Hipologia
Hiszpańska szkoła jazdy w Wiedniu - Wersja do druku

+- Hipologia (https://forum.hipologia.pl)
+-- Dział: Kategoria (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Dział: Konie chcą nas rozumieć (https://forum.hipologia.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Hiszpańska szkoła jazdy w Wiedniu (/showthread.php?tid=915)Hiszpańska szkoła jazdy w Wiedniu - Ola223 - 04-27-2011

Witam Wink
Mam prośbę, oprócz tego że temat naprawdę jest interesujący to potrzbuję jak najwięcej informacji o Hiszpańskiej Szkole Jazdy - powód jest prosty, muszę zrobić w szkole projekt na dowolny temat - ten wątek jest jednym z elementów prezentacji. (Udało mi się wcisnąć konie do szkolnej prezentacji - cud ;P)Dość ciężko wyszukać informacje które są przydatne. Szukam przede wszystkim historii, ciekawostek, wiadomo - samo szkolenie komisji nie zainteresuje Wink Dlatego serdecznie Was proszę jeżeli macie jakieś informacje, może być po angielsku, ewentualnie po francusku.
Dzięki serdeczne WinkWinkWink


Re: Hiszpańska szkoła jazdy w Wiedniu - Grace - 04-27-2011

Olu223, piękny temat. Byłam w zeszłym roku w Wiedniu i oglądałam przedstawienie - niezapomniane wrażenia.Co roku w sezonie są pokazy klaczy lipicańskich ze źrebakami, jazda synchroniczna 2 jeźdzców, oczywiście pokaz Wyższej Szkoły Jazdy. Również losowo wybierane są 2 osoby spośród widzów do przejażdżki powozem. Można kupić dvd - Majestic white horses - historia stadniny, Szkoły, konie, pokaz. Film jest wyprodukowany przez: mr-film.com (jest na drugiej stronie) - można sprowadzić.