bardziej się lubimySmile
Urszula Glinka

<t></t>
michula
05-29-2010, 11:59 AM #218

Witam,
Forum polecił mi mój mąż i czytam już od jakiegoś czasu. Podoba mi się bardzo Wasze podejście do koni, więc postanowiłam się zalogowac. Mamy od niedawna dwa konie, czterolatki. Moja Sfera jest z nami dopiero od miesiąca i coraz bardziej się lubimySmile
Urszula Glinka


<t></t>

Bartosz Marchwica

Senior Member

477
05-29-2010, 07:33 PM #219
titina 17 koni, dwa psy, 3 koty, i 3 owce, oraz mały kawałek ziemi. Big Grin
Dziwne, zaiste, dziwne. :roll:
A co jedzą te wszystkie "ogony"? :wink:

<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>
Bartosz Marchwica
05-29-2010, 07:33 PM #219

titina 17 koni, dwa psy, 3 koty, i 3 owce, oraz mały kawałek ziemi. Big Grin
Dziwne, zaiste, dziwne. :roll:
A co jedzą te wszystkie "ogony"? :wink:


<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>

Lutejaxx

Administrator

2,782
05-29-2010, 07:40 PM #220
Bartel
titina 17 koni, dwa psy, 3 koty, i 3 owce, oraz mały kawałek ziemi. Big Grin
Dziwne, zaiste, dziwne. :roll:
A co jedzą te wszystkie "ogony"? :wink:

podejrzewam, ze kawior....BARTEL!!!!

<t></t>
Lutejaxx
05-29-2010, 07:40 PM #220

Bartel
titina 17 koni, dwa psy, 3 koty, i 3 owce, oraz mały kawałek ziemi. Big Grin
Dziwne, zaiste, dziwne. :roll:
A co jedzą te wszystkie "ogony"? :wink:

podejrzewam, ze kawior....BARTEL!!!!


<t></t>

Bartosz Marchwica

Senior Member

477
05-29-2010, 08:14 PM #221
Pytanie było do autorki.
A zdziwienie moje jest o tyle uzasadnionym, że mały kawałek ziemi i 17 koni to ciekawe (wręcz enigmatyczne) zestawienie - czyż nie?

<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>
Bartosz Marchwica
05-29-2010, 08:14 PM #221

Pytanie było do autorki.
A zdziwienie moje jest o tyle uzasadnionym, że mały kawałek ziemi i 17 koni to ciekawe (wręcz enigmatyczne) zestawienie - czyż nie?


<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>

05-30-2010, 02:01 PM #222
Bartelku, kochanie, dla mnie ,,mały kawałek ziemi ", to 7ha II klasy doskonałych łąk, i pastwisk na grądach połegowych,+, jeszcze raz tyle dzierżawy. Do tego obok żyzne Kujawy z czarnoziemem, gdzie zawsze mogę dokupić zboża.W 17 ogonach mieszczą się,5kucy do 120cm, 2 kuce do 145cm., i jeden źrebak, reszta to duże koniska.Oby wszystkie konie miały takie warunki. Pozdrawiam.

<t></t>
Anna Tomaszewska
05-30-2010, 02:01 PM #222

Bartelku, kochanie, dla mnie ,,mały kawałek ziemi ", to 7ha II klasy doskonałych łąk, i pastwisk na grądach połegowych,+, jeszcze raz tyle dzierżawy. Do tego obok żyzne Kujawy z czarnoziemem, gdzie zawsze mogę dokupić zboża.W 17 ogonach mieszczą się,5kucy do 120cm, 2 kuce do 145cm., i jeden źrebak, reszta to duże koniska.Oby wszystkie konie miały takie warunki. Pozdrawiam.


<t></t>

Bartosz Marchwica

Senior Member

477
05-30-2010, 02:23 PM #223
... he he he - no tak właśnie czułem!
Chociaż czcionka nie zdradziła ukrytej w Twoim wpisie ironii. :lol:
Gratuluję zwierzyńca i zazdroszczę "kawałka ziemi".

[Mam nadzieję, że żona nie przeczyta tego "Bartelku, kochanie" hi hi...]

<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>
Bartosz Marchwica
05-30-2010, 02:23 PM #223

... he he he - no tak właśnie czułem!
Chociaż czcionka nie zdradziła ukrytej w Twoim wpisie ironii. :lol:
Gratuluję zwierzyńca i zazdroszczę "kawałka ziemi".

[Mam nadzieję, że żona nie przeczyta tego "Bartelku, kochanie" hi hi...]


<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>

Maria Masaz

Senior Member

465
05-30-2010, 02:25 PM #224
Jak się oznacza ironie czcionką ?
tez pozdrawiam

<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>
Maria Masaz
05-30-2010, 02:25 PM #224

Jak się oznacza ironie czcionką ?
tez pozdrawiam


<r><COLOR color="#400000"><s></s><I><s></s>Maria<e></e></I><e></e></COLOR></r>

Bartosz Marchwica

Senior Member

477
06-03-2010, 03:53 PM #225
No właśnie nijak - i dlatego miałem wątpliwości. :-)

<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>
Bartosz Marchwica
06-03-2010, 03:53 PM #225

No właśnie nijak - i dlatego miałem wątpliwości. :-)


<t>Im więcej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta.</t>

Strony (21): Wstecz 1 13 14 15 16 17 21 Dalej  
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 1 gości