Hipologia Kategoria Konie chcą nas rozumieć Witamy na naszym forum!

Witamy na naszym forum!

Witamy na naszym forum!

Strony (21): Wstecz 1 9 10 11 12 13 21 Dalej  
Joanna Misztela

Member

181
02-27-2009, 06:16 PM #151
Chcialam sie przywitac i podziekowac jednoczesnie za stworzenie tego forum.
Jestem ze Szczecina i mam od miesiaca mlodego ogierka o wdziecznym imieniu Lexus. Praca z koniem na porozumieniu obu stron wziela sie troszke z zawodu poniewaz sama zajmuje sie szkoleniem psow metodami pozytywnymi i troszke przez to ze Lexus ma wade zgryzu przez co wedzidlo odpada. nie ukrywam ze ciesze sie ze metal nie bedzie stanowil bariery pomiedzy nami.
Narazie w kwestii praktyki dotyczacej koni niewiele moge powiedziec, oboje bedziemy sie uczyc i mam nadzieje ze wiele ciekawych informacji znajde na forum. Wiele rzeczy wykonuje troche na logike jak z psem bo praca ze zwierzetami ogolnie polega na zaufaniu ale wole bledow nie popelnic stad melduje sie na stanowisku:-)

Pozdrawiamy wszystkich. Asia Lexus i psie stadko:-)

<t></t>
Joanna Misztela
02-27-2009, 06:16 PM #151

Chcialam sie przywitac i podziekowac jednoczesnie za stworzenie tego forum.
Jestem ze Szczecina i mam od miesiaca mlodego ogierka o wdziecznym imieniu Lexus. Praca z koniem na porozumieniu obu stron wziela sie troszke z zawodu poniewaz sama zajmuje sie szkoleniem psow metodami pozytywnymi i troszke przez to ze Lexus ma wade zgryzu przez co wedzidlo odpada. nie ukrywam ze ciesze sie ze metal nie bedzie stanowil bariery pomiedzy nami.
Narazie w kwestii praktyki dotyczacej koni niewiele moge powiedziec, oboje bedziemy sie uczyc i mam nadzieje ze wiele ciekawych informacji znajde na forum. Wiele rzeczy wykonuje troche na logike jak z psem bo praca ze zwierzetami ogolnie polega na zaufaniu ale wole bledow nie popelnic stad melduje sie na stanowisku:-)

Pozdrawiamy wszystkich. Asia Lexus i psie stadko:-)


<t></t>

branka

Posting Freak

2,096
02-27-2009, 06:40 PM #152
Cześć wszystkim Smile

Asiek - możesz wkleić zdjęcie Lexusa? Bo znałam jednego młodego ogierka o takim imieniu i jestem ciekawa czy to może nie ten sam? Choć pewnie mało prawdopodobne Smile

<t></t>
branka
02-27-2009, 06:40 PM #152

Cześć wszystkim Smile

Asiek - możesz wkleić zdjęcie Lexusa? Bo znałam jednego młodego ogierka o takim imieniu i jestem ciekawa czy to może nie ten sam? Choć pewnie mało prawdopodobne Smile


<t></t>

Joanna Misztela

Member

181
02-27-2009, 07:07 PM #153
o to Lex. 1, 5 roczku( fot. Iza)
[Obrazek: 100209011.jpg]
[Obrazek: _lexus3iza.jpg]

<t></t>
Joanna Misztela
02-27-2009, 07:07 PM #153

o to Lex. 1, 5 roczku( fot. Iza)
[Obrazek: 100209011.jpg]
[Obrazek: _lexus3iza.jpg]


<t></t>

branka

Posting Freak

2,096
02-28-2009, 12:35 AM #154
Znałam zatem innego. Ładny chłopak Smile A trzymasz go w pensjonacie jakimś?
Na forum sporo jest ciekawych wątków(tak myslę), więc na pewno coś dla siebie znajdziesz Smile Młody ogr może być nieco wymagający dla właściciela, ale Twoje pozytywne nastawienie do pozytywnego treningu dobrze rokuje Big Grin

<t></t>
branka
02-28-2009, 12:35 AM #154

Znałam zatem innego. Ładny chłopak Smile A trzymasz go w pensjonacie jakimś?
Na forum sporo jest ciekawych wątków(tak myslę), więc na pewno coś dla siebie znajdziesz Smile Młody ogr może być nieco wymagający dla właściciela, ale Twoje pozytywne nastawienie do pozytywnego treningu dobrze rokuje Big Grin


<t></t>

Dagmara Matuszak

Senior Member

719
02-28-2009, 08:32 AM #155
m.n. Witam Wszystkich.Mam na imię Małgorzata.Miło jest czytać tak fachowe forum.Dziękuję za film.

Witamy i dziękujemy Smile.

Asiek Praca z koniem na porozumieniu obu stron wziela sie troszke z zawodu poniewaz sama zajmuje sie szkoleniem psow metodami pozytywnymi (...)

Klikerek może? To mamy nawet specjalny wątek, chociaż ostatnio trochę zdechł (wszyscy klikają, nikt nie pisze Wink).

<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#808080"><s></s>They're dangerous at both ends and crafty in the middle.<br/>
<e>
</e></COLOR><e>
</e></I><e>
</e></SIZE></r>
Dagmara Matuszak
02-28-2009, 08:32 AM #155

m.n. Witam Wszystkich.Mam na imię Małgorzata.Miło jest czytać tak fachowe forum.Dziękuję za film.

Witamy i dziękujemy Smile.

Asiek Praca z koniem na porozumieniu obu stron wziela sie troszke z zawodu poniewaz sama zajmuje sie szkoleniem psow metodami pozytywnymi (...)

Klikerek może? To mamy nawet specjalny wątek, chociaż ostatnio trochę zdechł (wszyscy klikają, nikt nie pisze Wink).


<r><SIZE size="85"><s></s><I><s></s><COLOR color="#808080"><s></s>They're dangerous at both ends and crafty in the middle.<br/>
<e>
</e></COLOR><e>
</e></I><e>
</e></SIZE></r>

Joanna Misztela

Member

181
02-28-2009, 01:06 PM #156
Ania Guzowska Znałam zatem innego. Ładny chłopak Smile A trzymasz go w pensjonacie jakimś?
Na forum sporo jest ciekawych wątków(tak myslę), więc na pewno coś dla siebie znajdziesz Smile Młody ogr może być nieco wymagający dla właściciela, ale Twoje pozytywne nastawienie do pozytywnego treningu dobrze rokuje Big Grin

Maly stoi w Pilchowie - ma tam kumpla w swoim wieku z ktorym lazi na padoki takze nie jest sam. a pewnie z czasem zacznie wychodzic tez z innymi walaszkami bo puki jest ogierkiem wole nie ryzykowac z klaczkami:-)

no maly stawia caly czas wyzwania- ale sie nie daję narazie. fajnie reaguje na pozytywne metody . mam nadzieje ze do czasu jak nie bedziemy obydwoje miec trenera "naturalnego" a to sie stanie w przyszlym tygodniu nie dam rady nic popsuc :twisted: Big Grin

watki czytam , czytam i co rusz sie cos nowego dowiaduje. az mnie glowa boli jak malo wiem o wychowaniu wlasnego konia. najczesciej mialam pod reka juz ulozonego a tu czysta kartka :wink:

<t></t>
Joanna Misztela
02-28-2009, 01:06 PM #156

Ania Guzowska Znałam zatem innego. Ładny chłopak Smile A trzymasz go w pensjonacie jakimś?
Na forum sporo jest ciekawych wątków(tak myslę), więc na pewno coś dla siebie znajdziesz Smile Młody ogr może być nieco wymagający dla właściciela, ale Twoje pozytywne nastawienie do pozytywnego treningu dobrze rokuje Big Grin

Maly stoi w Pilchowie - ma tam kumpla w swoim wieku z ktorym lazi na padoki takze nie jest sam. a pewnie z czasem zacznie wychodzic tez z innymi walaszkami bo puki jest ogierkiem wole nie ryzykowac z klaczkami:-)

no maly stawia caly czas wyzwania- ale sie nie daję narazie. fajnie reaguje na pozytywne metody . mam nadzieje ze do czasu jak nie bedziemy obydwoje miec trenera "naturalnego" a to sie stanie w przyszlym tygodniu nie dam rady nic popsuc :twisted: Big Grin

watki czytam , czytam i co rusz sie cos nowego dowiaduje. az mnie glowa boli jak malo wiem o wychowaniu wlasnego konia. najczesciej mialam pod reka juz ulozonego a tu czysta kartka :wink:


<t></t>

Julia z Orla

Posting Freak

1,409
02-28-2009, 03:57 PM #157
O, jesteś Asia Smile
Bardzo fajnie, że tu jesteś (nie zaglądaj na szafę, bo jeszcze nic tam nie ma Wink )
Ja Lexusa z uszkami postawionymi jeszcze nie widziałam, więc te zdjęcia to chyba fotomontaż Big Grin To będzie bardzo ciekawy egzemplarz do rozkminek na forum! I historię tez ma bardzo ciekawą Wink

<r><SIZE size="85"><s></s><URL url="http://stajniaequila.blogspot.com/"><s></s><COLOR color="#80BF00"><s></s>★Stajnia Equila<e></e></COLOR><e></e></URL><br/>
<URL url="http://equimechana.blogspot.com/"><s></s>EQUIMECHANA - o biomechanice ruchu konia<e></e></URL><br/>
<I><s></s>"The horse already understands the human better than the human will ever understand the horse."<e></e></I> D.Bennet<e>
</e></SIZE></r>
Julia z Orla
02-28-2009, 03:57 PM #157

O, jesteś Asia Smile
Bardzo fajnie, że tu jesteś (nie zaglądaj na szafę, bo jeszcze nic tam nie ma Wink )
Ja Lexusa z uszkami postawionymi jeszcze nie widziałam, więc te zdjęcia to chyba fotomontaż Big Grin To będzie bardzo ciekawy egzemplarz do rozkminek na forum! I historię tez ma bardzo ciekawą Wink


<r><SIZE size="85"><s></s><URL url="http://stajniaequila.blogspot.com/"><s></s><COLOR color="#80BF00"><s></s>★Stajnia Equila<e></e></COLOR><e></e></URL><br/>
<URL url="http://equimechana.blogspot.com/"><s></s>EQUIMECHANA - o biomechanice ruchu konia<e></e></URL><br/>
<I><s></s>"The horse already understands the human better than the human will ever understand the horse."<e></e></I> D.Bennet<e>
</e></SIZE></r>

Joanna Misztela

Member

181
02-28-2009, 04:04 PM #158
arabiatta O, jesteś Asia Smile
Bardzo fajnie, że tu jesteś (nie zaglądaj na szafę, bo jeszcze nic tam nie ma Wink )
Ja Lexusa z uszkami postawionymi jeszcze nie widziałam, więc te zdjęcia to chyba fotomontaż Big Grin To będzie bardzo ciekawy egzemplarz do rozkminek na forum! I historię tez ma bardzo ciekawą Wink
hej. no a dzis akurat zagladalam Big Grin Julia styl na foke to on bardzo lubi.Chetnie porozkminiam "problem" Lexa z wami bo nie ukrywam ze mnie zadziwia.

<t></t>
Joanna Misztela
02-28-2009, 04:04 PM #158

arabiatta O, jesteś Asia Smile
Bardzo fajnie, że tu jesteś (nie zaglądaj na szafę, bo jeszcze nic tam nie ma Wink )
Ja Lexusa z uszkami postawionymi jeszcze nie widziałam, więc te zdjęcia to chyba fotomontaż Big Grin To będzie bardzo ciekawy egzemplarz do rozkminek na forum! I historię tez ma bardzo ciekawą Wink
hej. no a dzis akurat zagladalam Big Grin Julia styl na foke to on bardzo lubi.Chetnie porozkminiam "problem" Lexa z wami bo nie ukrywam ze mnie zadziwia.


<t></t>

branka

Posting Freak

2,096
02-28-2009, 05:56 PM #159
W takim razie domagamy sie szczegółowego opisu konika na forum Smile

<t></t>
branka
02-28-2009, 05:56 PM #159

W takim razie domagamy sie szczegółowego opisu konika na forum Smile


<t></t>

03-10-2009, 12:48 PM #160
jako nowa osoba na Forum witam wszystkich serdecznie Smile

<r>tak jak dla psa zupa,<br/>
siodłu należy się pupa <E>Smile</E></r>
Magdalena Macios
03-10-2009, 12:48 PM #160

jako nowa osoba na Forum witam wszystkich serdecznie Smile


<r>tak jak dla psa zupa,<br/>
siodłu należy się pupa <E>Smile</E></r>

Arcturus

Junior Member

8
03-10-2009, 01:07 PM #161
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem posiadaczką trzech koni , w tym dwóch klaczy małopolskich i jednego wałaszka hucuło-kuca . Interesują mnie wszelkie metody nawiazywania blizszych relacji z końmi, poniewaz sama codziennie odkrywam cos nowego w moich zwierzetach . To naprawed wielce pouczajace doświadczenie .
Oprocz koni, od wielu lat zajmuję sie hodowla psów ( chartów polskich) .

<t></t>
Arcturus
03-10-2009, 01:07 PM #161

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Jestem posiadaczką trzech koni , w tym dwóch klaczy małopolskich i jednego wałaszka hucuło-kuca . Interesują mnie wszelkie metody nawiazywania blizszych relacji z końmi, poniewaz sama codziennie odkrywam cos nowego w moich zwierzetach . To naprawed wielce pouczajace doświadczenie .
Oprocz koni, od wielu lat zajmuję sie hodowla psów ( chartów polskich) .


<t></t>

branka

Posting Freak

2,096
03-10-2009, 07:25 PM #162
Cześć wam Smile
Arcturus - gdzie trzymasz koniki? Bo widzę, że z Dolnego śląska jesteś jak ja.

<t></t>
branka
03-10-2009, 07:25 PM #162

Cześć wam Smile
Arcturus - gdzie trzymasz koniki? Bo widzę, że z Dolnego śląska jesteś jak ja.


<t></t>

Arcturus

Junior Member

8
03-10-2009, 08:13 PM #163
Koniki mam u siebie Smile 15 km od Głogowa .

<t></t>
Arcturus
03-10-2009, 08:13 PM #163

Koniki mam u siebie Smile 15 km od Głogowa .


<t></t>

Yasmine

Junior Member

16
03-20-2009, 08:08 AM #164
Witam Arcturus! My się znamy z charciego forum ( grallinka) Big Grin

<t></t>
Yasmine
03-20-2009, 08:08 AM #164

Witam Arcturus! My się znamy z charciego forum ( grallinka) Big Grin


<t></t>

faithe

Junior Member

37
03-24-2009, 07:44 PM #165
Witam, chcialam sie przywitac jako nowa uzytkowniczka forumSmile
Oliwia, lat 23, od niedawna pod opieka merytoryczna i konsko-wiedzowa Julii ZdrojewskiejSmile

<t></t>
faithe
03-24-2009, 07:44 PM #165

Witam, chcialam sie przywitac jako nowa uzytkowniczka forumSmile
Oliwia, lat 23, od niedawna pod opieka merytoryczna i konsko-wiedzowa Julii ZdrojewskiejSmile


<t></t>

Strony (21): Wstecz 1 9 10 11 12 13 21 Dalej  
 
  • 0 głosów - średnia: 0
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 2 gości
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
 2 gości